Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. KUP JAKOVLJA 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtičanci 09/10
Vrtičanke 09/10
Vrtičanci 07/08
Vrtičanke 07/08
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -24
2038
146
2
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
29
10
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -27
2018
13
0
ANA MINKOVIĆ (BIST)
131
5
LANA ROGAR (TIGAZ)
2019
145
5
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
142
4
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2044
131
4
LANA ROGAR (TIGAZ)
145
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Medalists
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. ANA MINKOVIĆ, Bistra
3. LORA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
Mlađe kadetkinje -30
2005
40
1
PAULA FILA (ORKAAS)
133
10
LUCIJA PAVLIČEVIĆ (TIGAZ)
17
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
2006
57
3
LANA PRĐUN (MASTER)
134
14
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
132
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
2026
133
2
LUCIJA PAVLIČEVIĆ (TIGAZ)
17
4
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
2027
134
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
132
1
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
2049
17
0
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
134
4
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
2. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. LUCIJA PAVLIČEVIĆ, Tigar Zagreb
Mlađe kadetkinje -33
2020
120
4
DONATA LEDNICKI (JASTREB)
52
5
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
26
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
2045
52
13
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
26
3
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. STELLA SUBOTIĆ, MASTER
2. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS
3. DONATA LEDNICKI, Jastreb
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
2021
141
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
119
3
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
2022
121
8
MARIS METER (JASTREB)
36
11
PETRA GEČEK (ORKAAS)
2046
119
10
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
36
9
PETRA GEČEK (ORKAAS)
Medalists
1. MAGDALENA IVIĆ, Jastreb
2. PETRA GEČEK, ORKA AS
3. MAREA VODOPIJA, Tigar Zagreb
3. MARIS METER, Jastreb
Mlađe kadetkinje -43
2007
46
0
NIKOL FILA (ORKAAS)
87
10
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
135
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
2008
76
0
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
124
0
LUCIJA MARUŠIĆ (JASTREB)
49
DOROTEJA FRANJO (JAKOVLJ)
2028
87
4
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
135
1
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
2029
76
6
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
49
7
DOROTEJA FRANJO (JAKOVLJ)
2050
87
4
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
49
0
DOROTEJA FRANJO (JAKOVLJ)
Medalists
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. DOROTEJA FRANJO, JAKOVLJE
3. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb
3. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD