Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19th Marsonia ITF Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Dječaci
Djevojčice
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Stariji kadeti
Starije kadetkinje
Mlađi juniori
Mlađe juniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -35
Mlađi kadeti -40
Mlađi kadeti +40
Mlađi kadeti -30
120
0
JAN MIKULIĆ (1234567)
72
0
NENAD AJVAZ (SUNG)
78
ZOLTAN GOBOR (SUNG)
120
0
JAN MIKULIĆ (1234567)
78
0
ZOLTAN GOBOR (SUNG)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, Ge-baek
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -35
37
0
EDI JUSIĆ (GAZIJA)
41
0
MERLIN GUŠANI (MAR)
14
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
116
0
MEHO EMINIĆ (GAZIJA)
37
0
EDI JUSIĆ (GAZIJA)
14
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
Medalists
1. MEHMED KRUPIĆ, Gazija, Bužim, BiH
2. EDI JUSIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. MEHO EMINIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. MERLIN GUŠANI, MARSONIA
Mlađi kadeti -40
47
0
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
87
0
JOSIP SOLAREVIĆ (SOKOL V)
86
0
DARIO JAKOBOVIĆ (SOKOL V)
128
0
DAVID BOROZ (SF)
95
DANIEL PENIĆ (MAR)
91
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
110
0
IVAN LONČAR (SF)
47
0
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
128
0
DAVID BOROZ (SF)
95
0
DANIEL PENIĆ (MAR)
110
0
IVAN LONČAR (SF)
47
0
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
110
0
IVAN LONČAR (SF)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. IVAN LONČAR, Semper Fidelis
3. DAVID BOROZ, Semper Fidelis
3. DANIEL PENIĆ, MARSONIA
Mlađi kadeti +40
83
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
73
NIKOLA AJVAZ (SUNG)
53
VIKTOR KELBASA (POŽEGA)
105
KARLO ROSANDIĆ (SF)
3
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
69
ARON KOVAČ (SUNG)
48
0
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
129
0
PETAR OPAČAK (SF)
124
DAVID KRALJEVIĆ (SF)
83
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
73
0
NIKOLA AJVAZ (SUNG)
53
0
VIKTOR KELBASA (POŽEGA)
105
0
KARLO ROSANDIĆ (SF)
3
0
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
69
0
ARON KOVAČ (SUNG)
48
0
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
124
0
DAVID KRALJEVIĆ (SF)
73
0
NIKOLA AJVAZ (SUNG)
105
0
KARLO ROSANDIĆ (SF)
3
0
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
48
0
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
105
0
KARLO ROSANDIĆ (SF)
3
0
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
Medalists
1. IVAN ĐAKOVIĆ, MARSONIA
2. KARLO ROSANDIĆ, Semper Fidelis
3. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
3. NIKOLA AJVAZ, Sung - Pačir