Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B -24
C035
181
1
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
399
9
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. MARA SAMARZIJA, Pantera
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -27
C036
403
5
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
174
16
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -30
C012
401
7
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
363
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
C013
75
8
NIKA MATEŠIĆ (SOLIN)
290
6
KLAUDIJA MARINIĆ (KORYOVŽ)
C042
401
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
75
0
NIKA MATEŠIĆ (SOLIN)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NIKA MATEŠIĆ, TKD-SALONA
3. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. KLAUDIJA MARINIĆ, Koryo Varaždin
Mlađe kadetkinje B -33
C001
235
9
ANDREA BARTULAC (GACKA)
129
4
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
37
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
C002
395
6
SAŠA BERGANT (KORYO)
417
2
MARIJA RIMAC (GRACAC)
404
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
C025
235
6
ANDREA BARTULAC (GACKA)
37
3
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
C026
395
5
SAŠA BERGANT (KORYO)
404
2
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
C052
235
6
ANDREA BARTULAC (GACKA)
395
2
SAŠA BERGANT (KORYO)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. SAŠA BERGANT, KORYO Slovenia
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
Mlađe kadetkinje B -36
C003
358
0
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
410
14
MONIKA GRDIĆ (OGULIN)
C004
292
0
LANA TEKIĆ (KORYOVŽ)
443
0
EMILIA ONELLOVA (ILYO KE)
C005
487
10
LEDA ĐIMOTI (MED)
132
3
PETRA ČOPEC (ZGDUB)
C006
472
16
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
515
3
ANA LUCIA BOHAČEK (TKD KAR)
C027
410
3
MONIKA GRDIĆ (OGULIN)
292
10
LANA TEKIĆ (KORYOVŽ)
C028
487
7
LEDA ĐIMOTI (MED)
472
3
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
C053
292
2
LANA TEKIĆ (KORYOVŽ)
487
3
LEDA ĐIMOTI (MED)
Osvajači medalja
1. LEDA ĐIMOTI, Medvedgrad
2. LANA TEKIĆ, Koryo Varaždin
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. MONIKA GRDIĆ, Ogulin
Mlađe kadetkinje B -39
C014
412
12
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
420
7
LARA KNEŽEVIĆ (GRACAC)
419
TEA STIPETIĆ (OGULIN)
C043
412
5
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
419
2
TEA STIPETIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. TEA STIPETIĆ, Ogulin
3. LARA KNEŽEVIĆ, Gračac
3. ----
Mlađe kadetkinje B -47
C037
108
0
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
409
0
REA MINKOVIĆ (BIST)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA SILOV, TKD-SALONA
2. REA MINKOVIĆ, Bistra
3. ----
3. ----