Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
7. Grobnik Kup - 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Mlađe kadetkinje -27
1005
48
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
122
4
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
96
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
5
LEA PACEK (GROBNIK)
124
HANA ZUBER (ISTRA)
1021
122
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
96
2
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
1022
5
3
LEA PACEK (GROBNIK)
124
0
HANA ZUBER (ISTRA)
1035
122
14
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
5
2
LEA PACEK (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. CHIARA VATTA, SUŠAK
3. HANA ZUBER, Istra - Pula
Mlađe kadetkinje -30
1006
39
7
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
67
15
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1007
108
6
EMILY MOLNAR (OGRC)
94
7
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1023
67
11
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
4
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1024
94
12
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1036
67
7
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
94
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA ŠPANJIĆ, Rječina
Mlađe kadetkinje -33
1008
85
12
MATEA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
21
0
LEA BAN (RJEČINA)
117
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
15
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
11
DINA SELAK (SENJ)
1025
85
3
MATEA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
117
15
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
1026
15
3
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
11
14
DINA SELAK (SENJ)
1037
117
8
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
11
1
DINA SELAK (SENJ)
Osvajači medalja
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. MATEA LAZAREVIĆ, SUŠAK
3. DORI JURIČIĆ, Rječina
Mlađe kadetkinje -36
1012
143
0
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
68
2
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
90
EVA UHAČ (ISTRA)
1030
68
12
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
90
6
EVA UHAČ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
2. EVA UHAČ, Istra - Pula
3. DORA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Mlađe kadetkinje -39
1009
52
0
TENA JEĐUD (TKD KAR)
120
14
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
92
MARTINA GRABAR (ISTRA)
112
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
154
KARLA LONČAR (GACKA)
1027
120
12
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
92
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
1028
112
3
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
154
4
KARLA LONČAR (GACKA)
1038
120
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
154
5
KARLA LONČAR (GACKA)
Osvajači medalja
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
3. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
3. MARTINA GRABAR, Istra - Pula
Mlađe kadetkinje -43
1013
55
7
EMA JAGIČ (ZAPREŠI)
177
1
LARA ŠĆULAC (GROBNIK)
1014
8
11
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
182
5
ANA CUCULIĆ (GROBNIK)
1031
55
8
EMA JAGIČ (ZAPREŠI)
8
2
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. EMA JAGIČ, Zaprešić_
2. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LARA ŠĆULAC, GROBNIK-ČAVLE
3. ANA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -47
2006
171
6
EMA MLAĐEN (DRENOVA)
144
5
NIKA GVOJIĆ (PLTVICE)
7
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
2029
171
9
EMA MLAĐEN (DRENOVA)
7
6
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. EMA MLAĐEN, DRENOVA-RIJEKA
2. MAGDALENA JURČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. NIKA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
2007
54
5
BARBARA SLIŠKOVIĆ (ZAPREŠI)
20
2
LAURA BABIĆ (RJEČINA)
113
CVITA MALEC (DUBRAVA)
2030
54
3
BARBARA SLIŠKOVIĆ (ZAPREŠI)
113
1
CVITA MALEC (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. BARBARA SLIŠKOVIĆ, Zaprešić_
2. CVITA MALEC, Dubrava
3. LAURA BABIĆ, Rječina
3. ----