Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8th Open European Clubs Championships 2020
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang
académie cobra team
AERODANCE PENGUE
ARES
ASD Zadra Fighting
BALEARES
BANIJA PANDAS
Besa
Bistra
Bosna Visoko
Brcko
Brinje
BSV Friedrichshafen
ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Calea Fericirii
Cénacle Rémi Mollet
CENTRO TAEKWONDO CELANO
CLUB MATS MARIN
Club Taekwondo Zariouh
Cobra
Croatia national team
CSPLN
Czech National Team
Dnipro Regional Team
Dream Team
DUGO SELO
EGO SPOR SK
ETT ÉLITE
Flemish Topsport team
Fojnica
GIREUGI
Great Britain National Team
Hankuk
Helsingin taekwondoseura
Hereya
IFRFT-WTF
ION
Israel National Team
Jastreb
JOPA
Karlovac
Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
Khmelnytsk Region Team
Koryo Slavia UPJS kosice
KWON BETANZOS - ESPAÑA
Letnjikovac
Medvedgrad
Metalac
Mladost
Moldova National Team
Motor-Sich
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC DOJANG LAYRAC
Olympic Knin
Omega
Orion
Osvit
Pantera
Paris Taekwondo Elite
Pol. Edera Taekwondo AA. DIL.
Portugal National Team
Porvoon Taekwondo
Risskov
Romanian National Team
Romualdas Montvidas team
SAARLAND
Sajnami
Sarajevo
SC Gladiator
SC Mariupol
SK IDABLOKK
SK TKD LACEK
Soo Shim Taekwondo Klub
SPAIN - FAT
Spain National Team
SPAIN PATIÑO MOAÑA
Sport school Magdacesti
Sport school Nr6
ST KWAN
SUH TKD PONTEVEDRA
Susedgrad sokol
SV Raisting
Taekwondo akademija Tešanj
Taekwondo Club Andorra
Taekwondo Club Banjica
Taekwondo club DIV KNIN
TAEKWONDO CLUB FOX
Taekwondo club Ramus
Taekwondo Club Rauenberg
Taekwondo Fresnoy Mackellerie
TAEKWONDO MAXIMUS MAIA
TAEKWONDO NICE ELITE
Taekwondo Nurmijärvi
Taekwondo Oberndorf
Taekwondo Terlano
Team TUSA
TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES
Tigar Zagreb
TK ASTERIKS
TK DUBRAVA
TK Novi Zagreb
TK Prana
TK SABAC
TK VRBOVEC
TKD club KANG
TKD club ORIENT
TKD club PANTAR-VRHNIKA
TKD KLUB TEMPO
TKD Monter
tkd poissy
TKD SHANDONG
TKD TIGRI
Tremblay AC Taekwondo
TSCP
TURKISH NATIONAL TEAM
U S Chalette
USA Academy Team
UZUNCAVDAR SPOR CLUB
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Cadets (M) -41
Cadets (F) -44
Juniors (M) -68
Juniors (F) -68
Cadets (M) -41
122
DANIEL MEHLMANN (BSVGER)
SUNDAY
186
12
MAKSYM PLIESHAKOV (DNIPRO)
294
32
MISLAV VUCAK (ION)
102
BENAN JUSUFGJOKAJ (BESA)
219
JIBRYL MARA (FRAELIT)
SUNDAY
131
9
LIVIU BUGNEAC (MOL)
638
28
IGOR TABACARI (MDA6)
169
HUGO TANO AHOZO (CHAL)
539
JASPER KATTAI (IDABL)
296
VIKTOR VRBAN (ION)
SUNDAY
122
13
DANIEL MEHLMANN (BSVGER)
294
6
MISLAV VUCAK (ION)
SUNDAY
102
14
BENAN JUSUFGJOKAJ (BESA)
219
17
JIBRYL MARA (FRAELIT)
SUNDAY
638
22
IGOR TABACARI (MDA6)
169
1
HUGO TANO AHOZO (CHAL)
