Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. KUP JAKOVLJA 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtičanci 09/10
Vrtičanke 09/10
Vrtičanci 07/08
Vrtičanke 07/08
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -27
2003
34
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
106
1
IVAN VARGA (JASTREB)
178
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
2004
139
15
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
66
18
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
56
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
2024
34
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
178
0
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
2025
66
8
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
56
2
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
2048
34
8
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
66
9
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
Medalists
1. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, MASTER
3. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac
Mlađi kadeti -30
2014
154
3
VITO STJEPAN ČAVAR (TKDDS)
63
16
MAURO MARTINAC (JASTREB)
2015
79
7
PATRIK HOĐA (ZELINA)
136
13
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
2042
63
6
MAURO MARTINAC (JASTREB)
136
9
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
2. MAURO MARTINAC, Jastreb
3. PATRIK HOĐA, ZELINGRAD
3. VITO STJEPAN ČAVAR, DUGO SELO
Mlađi kadeti -33
2034
128
6
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
122
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
2. KARLO KUŠNJAČIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -36
2001
179
6
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
123
12
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
62
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
130
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
108
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
2002
143
1
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
65
2
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
109
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
47
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
64
NINO KOLEGA (JASTREB)
2010
123
6
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
62
2
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
2011
130
7
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
108
6
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
2012
65
13
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
109
7
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
2013
47
6
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
64
0
NINO KOLEGA (JASTREB)
2032
123
3
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
130
5
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
2033
65
14
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
47
0
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
2052
130
9
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
65
8
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
Medalists
1. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
2. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
3. KARLO MALEČIĆ, Jastreb
3. LUKA MIRKOVIĆ, JAKOVLJE
Mlađi kadeti -39
2035
51
4
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
167
5
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. DOMINIK JAZVIĆ, Tigar Zagreb
2. ADRIJAN JANDROKOVIĆ, MASTER
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -43
2016
107
7
ROKO BULJAN (JASTREB)
78
4
IVAN POSAVEC (ZELINA)
2017
170
2
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
43
11
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
2043
107
3
ROKO BULJAN (JASTREB)
43
11
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
Medalists
1. ANTON RAMAJ, ORKA AS
2. ROKO BULJAN, Jastreb
3. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
3. IVAN POSAVEC, ZELINGRAD
Mlađi kadeti -51
2036
166
7
MISLAV SENIČIĆ (JAKOVLJ)
14
2
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
Medalists
1. MISLAV SENIČIĆ, JAKOVLJE
2. MARIN HLAD, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +51
2037
77
2
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
21
5
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----