Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -47
Mlađe kadetkinje A +51
Mlađe kadetkinje A -30
D026
481
0
NIKA KOLAREK (PANTERA)
346
0
MARIA KARASEVA (RUSSIA)
388
HANA-DORIA ZAJEC (COB)
D050
481
6
NIKA KOLAREK (PANTERA)
388
3
HANA-DORIA ZAJEC (COB)
Medalists
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. HANA-DORIA ZAJEC, Cobra
3. MARIA KARASEVA, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
3. ----
Mlađe kadetkinje A -33
D048
391
7
-ADNA KOLJIĆ (HANK)
210
4
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
Medalists
1. -ADNA KOLJIĆ, TAE KWONDO KLUB HANKUK
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -39
D008
326
7
NICOLE FUMIĆ (BIST)
389
5
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
367
ALEXANDRA ERZOVA (RUSSIA)
161
KIM KREUZER (BBC-STG)
172
LAURA VIDEK (PANTERA)
D033
326
5
NICOLE FUMIĆ (BIST)
367
6
ALEXANDRA ERZOVA (RUSSIA)
D034
161
3
KIM KREUZER (BBC-STG)
172
6
LAURA VIDEK (PANTERA)
D054
367
0
ALEXANDRA ERZOVA (RUSSIA)
172
0
LAURA VIDEK (PANTERA)
Medalists
1. LAURA VIDEK, Pantera
2. ALEXANDRA ERZOVA, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
3. KIM KREUZER, Centar Babić Stuttgart
3. NICOLE FUMIĆ, Bistra
Mlađe kadetkinje A -47
C033
254
12
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
413
0
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
Medalists
1. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević
2. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A +51
C034
35
6
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
209
2
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
Medalists
1. EMA LONČARIĆ, Karlovac
2. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----