Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. KUP JAKOVLJA 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Vrtičanci 06/07
Vrtičanke 06/07
Vrtičanci 08/09
Vrtičanke 08/09
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
vrtićanci 0607 -20
vrtićanci 0607 -24
vrtićanci 0607 -26
vrtićanci 0607 -28
vrtićanci 0607 -30
vrtićanci 0607 -33
vrtićanci 0607 -36
vrtićanci 0607 -20
A018
241
13
LUKA BUCKOVIĆ (ACTIV)
272
20
LUKA VITAS (TKD KAR)
Medalists
1. LUKA VITAS, Karlovac
2. LUKA BUCKOVIĆ, Activ
3. ----
3. ----
vrtićanci 0607 -24
A004
271
7
ALAN ANTIČIĆ (TKD KAR)
282
16
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
242
MISLAV VUČAK (ACTIV)
A026
282
18
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
242
4
MISLAV VUČAK (ACTIV)
Medalists
1. BORNA SMERNJAK, ZG-DUBRAVA
2. MISLAV VUČAK, Activ
3. ALAN ANTIČIĆ, Karlovac
3. ----
vrtićanci 0607 -26
A001
273
15
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
245
1
VIKTOR VRBAN (ACTIV)
259
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
199
DAVOR MLINAC (OMEGA)
118
LUCAS BOŽIĆ (ACTIV)
A012
273
16
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
259
18
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
A013
199
15
DAVOR MLINAC (OMEGA)
118
1
LUCAS BOŽIĆ (ACTIV)
A031
259
15
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
199
3
DAVOR MLINAC (OMEGA)
Medalists
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. DAVOR MLINAC, Omega
3. LUCIO MATUZIĆ, Karlovac
3. LUCAS BOŽIĆ, Activ
vrtićanci 0607 -28
A005
335
12
MARKO ŠALIĆ (S.SOKOL)
266
7
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
A006
318
10
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
327
15
MIHOVIL HUSAINA (MAKSMR)
A027
335
8
MARKO ŠALIĆ (S.SOKOL)
327
9
MIHOVIL HUSAINA (MAKSMR)
Medalists
1. MIHOVIL HUSAINA, MAKSIMIR
2. MARKO ŠALIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. BORNA PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
3. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
vrtićanci 0607 -30
A007
122
4
ANDREJ PEŠA (ACTIV)
178
9
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
239
JAKOV JURAS (ACTIV)
A028
178
10
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
239
9
JAKOV JURAS (ACTIV)
Medalists
1. DAMJAN IVANKOVIĆ, Bistra
2. JAKOV JURAS, Activ
3. ANDREJ PEŠA, Activ
3. ----
vrtićanci 0607 -33
A019
302
9
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
237
5
FILIP BATINIĆ (ACTIV)
Medalists
1. IVAN ĆUSAK, JAKOVLJE
2. FILIP BATINIĆ, Activ
3. ----
3. ----
vrtićanci 0607 -36
A020
127
3
DINO ZAJEC (MAKSMR)
267
15
IVAN STAROVEŠKI (TKDDS)
Medalists
1. IVAN STAROVEŠKI, DUGO SELO
2. DINO ZAJEC, MAKSIMIR
3. ----
3. ----