Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
8. Kup Marjana 2019
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađi kadeti -27
1019
264
0
JURE MIKASOVIĆ (ENERGY)
42
0
FRAN MIRKO PERVAN (MAG-LI)
258
GORAN CVITKOVIĆ (MONTR)
278
NIKOLA ČEKO (DIVKNIN)
46
LOUIS PELLAY (MARJAN)
1046
42
5
FRAN MIRKO PERVAN (MAG-LI)
258
1
GORAN CVITKOVIĆ (MONTR)
1047
278
6
NIKOLA ČEKO (DIVKNIN)
46
4
LOUIS PELLAY (MARJAN)
1064
42
2
FRAN MIRKO PERVAN (MAG-LI)
278
0
NIKOLA ČEKO (DIVKNIN)
Osvajači medalja
1. FRAN MIRKO PERVAN, Magone Livno
2. NIKOLA ČEKO, DIV KNIN
3. GORAN CVITKOVIĆ, Monter
3. LOUIS PELLAY, Marjan
Mlađi kadeti -30
1020
5
20
JANKO HALAPA (ZAPREŠI)
203
9
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
265
JURE LUKA BOŠNJAK (ENERGY)
1021
293
4
MARIN GOLUB (LOTUS)
31
21
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
27
ERIK TOTH (ZAPREŠI)
1048
5
18
JANKO HALAPA (ZAPREŠI)
265
0
JURE LUKA BOŠNJAK (ENERGY)
1049
31
4
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
27
2
ERIK TOTH (ZAPREŠI)
1065
5
5
JANKO HALAPA (ZAPREŠI)
31
4
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
Osvajači medalja
1. JANKO HALAPA, Zaprešić_
2. PETAR DOLIĆ, Magone Livno
3. JURE LUKA BOŠNJAK, TK ENERGY
3. ERIK TOTH, Zaprešić_
Mlađi kadeti -33
1001
12
2
NIKO KOVAČ (ZAPREŠI)
222
4
NIKOLA ANIĆ (S.SOKOL)
247
FRANE STIPANDŽIJA (ST KWAN)
1002
294
0
RENCO LUJIĆ (MARJAN)
30
3
RIAD JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
180
KRUNO LEDINA (TKDGUSA)
1003
186
1
KRISTO ORA (TKDGUSA)
56
8
STIPE MARIĆ (MARJAN)
223
VIGGO HUDI (S.SOKOL)
175
LOVRE MARUNČIĆ (TKDGUSA)
57
ŠIMUN KURTIĆ (MARJAN)
1026
222
8
NIKOLA ANIĆ (S.SOKOL)
247
5
FRANE STIPANDŽIJA (ST KWAN)
1027
30
7
RIAD JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
180
3
KRUNO LEDINA (TKDGUSA)
1028
56
12
STIPE MARIĆ (MARJAN)
223
3
VIGGO HUDI (S.SOKOL)
1029
175
11
LOVRE MARUNČIĆ (TKDGUSA)
57
14
ŠIMUN KURTIĆ (MARJAN)
1052
222
2
NIKOLA ANIĆ (S.SOKOL)
30
4
RIAD JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
1053
56
6
STIPE MARIĆ (MARJAN)
57
7
ŠIMUN KURTIĆ (MARJAN)
1067
30
6
RIAD JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
57
20
ŠIMUN KURTIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN KURTIĆ, Marjan
2. RIAD JAHJEFENDIĆ, Magone Livno
3. STIPE MARIĆ, Marjan
3. NIKOLA ANIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Mlađi kadeti -36
1004
156
20
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
134
0
EMANUEL JURJEVIĆ (MARJAN)
305
MARKO KASALO (IM)
16
NIK ŠOŠTARIĆ (ZAPREŠI)
196
JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ (MARJAN)
1005
10
3
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
233
7
ANTE BEKAVAC (IM)
306
BORNA KLOJČNIK (MONTR)
44
ADRIAN KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
197
TOMA KURTOVIĆ (MARJAN)
1030
156
7
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
305
0
MARKO KASALO (IM)
1031
16
0
NIK ŠOŠTARIĆ (ZAPREŠI)
196
8
JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ (MARJAN)
1032
233
5
ANTE BEKAVAC (IM)
306
1
BORNA KLOJČNIK (MONTR)
1033
44
3
ADRIAN KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
197
1
TOMA KURTOVIĆ (MARJAN)
1054
156
3
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
196
9
JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ (MARJAN)
1055
233
0
ANTE BEKAVAC (IM)
44
2
ADRIAN KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
1068
196
1
JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ (MARJAN)
44
6
ADRIAN KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
Osvajači medalja
1. ADRIAN KNEŽEVIĆ, Magone Livno
2. JOSIP JELIČIĆ LOVREKOVIĆ, Marjan
3. ANTE BEKAVAC, Imotski
3. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
Mlađi kadeti -39
1022
136
1
KARLO KOKEZA (MARJAN)
8
7
JURA FILIPČIĆ (ZAPREŠI)
1023
7
2
LUKA TOMIĆ (ZAPREŠI)
289
0
HAOYU CHEN (SIBENIK)
1024
6
2
PETAR JAKEŠEVIĆ (ZAPREŠI)
152
3
NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR)
1025
24
2
