Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Ml. kadeti, Kadeti, Juniori, Seniori
Mala olimpijada
Kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mlađi kadeti A, Mlađe kadetkinje A, Mlađi kadeti B, Mlađe kadetkinje B
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Karlovac
25
1.
26
2.
51
4
4
5
1.
2.
Čigra
13
5.
30
1.
43
3
4
1
2.
3.
ORKA AS
4
10.
21
3.
25
2
2
0
3.
4.
Forteca Korčula
20
2.
3
10.
23
2
1
1
4.
5.
Ogulin
2
14.
18
4.
20
1
2
1
5.
6.
DUGA RESA
16
3.
1
12.
17
2
0
1
6.
7.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
8
8.
9
6.
17
1
2
1
7.
8.
Jastreb
15
4.
0
17.
15
1
1
3
8.
9.
MAKSIMIR
12
6.
0
17.
12
1
1
0
9.
10.
TKD BRINJE
8
8.
3
10.
11
1
0
2
10.
11.
TKD-KBK-MARIBOR
10
7.
0
17.
10
1
0
1
11.
12.
LOTUS
0
16.
10
5.
10
0
2
2
12.
13.
GACKA
0
16.
9
6.
9
1
0
0
13.
14.
RUGVICA
0
16.
9
6.
9
1
0
0
13.
15.
TK Prana Karlovac
0
16.
8
9.
8
1
0
0
15.
16.
Ozalj
4
10.
0
17.
4
0
1
0
16.
17.
VARAŽDIN 1
4
10.
0
17.
4
0
1
0
16.
18.
Novi Grad Sarajevo
3
13.
1
12.
4
0
0
3
18.
19.
tkd frenki
1
15.
1
12.
2
0
0
2
19.
20.
Centro Taekwondo Alessandria
0
16.
1
12.
1
0
0
1
20.
21.
Cobra
0
16.
1
12.
1
0
0
1
20.
22.
PLOVANIJA-ZADAR
0
16.
0
17.
0
0
0
0
22.
Kadeti A, Kadetkinje A, Kadeti B, Kadetkinje B
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Karlovac
34
1.
38
1.
72
6
5
4
1.
2.
TKD-KBK-MARIBOR
6
7.
19
2.
25
2
1
2
2.
3.
DUGA RESA
24
2.
0
14.
24
2
2
0
3.
4.
Ogulin
9
5.
12
4.
21
2
1
0
4.
5.
VARAŽDIN 1
9
5.
9
5.
18
2
0
1
5.
6.
LOTUS
0
15.
14
3.
14
1
2
0
6.
7.
Forteca Korčula
14
3.
0
14.
14
1
1
1
7.
8.
JOPA
3
10.
8
6.
11
1
1
0
8.
9.
FAMC Catalonia
10
4.
0
14.
10
1
0
0
9.
10.
ZG-DUBRAVA
4
9.
6
10.
10
0
2
2
10.
11.
Jastreb
5
8.
4
11.
9
0
2
1
11.
12.
GACKA
0
15.
8
6.
8
1
0
0
12.
13.
Sutla Šenkovec
0
15.
8
6.
8
1
0
0
12.
14.
Cobra
0
15.
8
6.
8
0
2
1
14.
15.
ORKA AS
1
14.
3
12.
4
0
1
1
15.
16.
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2
11.
0
14.
2
0
0
1
16.
17.
Novi Grad Sarajevo
2
11.
0
14.
2
0
0
1
16.
18.
Yong-Gi TKD Sportcenter
2
11.
0
14.
2
0
0
1
16.
19.
Plitvice
0
15.
2
13.
2
0
0
1
16.
20.
Ozalj
0
15.
0
14.
0
0
0
0
20.
21.
PLOVANIJA-ZADAR
0
15.
0
14.
0
0
0
0
20.
Juniori A, Juniorke A, Juniori B, Juniorke B
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
ORKA AS
9
1.
9
1.
18
2
0
0
1.
2.
FAMC Catalonia
8
3.
3
4.
11
1
1
0
2.
3.
DUGA RESA
3
8.
8
2.
11
1
1
0
2.
4.
Karlovac
6
7.
4
3.
10
0
2
2
4.
5.
TKD-KBK-MARIBOR
9
1.
0
7.
9
1
0
0
5.
6.
Centro Taekwondo Alessandria
7
6.
2
5.
9
0
2
1
6.
7.
ELITE
8
3.
0
7.
8
1
0
0
7.
8.
PLOVANIJA-ZADAR
8
3.
0
7.
8
1
0
0
7.
9.
ZG-DUBRAVA
3
8.
0
7.
3
0
1
0
9.
10.
Čigra
0
11.
1
6.
1
0
0
1
10.
11.
Ogulin
1
10.
0
7.
1
0
0
1
10.
12.
Plitvice
0
11.
0
7.
0
0
0
0
12.
Seniori A, Seniorke A, Seniori B, Seniorke B
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
ELITE
0
8.
15
1.
15
2
0
0
1.
2.
DUGA RESA
9
1.
0
3.
9
1
0
0
2.
3.
Forteca Korčula
8
2.
0
3.
8
1
0
0
3.
4.
Karlovac
8
2.
0
3.
8
1
0
0
3.
5.
FAMC Catalonia
3
4.
3
2.
6
0
2
0
5.
6.
Centro Taekwondo Alessandria
3
4.
0
3.
3
0
1
0
6.
7.
TK Prana Karlovac
3
4.
0
3.
3
0
1
0
6.
8.
Zrenjanin
1
7.
0
3.
1
0
0
1
8.