Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Picok Open - KONTROLNI PARAPOOMSAE TURNIR HTS-a
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B +51
Mlađi kadeti B -33
2001
41
6
PETAR ŠVENDA (NA)
132
13
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
97
BORNA ĆOKIĆ (BORIK)
136
KARLO LOVKOVIĆ (TKD_BJE)
88
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
2014
132
5
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
97
14
BORNA ĆOKIĆ (BORIK)
2015
136
11
KARLO LOVKOVIĆ (TKD_BJE)
88
29
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
2029
97
4
BORNA ĆOKIĆ (BORIK)
88
8
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. OSKAR ZRNIĆ, MAKSIMIR
2. BORNA ĆOKIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. KARLO LOVKOVIĆ, Bjelovar
3. STRIBOR PRESEČKI, Bjelovar
Mlađi kadeti B -36
2019
167
3
BRUNO BOŽIČEVIĆ (OMEGA)
144
16
JAKOB MARTINOVIĆ (RADNIK)
104
JAN LJUBIĆ (PLAMEN)
2020A
144
1
JAKOB MARTINOVIĆ (RADNIK)
104
14
JAN LJUBIĆ (PLAMEN)
Osvajači medalja
1. JAKOB MARTINOVIĆ, Radnik
2. JAN LJUBIĆ, Tkd Plamen
3. BRUNO BOŽIČEVIĆ, Omega
3. ----
Mlađi kadeti B -47
2020
74
2
MIHOVIL PUHALOVIĆ (TIGAZ)
36
15
DAVID KUJAVEC (KORYOVŽ)
Osvajači medalja
1. DAVID KUJAVEC, Koryo Varaždin
2. MIHOVIL PUHALOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B +51
2002
35
12
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
184
28
RENE HORVAT (OMEGA)
2003
140
2
SERGEJ ŽNIDARŠIĆ (TKD_BJE)
108
17
ADAM KRESNIK (PLAMEN)
2004
99
23
IZAK VALENTIN LENARDIĆ (BORIK)
190
3
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
103
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
2016
184
4
RENE HORVAT (OMEGA)
108
14
ADAM KRESNIK (PLAMEN)
2017
99
12
IZAK VALENTIN LENARDIĆ (BORIK)
103
16
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
2030
108
6
ADAM KRESNIK (PLAMEN)
103
15
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
Osvajači medalja
1. FRAN LJUBIĆ, Tkd Plamen
2. ADAM KRESNIK, Tkd Plamen
3. IZAK VALENTIN LENARDIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. RENE HORVAT, Omega