REI SULIMANOVIĆ (ZAPREŠI)
36
15
NIKOLA ĆAVAR (MAG-LI)
1050
8
2
JURA FILIPČIĆ (ZAPREŠI)
7
0
LUKA TOMIĆ (ZAPREŠI)
1051
152
1
NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR)
36
10
NIKOLA ĆAVAR (MAG-LI)
1066
8
8
JURA FILIPČIĆ (ZAPREŠI)
36
6
NIKOLA ĆAVAR (MAG-LI)
Osvajači medalja
1. JURA FILIPČIĆ, Zaprešić_
2. NIKOLA ĆAVAR, Magone Livno
3. LUKA TOMIĆ, Zaprešić_
3. NIDAL NASER EDIN, KOCUNAR
Mlađi kadeti -43
1006
260
3
EMANUEL MRŠIĆ (MONTR)
69
7
MARIN LEMO (MARJAN)
267
BORIS DUŠIĆ (ENERGY)
1007
70
11
ANTONIO BILANDŽIĆ (MARJAN)
281
6
ZVONIMIR IŠTUK (MAG-LI)
15
MARKO VRDOLJAK (ZAPREŠI)
1008
11
15
JOSIP GORIČKI (ZAPREŠI)
37
5
JURE BRALO (MAG-LI)
276
MATE TESKERA (DIVKNIN)
14
NIKOLA VRDOLJAK (ZAPREŠI)
128
MARINO KOVAČEVIĆ (MARJAN)
1034
69
7
MARIN LEMO (MARJAN)
267
1
BORIS DUŠIĆ (ENERGY)
1035
70
7
ANTONIO BILANDŽIĆ (MARJAN)
15
6
MARKO VRDOLJAK (ZAPREŠI)
1036
11
3
JOSIP GORIČKI (ZAPREŠI)
276
6
MATE TESKERA (DIVKNIN)
1037
14
11
NIKOLA VRDOLJAK (ZAPREŠI)
128
8
MARINO KOVAČEVIĆ (MARJAN)
1056
69
2
MARIN LEMO (MARJAN)
70
0
ANTONIO BILANDŽIĆ (MARJAN)
1057
276
1
MATE TESKERA (DIVKNIN)
14
1
NIKOLA VRDOLJAK (ZAPREŠI)
1069
69
5
MARIN LEMO (MARJAN)
276
0
MATE TESKERA (DIVKNIN)
Osvajači medalja
1. MARIN LEMO, Marjan
2. MATE TESKERA, DIV KNIN
3. ANTONIO BILANDŽIĆ, Marjan
3. NIKOLA VRDOLJAK, Zaprešić_
Mlađe kadetkinje -24
1062
304
18
KRISTINA SUŠIĆ (IM)
227
16
PETRA ŠAMIJA (IM)
Osvajači medalja
1. KRISTINA SUŠIĆ, Imotski
2. PETRA ŠAMIJA, Imotski
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -27
1063
279
13
ANAMARIA MIKULIĆ (DIVKNIN)
154
11
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. ANAMARIA MIKULIĆ, DIV KNIN
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
1009
150
8
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
49
5
ANJA ŠUŠTER (MARJAN)
234
MARINA REBIĆ (IM)
1010
224
0
ARIANA DORBOLO (S.SOKOL)
280
11
LORENA DJAK (DIVKNIN)
48
ELLA NIKOLLA (MARJAN)
1011
226
22
NIKA ĐURIĆ (S.SOKOL)
108
2
MARINA BILIĆ (MARJAN)
151
LANA GRZUNOV (DONAT)
1012
248
12
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
25
5
TIJA OSTRIHON (ZAPREŠI)
47
ZARA LIGUTIĆ (MARJAN)
1038
150
13
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
234
2
MARINA REBIĆ (IM)
1039
280
11
LORENA DJAK (DIVKNIN)
48
3
ELLA NIKOLLA (MARJAN)
1040
226
11
NIKA ĐURIĆ (S.SOKOL)
151
22
LANA GRZUNOV (DONAT)
1041
248
15
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
47
8
ZARA LIGUTIĆ (MARJAN)
1058
150
10
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
280
18
LORENA DJAK (DIVKNIN)
1059
151
7
LANA GRZUNOV (DONAT)
248
15
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
1070
280
7
LORENA DJAK (DIVKNIN)
248
12
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. PETRA UGLEŠIĆ, Monter
2. LORENA DJAK, DIV KNIN
3. LANA GRZUNOV, DONAT
3. GABRIJELA IKAČ, DONAT
Mlađe kadetkinje -33
1013
257
15
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
143
3
ANA PURKIĆ (MARJAN)
1014
20
1
ELA PICAK (ZAPREŠI)
246
12
PETRA GUDELJ (IM)
1015
176
0
MIHAELA LEDINAA (TKDGUSA)
142
7
TARA KOZLICA (MARJAN)
53
CHIARA MEDIĆ (MARJAN)
1016
249
4
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
54
0
LANA ŽILIĆ (MARJAN)
1017
52
2
KLARA BILIĆ (MARJAN)
229
6
PETRA JERKOVIĆ (IM)
1018
184
6
ROZA STANIĆ (TKDGUSA)
58
5
GABRIELA ARTUKOVIĆ (MARJAN)
145
ANA LUČIĆ (MARJAN)
1042
257
0
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
246
12
PETRA GUDELJ (IM)
1043
142
2
TARA KOZLICA (MARJAN)
53
4
CHIARA MEDIĆ (MARJAN)
1044
249
2
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
229
0
PETRA JERKOVIĆ (IM)
1045
184
0
ROZA STANIĆ (TKDGUSA)
145
0
ANA LUČIĆ (MARJAN)
1060
246
12
PETRA GUDELJ (IM)
53
2
CHIARA MEDIĆ (MARJAN)
1061
249
7
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
184
2
ROZA STANIĆ (TKDGUSA)
1071
246
0
PETRA GUDELJ (IM)
249
9
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. KLARA UGLEŠIĆ, Monter
2. PETRA GUDELJ, Imotski
3. ROZA STANIĆ, Gusar
3. CHIARA MEDIĆ, Marjan