Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -33
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadeti A -65
Kadeti A -33
C038
407
3
BORNA MAKAR (MTA)
236
8
FABIO PIRŠLJIN (GACKA)
Osvajači medalja
1. FABIO PIRŠLJIN, GACKA
2. BORNA MAKAR, M.T.A.
3. ----
3. ----
Kadeti A -37
C015
291
4
KRISTIJAN KUŠTER (KORYOVŽ)
319
2
MARIO MUTAK (TKD PRA)
221
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C044
291
21
KRISTIJAN KUŠTER (KORYOVŽ)
221
7
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KUŠTER, Koryo Varaždin
2. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
3. MARIO MUTAK, TK Prana Karlovac
3. ----
Kadeti A -41
C016
517
4
PATRIK LICUL (FUTURA)
179
12
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
C017
40
1
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
422
10
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
C045
179
4
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
422
9
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. ANTE RONCEVIC, Pantera
3. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
3. PATRIK LICUL, Futura
Kadeti A -45
C007
255
0
ARDIAN GOJCAJ (BES)
7
13
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
349
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
C008
57
2
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
28
14
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
212
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
C029
7
0
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
349
0
TOMISLAV SABLJAK (TKD KAR)
C030
28
5
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
212
6
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
C054
7
1
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
212
13
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
2. JURAJ CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MICHAL MATIKO, Black Tiger Snina
3. TOMISLAV SABLJAK, Karlovac
Kadeti A -49
B006
225
15
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
266
1
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
B007
224
12
FILIP SVEC (KOSICE)
457
0
TIN VRANARIČIĆ (JASTREB)
B035
225
3
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
224
4
FILIP SVEC (KOSICE)
Osvajači medalja
1. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. TIN VRANARIČIĆ, Jastreb
3. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
Kadeti A -53
B008
493
5
HRISTIJAN SPASOVSKI (MKDTEAM)
263
8
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
B009
160
13
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
211
3
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B036
263
10
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
160
2
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
Osvajači medalja
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. RICCARDO SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria
3. HRISTIJAN SPASOVSKI, Macedonia National Team
3. TOMAZ MOCNIK, TKD-KBK-MARIBOR
Kadeti A -57
B010
262
24
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
491
12
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
19
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
B037
262
4
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
19
10
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. BORNA ZLATARIĆ, Karlovac
2. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
3. ALESSANDRO BIRTI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
Kadeti A -61
B011
77
0
TONI MARASOVIĆ REIĆ (NERYO)
342
7
LEO SABLJAK (TKD KAR)
484
JOSIP VIMAN (MED)
B038
342
3
LEO SABLJAK (TKD KAR)
484
1
JOSIP VIMAN (MED)
Osvajači medalja
1. LEO SABLJAK, Karlovac
2. JOSIP VIMAN, Medvedgrad
3. TONI MARASOVIĆ REIĆ, neryo
3. ----
Kadeti A -65
B012
78
9
MARINO PEREŽA (NERYO)
258
6
ALESSANDRO MILAN (DRAGO)
466
ANŽE ZUPAN (KORYO)
B039
78
0
MARINO PEREŽA (NERYO)
466
0
ANŽE ZUPAN (KORYO)
Osvajači medalja
1. ANŽE ZUPAN, KORYO Slovenia
2. MARINO PEREŽA, neryo
3. ALESSANDRO MILAN, ASD DRAGO JESOLO
3. ----