Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Grobnik Kup - 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadeti +65
Kadeti -37
2001
149
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
59
0
LOVRO STUBIČAR (ZAPREŠI)
53
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
106
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
157
FILIP PODNAR (GACKA)
2016
59
0
LOVRO STUBIČAR (ZAPREŠI)
53
27
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2017
106
4
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
157
18
FILIP PODNAR (GACKA)
2036
53
9
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
157
8
FILIP PODNAR (GACKA)
Medalists
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. FILIP PODNAR, GACKA
3. LOVRO STUBIČAR, Zaprešić_
3. LUKA ŽAFRAN, OGRC Novska
Kadeti -41
2008
58
2
DEMJAN TARCAJ (ZAPREŠI)
118
19
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
107
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2031
118
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
107
7
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
Medalists
1. MARIJAN MARIJAN, OGRC Novska
2. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
3. DEMJAN TARCAJ, Zaprešić_
3. ----
Kadeti -45
2002
137
20
LOREN GRBAC (DRENOVA)
147
1
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
46
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
138
LUKA ČULINA (DRENOVA)
14
VID PRPIĆ (SENJ)
2018
137
8
LOREN GRBAC (DRENOVA)
46
15
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
2019
138
0
LUKA ČULINA (DRENOVA)
14
9
VID PRPIĆ (SENJ)
2037
46
1
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
14
12
VID PRPIĆ (SENJ)
Medalists
1. VID PRPIĆ, SENJ
2. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
3. LUKA ČULINA, DRENOVA-RIJEKA
3. LOREN GRBAC, DRENOVA-RIJEKA
Kadeti -49
2021
128
2
DOMINIK MAKSIMOVIĆ (DRENOVA)
116
24
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. DOMINIK MAKSIMOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ----
3. ----
Kadeti -57
2022
127
17
NIKO RATKOVIĆ (TKD KAR)
126
5
DOMINIK MERKL (DRENOVA)
Medalists
1. NIKO RATKOVIĆ, Karlovac
2. DOMINIK MERKL, DRENOVA-RIJEKA
3. ----
3. ----
Kadeti +65
2023
47
9
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
91
11
MARKO DŽIN (ISTRA)
Medalists
1. MARKO DŽIN, Istra - Pula
2. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----