Mlađi kadeti (limači) -27
1. MAKS KRANJČEC, Orion |
2. IVAN ZUBOVIĆ, Novalja |
3. DAVID RUBIN, "SPARTAK" Prijedor |
|
|
|
|
Mlađi kadeti (limači) -30
1. LUKA BEVANDA, Cro Star - Mostar |
2. STJEPAN MIKIĆ, VRBOVEC |
3. FLORIJAN ZUBOVIĆ, Novalja |
|
|
|
|
Mlađi kadeti (limači) -33
1. ZVONIMIR KRALJ, Čigra |
2. MARKO BREKALO, Orion |
3. FILIP FALETAR, Orion |
|
|
|
|
Mlađi kadeti (limači) -36
1. ENEJ RODOŠEK, Red Power |
2. TIN SLOVENEC, Bistra |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti (limači) -39
1. STEFAN STOJNIĆ, "SPARTAK" Prijedor |
2. DAMIR PERIŠIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. PATRIK VUKOVIĆ, Orion |
3. KRISTIJAN ZUBOVIĆ, Contra |
|
|
|
Mlađi kadeti (limači) -43
1. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb |
2. JAN MARIĆ, VRBOVEC |
3. BORNA BURSIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije |
3. KRISTIJAN HARAMUSTEK, Tigar Zagreb |
|
|
|
Mlađi kadeti (limači) -47
1. ROKO GRGAC, Čigra |
2. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti (limači) +51
1. ALEKSEJ BURA, "SPARTAK" Prijedor |
2. OTTO ŠIMEK, Bistra |
3. MARKO SIRAR, "SPARTAK" Prijedor |
|
|
| |
Mlađe kadetkinje (limači) -30
1. LUCIJA PAVLIČEVIĆ, Tigar Zagreb |
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE |
3. ANDREA BERIĆ, "SPARTAK" Prijedor |
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje (limači) -33
1. DORA CRNAC, Orion |
2. EMA MATEŠA, Taekwondo savez Karlovačke županije |
3. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD |
3. SAMANTHA JEREB, Orion |
|
|
|
Mlađe kadetkinje (limači) -36
1. TEA TRUPKOVIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije |
2. HANA IVANIŠ, Čigra |
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE |
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje (limači) -43
1. MARTINA ARAPOVIĆ, Cro Star - Mostar |
2. EVA JAPUNDŽIĆ, Čigra |
3. TIJA VUKSAN, Čigra |
3. LAURA LOVRIĆ, Orion |
|
|
|
Mlađe kadetkinje (limači) +51
1. ANA RENE COLAK, Jastreb |
2. TIA KOROŠEC, Novalja |
|
|
|
| | | |
Limači - A -21
1. LEON KLANFAR, Bistra |
2. PATRICK KARABOGDAN, Taekwondo savez Karlovačke županije |
|
|
|
|
|
Limači - A -24
1. MARINO MATIĆ, RUGVICA |
2. LUKA KRALJ, ZELINGRAD |
3. TIN REZO, Orion |
|
|
|
|
Limači - A -27
1. OŽBOLT MOLJ, Taekwondo klub Silla |
2. ŠIMUN ŽIVKOVIĆ, ZG-DUBRAVA |
3. MARKO POSAVEC, Jastreb |
3. JOSIP BEVANDA, Cro Star - Mostar |
|
|
|
Limači - A -30
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra |
2. LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆ, Jastreb |
3. PATRIK VISINSKI, Medvedgrad |
3. LEON VUJIČIĆ, Bistra |
|
|
|
Limači - A -33
1. LEON MIKULCIC, ZG-DUBRAVA |
2. AHMED HAJDARI, Novi Grad Sarajevo |
3. AJDIN KARUP, Novi Grad Sarajevo |
3. ANTONIO MUSTAPIĆ, Cro Star - Mostar |
|
|
|
Limači - A -36
1. MILOŠ GRUJIĆ, "SPARTAK" Prijedor |
2. IVANO HRANJEC, Jastreb |
3. IVANO BELAVIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije |
3. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
