Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4. KUP JAKOVLJA 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtičanci 09/10
Vrtičanke 09/10
Vrtičanci 07/08
Vrtičanke 07/08
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -24
2038
146
2
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
29
10
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -27
2018
13
0
ANA MINKOVIĆ (BIST)
131
5
LANA ROGAR (TIGAZ)
2019
145
5
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
142
4
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2044
131
4
LANA ROGAR (TIGAZ)
145
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. ANA MINKOVIĆ, Bistra
3. LORA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
Mlađe kadetkinje -30
2005
40
1
PAULA FILA (ORKAAS)
133
10
LUCIJA PAVLIČEVIĆ (TIGAZ)
17
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
2006
57
3
LANA PRĐUN (MASTER)
134
14
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
132
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
2026
133
2
LUCIJA PAVLIČEVIĆ (TIGAZ)
17
4
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
2027
134
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
132
1
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
2049
17
0
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
134
4
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
2. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. LUCIJA PAVLIČEVIĆ, Tigar Zagreb
Mlađe kadetkinje -33
2020
120
4
DONATA LEDNICKI (JASTREB)
52
5
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
26
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
2045
52
13
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
26
3
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. STELLA SUBOTIĆ, MASTER
2. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS
3. DONATA LEDNICKI, Jastreb
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
2021
141
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
119
3
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
2022
121
8
MARIS METER (JASTREB)
36
11
PETRA GEČEK (ORKAAS)
2046
119
10
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
36
9
PETRA GEČEK (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA IVIĆ, Jastreb
2. PETRA GEČEK, ORKA AS
3. MAREA VODOPIJA, Tigar Zagreb
3. MARIS METER, Jastreb
Mlađe kadetkinje -43
2007
46
0
NIKOL FILA (ORKAAS)
87
10
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
135
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
2008
76
0
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
124
0
LUCIJA MARUŠIĆ (JASTREB)
49
DOROTEJA FRANJO (JAKOVLJ)
2028
87
4
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
135
1
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
2029
76
6
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
49
7
DOROTEJA FRANJO (JAKOVLJ)
2050
87
4
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
49
0
DOROTEJA FRANJO (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. DOROTEJA FRANJO, JAKOVLJE
3. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb
3. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD