Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
8th Open European Clubs Championships 2020
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang
académie cobra team
AERODANCE PENGUE
ARES
ASD Zadra Fighting
BALEARES
BANIJA PANDAS
Besa
Bistra
Bosna Visoko
Brcko
Brinje
BSV Friedrichshafen
ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Calea Fericirii
Cénacle Rémi Mollet
CENTRO TAEKWONDO CELANO
CLUB MATS MARIN
Club Taekwondo Zariouh
Cobra
Croatia national team
CSPLN
Czech National Team
Dnipro Regional Team
Dream Team
DUGO SELO
EGO SPOR SK
ETT ÉLITE
Flemish Topsport team
Fojnica
GIREUGI
Great Britain National Team
Hankuk
Helsingin taekwondoseura
Hereya
IFRFT-WTF
ION
Israel National Team
Jastreb
JOPA
Karlovac
Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
Khmelnytsk Region Team
Koryo Slavia UPJS kosice
KWON BETANZOS - ESPAÑA
Letnjikovac
Medvedgrad
Metalac
Mladost
Moldova National Team
Motor-Sich
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC DOJANG LAYRAC
Olympic Knin
Omega
Orion
Osvit
Pantera
Paris Taekwondo Elite
Pol. Edera Taekwondo AA. DIL.
Portugal National Team
Porvoon Taekwondo
Risskov
Romanian National Team
Romualdas Montvidas team
SAARLAND
Sajnami
Sarajevo
SC Gladiator
SC Mariupol
SK IDABLOKK
SK TKD LACEK
Soo Shim Taekwondo Klub
SPAIN - FAT
Spain National Team
SPAIN PATIÑO MOAÑA
Sport school Magdacesti
Sport school Nr6
ST KWAN
SUH TKD PONTEVEDRA
Susedgrad sokol
SV Raisting
Taekwondo akademija Tešanj
Taekwondo Club Andorra
Taekwondo Club Banjica
Taekwondo club DIV KNIN
TAEKWONDO CLUB FOX
Taekwondo club Ramus
Taekwondo Club Rauenberg
Taekwondo Fresnoy Mackellerie
TAEKWONDO MAXIMUS MAIA
TAEKWONDO NICE ELITE
Taekwondo Nurmijärvi
Taekwondo Oberndorf
Taekwondo Terlano
Team TUSA
TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES
Tigar Zagreb
TK ASTERIKS
TK DUBRAVA
TK Novi Zagreb
TK Prana
TK SABAC
TK VRBOVEC
TKD club KANG
TKD club ORIENT
TKD club PANTAR-VRHNIKA
TKD KLUB TEMPO
TKD Monter
tkd poissy
TKD SHANDONG
TKD TIGRI
Tremblay AC Taekwondo
TSCP
TURKISH NATIONAL TEAM
U S Chalette
USA Academy Team
UZUNCAVDAR SPOR CLUB
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Juniors (M) -51
Juniors (M) -73
Seniors (M) -80
Seniors (M) +87
Juniors (M) -51
SUNDAY1B
339
4
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
111
4
DANIEL DROSDOWSKI (BSVGER)
SUNDAY1C
471
0
RYAD MAZZOUZ (NICE)
326
0
HAKTAN CAN (KULUB)
SUNDAY1D
75
23
MARIO VENEZIANO (PENGUE)
288
13
NIKOLAJ BULATOVIC (VRHNIKA)
SUNDAY2A
60
10
HUGO MHOUMADI (PHOHWO)
321
17
NJEGOS PANTIC (JOPA)
SUNDAY4C
111
17
DANIEL DROSDOWSKI (BSVGER)
471
4
RYAD MAZZOUZ (NICE)
SUNDAY4D
75
27
MARIO VENEZIANO (PENGUE)
321
9
NJEGOS PANTIC (JOPA)
SUNDAY7A
111
6
DANIEL DROSDOWSKI (BSVGER)