SUNDAY
539
37
JASPER KATTAI (IDABL)
296
17
VIKTOR VRBAN (ION)
SUNDAY
122
9
DANIEL MEHLMANN (BSVGER)
219
16
JIBRYL MARA (FRAELIT)
SUNDAY
638
22
IGOR TABACARI (MDA6)
539
21
JASPER KATTAI (IDABL)
SUNDAY9F
219
4
JIBRYL MARA (FRAELIT)
638
5
IGOR TABACARI (MDA6)
Osvajači medalja
1. IGOR TABACARI, Sport school Nr6
2. JIBRYL MARA, ETT ÉLITE
3. JASPER KATTAI, SK IDABLOKK
3. DANIEL MEHLMANN, BSV Friedrichshafen
Cadets (F) -44
SUNDAY1D
187
15
MARIIA LEONOVA (DNIPRO)
552
3
MARIJA VUKMANOVIĆ (FOXTKD)
SUNDAY
333
4
VITA MERIĆ (JASTREB)
292
20
MOJCA MARSIC (KANG)
SUNDAY2A
538
3
MAGDALENA LJUBIC (KARLOV)
496
4
LANA HORVAT (TIGARZ)
SUNDAY2B
674
3
LEA SARIC (ION)
107
6
JELENA VASIC (BRCKO)
SUNDAY6C
187
20
MARIIA LEONOVA (DNIPRO)
292
1
MOJCA MARSIC (KANG)
SUNDAY6D
496
7
LANA HORVAT (TIGARZ)
107
0
JELENA VASIC (BRCKO)
SUNDAY9B
187
13
MARIIA LEONOVA (DNIPRO)
496
10
LANA HORVAT (TIGARZ)
Osvajači medalja
1. MARIIA LEONOVA, Dnipro Regional Team
2. LANA HORVAT, Tigar Zagreb
3. MOJCA MARSIC, TKD club KANG
3. JELENA VASIC, Brcko
Juniors (M) -68
517
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
SUNDAY3A
594
6
VINCENT HOERMANN (RAISTIN)
346
16
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
178
MYKYTA BESPIATYI (DNIPRO)
513
PATRIK SUCIC (SAJNAMI)
88
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
343
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
175
LENNY OZBEK (CHAL)
574
BIEL RUIZ (ANDORRA)
SUNDAY5B
517
22
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
346
0
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
SUNDAY5C
178
36
MYKYTA BESPIATYI (DNIPRO)
513
17
PATRIK SUCIC (SAJNAMI)
SUNDAY5D
88
15
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
343
2
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
SUNDAY6A
175
11
LENNY OZBEK (CHAL)
574
9
BIEL RUIZ (ANDORRA)
SUNDAY7B
517
13
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
178
0
MYKYTA BESPIATYI (DNIPRO)
SUNDAY7C
88
15
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
175
6
LENNY OZBEK (CHAL)
SUNDAY8B
517
19
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
88
3
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR DZHORDZHEV, SC Gladiator
2. OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA, BALEARES
3. MYKYTA BESPIATYI, Dnipro Regional Team
3. LENNY OZBEK, U S Chalette
Juniors (F) -68
SUNDAY5B
243
0
MILJANA RELJIKJ (TIGR)
182
0
MARIIA DUMINA (DNIPRO)
SUNDAY5C
280
10
ANASTASIJA LJUBINKOVIC (ORIENT)
391
12
LAURA PENAS CONDE (BETAN)
SUNDAY7A
182
14
MARIIA DUMINA (DNIPRO)
391
0
LAURA PENAS CONDE (BETAN)
Osvajači medalja
1. MARIIA DUMINA, Dnipro Regional Team
2. LAURA PENAS CONDE, KWON BETANZOS - ESPAÑA
3. ----
3. ANASTASIJA LJUBINKOVIC, TKD club ORIENT