Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19th Marsonia ITF Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Gazija, Bužim, BiH
Ge-baek
GIMNAZIJA-POŽEGA
MARSONIA
Semper Fidelis
SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
Sung - Pačir
Škorpion ITF
Zrinski Bošnjaci
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -40
Mlađi kadeti +40
Stariji kadeti -40
Stariji kadeti -45
Stariji kadeti +60
Starije kadetkinje -45
Starije kadetkinje +55
Mlađe juniorke -55
Mlađi kadeti -40
47
0
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
87
0
JOSIP SOLAREVIĆ (SOKOL V)
86
0
DARIO JAKOBOVIĆ (SOKOL V)
128
0
DAVID BOROZ (SF)
95
DANIEL PENIĆ (MAR)
91
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
110
0
IVAN LONČAR (SF)
47
0
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
128
0
DAVID BOROZ (SF)
95
0
DANIEL PENIĆ (MAR)
110
0
IVAN LONČAR (SF)
47
0
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
110
0
IVAN LONČAR (SF)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. IVAN LONČAR, Semper Fidelis
3. DAVID BOROZ, Semper Fidelis
3. DANIEL PENIĆ, MARSONIA
Mlađi kadeti +40
83
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
73
NIKOLA AJVAZ (SUNG)
53
VIKTOR KELBASA (POŽEGA)
105
KARLO ROSANDIĆ (SF)
3
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
69
ARON KOVAČ (SUNG)
48
0
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
129
0
PETAR OPAČAK (SF)
124
DAVID KRALJEVIĆ (SF)
83
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
73
0
NIKOLA AJVAZ (SUNG)
53
0
VIKTOR KELBASA (POŽEGA)
105
0
KARLO ROSANDIĆ (SF)
3
0
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
69
0
ARON KOVAČ (SUNG)
48
0
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
124
0
DAVID KRALJEVIĆ (SF)
73
0
NIKOLA AJVAZ (SUNG)
105
0
KARLO ROSANDIĆ (SF)
3
0
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
48
0
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
105
0
KARLO ROSANDIĆ (SF)
3
0
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
Medalists
1. IVAN ĐAKOVIĆ, MARSONIA
2. KARLO ROSANDIĆ, Semper Fidelis
3. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
3. NIKOLA AJVAZ, Sung - Pačir
Stariji kadeti -40
42
0
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
51
0
DOMINIK JURIĆ (ŠKORPIO)
Medalists
1. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
2. DOMINIK JURIĆ, Škorpion ITF
3. ----
3. ----
Stariji kadeti -45
70
0
ARON KOVAČ (SUNG)
80
0
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
5
TEO GRGIĆ (MAR)
80
0
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
5
0
TEO GRGIĆ (MAR)
Medalists
1. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
2. TEO GRGIĆ, MARSONIA
3. ARON KOVAČ, Sung - Pačir
3. ----
Stariji kadeti +60
4
0
IVAN ĐAKOVIĆ (MAR)
75
0
VID IŠTVAN BABIĆ (SUNG)
45
0
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
38
0
HADIS KANURIĆ (GAZIJA)
122
0
PATRIK MATEJ (SF)
121
0
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
123
TONI AUŠIĆ (SF)
75
0
VID IŠTVAN BABIĆ (SUNG)
38
0
HADIS KANURIĆ (GAZIJA)
122
0
PATRIK MATEJ (SF)
123
0
TONI AUŠIĆ (SF)
38
0
HADIS KANURIĆ (GAZIJA)
123
0
TONI AUŠIĆ (SF)
Medalists
1. TONI AUŠIĆ, Semper Fidelis
2. HADIS KANURIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. PATRIK MATEJ, Semper Fidelis
3. VID IŠTVAN BABIĆ, Sung - Pačir
Starije kadetkinje -45
43
0
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
32
0
AMINA HAFIZOVIĆ (GAZIJA)
82
0
TENA FALETAR (SOKOL V)
103
0
JANA PAVLOVIĆ (SF)
43
0
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
82
0
TENA FALETAR (SOKOL V)
Medalists
1. TENA FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
2. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
3. JANA PAVLOVIĆ, Semper Fidelis
3. AMINA HAFIZOVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
Starije kadetkinje +55
79
0
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
28
0
IZETA MAMIĆ (GAZIJA)
84
KLARA SOLAREVIĆ (SOKOL V)
79
0
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
84
0
KLARA SOLAREVIĆ (SOKOL V)
Medalists
1. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
2. KLARA SOLAREVIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. IZETA MAMIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. ----
Mlađe juniorke -55
29
0
IZETA MAMIĆ (GAZIJA)
46
0
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
52
0
LEA KELBASA (POŽEGA)
118
0
LORENA SOLDAN (SF)
46
0
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
118
0
LORENA SOLDAN (SF)
Medalists
1. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
2. LORENA SOLDAN, Semper Fidelis
3. IZETA MAMIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. LEA KELBASA, GIMNAZIJA-POŽEGA