75
8
MARIO VENEZIANO (PENGUE)
Osvajači medalja
1. MARIO VENEZIANO, AERODANCE PENGUE
2. DANIEL DROSDOWSKI, BSV Friedrichshafen
3. NJEGOS PANTIC, JOPA
3. RYAD MAZZOUZ, TAEKWONDO NICE ELITE
Juniors (M) -73
569
DIMITRIJE AJDUKOVIC (TCBANJI)
SUNDAY1A
353
22
EDIJAN SECIC (TKDUB)
89
2
MICHELL GIOVANNI SOSA BARRIOS (BALEARE)
560
ONDREJ JANIK (LACEK)
287
LEON LENART DRASKOVIC (VRHNIKA)
491
JIMI HALENIUS (PORVO)
209
YIGITHAN KILIC (EGO SK)
157
IVAN LATKOVIC (CROTEAM)
389
LAWRENCE FELICITE (GEORGES)
SUNDAY3B
569
5
DIMITRIJE AJDUKOVIC (TCBANJI)
353
17
EDIJAN SECIC (TKDUB)
SUNDAY2C
560
7
ONDREJ JANIK (LACEK)
287
25
LEON LENART DRASKOVIC (VRHNIKA)
SUNDAY2D
491
6
JIMI HALENIUS (PORVO)
209
20
YIGITHAN KILIC (EGO SK)
SUNDAY3A
157
14
IVAN LATKOVIC (CROTEAM)
389
17
LAWRENCE FELICITE (GEORGES)
SUNDAY5A
353
0
EDIJAN SECIC (TKDUB)
287
0
LEON LENART DRASKOVIC (VRHNIKA)
SUNDAY5B
209
16
YIGITHAN KILIC (EGO SK)
389
14
LAWRENCE FELICITE (GEORGES)
SUNDAY7B
287
9
LEON LENART DRASKOVIC (VRHNIKA)
209
8
YIGITHAN KILIC (EGO SK)
Osvajači medalja
1. LEON LENART DRASKOVIC, TKD club PANTAR-VRHNIKA
2. YIGITHAN KILIC, EGO SPOR SK
3. EDIJAN SECIC, TK DUBRAVA
3. LAWRENCE FELICITE, TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES
Seniors (M) -80
230
NICHOLAS STEFAN S. CORTEN (FLEMISH)
WEDNESDAY01C
316
4
ITAMAR SASSON (ISRAEL)
180
13
MATEJ NIKOLIC (CROTEAM)
279
PARTIK DIVKOVIC (TEMP)
117
FAYSAL SAWADOGO (BSVGER)
120
ALEKSANDAR RADOJKOVIC (BSVGER)
163
DAVID SIMEK (CZECH)
WEDNESDAY02A
204
27
HUSEYIN KARTAL (TURTM)
289
10
TILEN AJHMAJER (VRHNIKA)
500
JULIO FERREIRA (PORT)
WEDNESDAY05B
230
14
NICHOLAS STEFAN S. CORTEN (FLEMISH)
180
12
MATEJ NIKOLIC (CROTEAM)
WEDNESDAY05C
279
2
PARTIK DIVKOVIC (TEMP)
117
12
FAYSAL SAWADOGO (BSVGER)
WEDNESDAY06A
120
4
ALEKSANDAR RADOJKOVIC (BSVGER)
163
7
DAVID SIMEK (CZECH)
WEDNESDAY06B
204
15
HUSEYIN KARTAL (TURTM)
500
22
JULIO FERREIRA (PORT)
WEDNESDAY10B
230
12
NICHOLAS STEFAN S. CORTEN (FLEMISH)
117
8
FAYSAL SAWADOGO (BSVGER)
WEDNESDAY10C
163
5
DAVID SIMEK (CZECH)
500
19
JULIO FERREIRA (PORT)
WEDNESDAY13B
230
12
NICHOLAS STEFAN S. CORTEN (FLEMISH)
500
7
JULIO FERREIRA (PORT)
Osvajači medalja
1. NICHOLAS STEFAN S. CORTEN, Flemish Topsport team
2. JULIO FERREIRA, Portugal National Team
3. FAYSAL SAWADOGO, BSV Friedrichshafen
3. DAVID SIMEK, Czech National Team
Seniors (M) +87
286
IVAN KONRAD TRAJKOVIC (VRHNIKA)
WEDNESDAY06C
239
15
JONATHAN BANGURA (GBTEAM)
198
21
EMRE KUTALMIS ATESLI (TURTM)
WEDNESDAY11B
286
7
IVAN KONRAD TRAJKOVIC (VRHNIKA)
198
13
EMRE KUTALMIS ATESLI (TURTM)
Osvajači medalja
1. EMRE KUTALMIS ATESLI, TURKISH NATIONAL TEAM
2. IVAN KONRAD TRAJKOVIC, TKD club PANTAR-VRHNIKA
3. JONATHAN BANGURA, Great Britain National Team
3. ----