Limači - A -40
1. LOVRO VRBOŠIĆ, Orion |
2. LEON NEMET, ZG-DUBRAVA |
3. VITO ĆAĆIĆ, Jastreb |
3. ANTE LJUBIČIĆ, Čigra |
|
|
|
Limači - A +45
1. ARNO JURLINA, Medvedgrad |
2. STJEPAN MORAVEK, Čigra |
3. ALEKSANDAR RADIĆ, "SPARTAK" Prijedor |
|
|
| |
Limačice - A -24
1. EMA BRNARDIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije |
2. KIRA GALETIĆ, ZG-DUBRAVA |
3. MIA ČELAN, Tigar Zagreb |
|
|
|
|
Limačice - A -27
1. KALA MIDŽOR, Pantera |
2. TARA TUČEK, Casper |
3. JOSIPA BIJELIĆ, Novalja |
3. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb |
|
|
|
Limačice - A -30
1. DALIJA BUNČIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije |
2. LARISA ZUBOVIĆ, Novalja |
3. MARTA HORVAT, Čigra |
3. LENA ČIZMIĆ, Čigra |
|
|
|
Limačice - A -33
1. NINA MAZULOVIĆ, Medvedgrad |
2. DORA MEŠTROVIĆ, Medvedgrad |
3. MARTINA RUKAVINA, Medvedgrad |
3. NINA IVANIŠEVIĆ, Jastreb |
|
|
|
Limačice - A -36
1. LAURA MIKULČIĆ, ZG-DUBRAVA |
2. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE |
3. NIKA SLAVIĆ, Medvedgrad |
|
|
|
|
Limačice - A -45
1. ANĐELA MRKIĆ, "SPARTAK" Prijedor |
2. JOSIPA BITANGA, Čigra |
3. KARLA JANČIĆ, Čigra |
|
|
|
|
Limačice - A +45
1. MARIJA KOTARSKI, VRBOVEC |
2. ELLA MEDIĆ, Orion |
|
|
|
| | | |
Limači - B -18
1. ZVONIMIR KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA |
2. AMIN VELIC, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
|
|
Limači - B -20
1. MATEJ MATIĆ, RUGVICA |
2. KRISTIJAN KARABOGDAN, Taekwondo savez Karlovačke županije |
3. MISLAV KORNET, VRBOVEC |
3. ALEN NOVOSEL, Tigar Zagreb |
|
|
|
Limači - B -22
1. ANEJ JERMAN, Zagorje-SLO |
2. LUKAS DUJIĆ, RUGVICA |
3. ROBERT RADOČAJ, Čigra |
|
|
|
|
Limači - B -24
1. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC |
2. LEON SENICIC, Bistra |
3. MARKO ZARIĆ, ORIENT TKD |
3. MATEJ ŽIVKOVIĆ, ZG-DUBRAVA |
|
|
|
Limači - B -26
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj |
2. NOA IGRC, ZG-DUBRAVA |
3. AJMAN FARHAT, MAKSIMIR |
3. ROKO AMBRUŠ MARŠIĆ, Medvedgrad |
|
|
|
Limači - B -33
1. NIKO ŠKARA, Medvedgrad |
2. ELEZ MEMIŠEVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. JAKOV ZARIĆ, ORIENT TKD |
3. MARTIN HAMILTON, Taekwondo savez Karlovačke županije |
|
| |
Limačice - B -18
1. ESMA PERISIC, Novi Grad Sarajevo |
2. LENA MIHIC, Pantera |
|
|
|
|
|
Limačice - B -20
1. LARA TUŠKAN, Taekwondo savez Karlovačke županije |
2. SARAH HASANAGIČ, Taekwondo klub Silla |
3. MIA KOVAČ, FENIKS-VUKOMEREC |
3. GABRIJELA KELNER, JAKOVLJE |
|
|
|
Limačice - B -22
1. LARA KURJAN, Bistra |
2. BRUNA VULIĆ, Medvedgrad |
3. KLARA BIONDIĆ, SENJ |
3. KARLA TRGOVČIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije |
|
|
|
Limačice - B -24
1. ESMA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. SARA JURIŠIĆ, Osvit |
3. DORA NAGLIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije |
3. LEA OPARNICA, Taekwondo savez Karlovačke županije |
|
|
|
Limačice - B -26
1. LORENA SEKAČIĆ, Medvedgrad |
2. NOA KORMAN, Medvedgrad |
|
|
|
| | | |