Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8th Open European Clubs Championships 2020
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang
académie cobra team
AERODANCE PENGUE
ARES
ASD Zadra Fighting
BALEARES
BANIJA PANDAS
Besa
Bistra
Bosna Visoko
Brcko
Brinje
BSV Friedrichshafen
ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Calea Fericirii
Cénacle Rémi Mollet
CENTRO TAEKWONDO CELANO
CLUB MATS MARIN
Club Taekwondo Zariouh
Cobra
Croatia national team
CSPLN
Czech National Team
Dnipro Regional Team
Dream Team
DUGO SELO
EGO SPOR SK
ETT ÉLITE
Flemish Topsport team
Fojnica
GIREUGI
Great Britain National Team
Hankuk
Helsingin taekwondoseura
Hereya
IFRFT-WTF
ION
Israel National Team
Jastreb
JOPA
Karlovac
Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
Khmelnytsk Region Team
Koryo Slavia UPJS kosice
KWON BETANZOS - ESPAÑA
Letnjikovac
Medvedgrad
Metalac
Mladost
Moldova National Team
Motor-Sich
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC DOJANG LAYRAC
Olympic Knin
Omega
Orion
Osvit
Pantera
Paris Taekwondo Elite
Pol. Edera Taekwondo AA. DIL.
Portugal National Team
Porvoon Taekwondo
Risskov
Romanian National Team
Romualdas Montvidas team
SAARLAND
Sajnami
Sarajevo
SC Gladiator
SC Mariupol
SK IDABLOKK
SK TKD LACEK
Soo Shim Taekwondo Klub
SPAIN - FAT
Spain National Team
SPAIN PATIÑO MOAÑA
Sport school Magdacesti
Sport school Nr6
ST KWAN
SUH TKD PONTEVEDRA
Susedgrad sokol
SV Raisting
Taekwondo akademija Tešanj
Taekwondo Club Andorra
Taekwondo Club Banjica
Taekwondo club DIV KNIN
TAEKWONDO CLUB FOX
Taekwondo club Ramus
Taekwondo Club Rauenberg
Taekwondo Fresnoy Mackellerie
TAEKWONDO MAXIMUS MAIA
TAEKWONDO NICE ELITE
Taekwondo Nurmijärvi
Taekwondo Oberndorf
Taekwondo Terlano
Team TUSA
TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES
Tigar Zagreb
TK ASTERIKS
TK DUBRAVA
TK Novi Zagreb
TK Prana
TK SABAC
TK VRBOVEC
TKD club KANG
TKD club ORIENT
TKD club PANTAR-VRHNIKA
TKD KLUB TEMPO
TKD Monter
tkd poissy
TKD SHANDONG
TKD TIGRI
Tremblay AC Taekwondo
TSCP
TURKISH NATIONAL TEAM
U S Chalette
USA Academy Team
UZUNCAVDAR SPOR CLUB
Zeljeznicar
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Younger cadets (M) -27
Younger cadets (F) -44
Cadets (M) -41
Cadets (M) -49
Juniors (M) -68
Juniors (F) -42
Juniors (F) +68
Y. Seniors (M) -68
Y. Seniors (M) -87
Younger cadets (M) -27
SUNDAY2D
181
0
OUMAR BASSOUM (CHAL)
526
8
MAKSYM IVAKIN (MARIU)
650
ALESH LIN MOCEK (LACEK)
SUNDAY6C
526
20
MAKSYM IVAKIN (MARIU)
650
0
ALESH LIN MOCEK (LACEK)
Medalists
1. MAKSYM IVAKIN, SC Mariupol
2. ALESH LIN MOCEK, SK TKD LACEK
3. OUMAR BASSOUM, U S Chalette
3. ----
Younger cadets (F) -44
SUNDAY4C
668
6
LEA OPARNICA (KARLOV)
166
4
AIDA TOURE (CHAL)
313
REBECCA ŠIMUNEC (VRB)
SUNDAY7B
668
8
LEA OPARNICA (KARLOV)
313
0
REBECCA ŠIMUNEC (VRB)
Medalists
1. LEA OPARNICA, Karlovac
2. REBECCA ŠIMUNEC, TK VRBOVEC
3. AIDA TOURE, U S Chalette
3. ----
Cadets (M) -41
122
DANIEL MEHLMANN (BSVGER)
SUNDAY
186
12
MAKSYM PLIESHAKOV (DNIPRO)
294
32
MISLAV VUCAK (ION)
102
BENAN JUSUFGJOKAJ (BESA)
219
JIBRYL MARA (FRAELIT)
SUNDAY
131
9
LIVIU BUGNEAC (MOL)
638
28
IGOR TABACARI (MDA6)
169
HUGO TANO AHOZO (CHAL)
539
JASPER KATTAI (IDABL)
296
VIKTOR VRBAN (ION)
SUNDAY
122
13
DANIEL MEHLMANN (BSVGER)
294
6
MISLAV VUCAK (ION)
SUNDAY
102
14
BENAN JUSUFGJOKAJ (BESA)
219
17
JIBRYL MARA (FRAELIT)
SUNDAY
638
22
IGOR TABACARI (MDA6)
169
1
HUGO TANO AHOZO (CHAL)
SUNDAY
539
37
JASPER KATTAI (IDABL)
296
17
VIKTOR VRBAN (ION)
SUNDAY
122
9
DANIEL MEHLMANN (BSVGER)
219
16
JIBRYL MARA (FRAELIT)
SUNDAY
638
22
IGOR TABACARI (MDA6)
539
21
JASPER KATTAI (IDABL)
SUNDAY9F
219
4
JIBRYL MARA (FRAELIT)
638
5
IGOR TABACARI (MDA6)
Medalists
1. IGOR TABACARI, Sport school Nr6
2. JIBRYL MARA, ETT ÉLITE
3. JASPER KATTAI, SK IDABLOKK
3. DANIEL MEHLMANN, BSV Friedrichshafen
Cadets (M) -49
SATURDAY2B
381
1
MATIJA TONCIC (ASTERX)
348
22
DANIIL MAYDANIUK (REGION)
SATURDAY2C
302
21
IVAN VARGA (ION)
128
44
MURAT BERK KAYA (ÇABUK)
SATURDAY2D
290
33
LUKA BUCKOVIĆ (ION)
168
17
DIEGO DOS SANTOS (CHAL)
340
PETAR STURZ VUJADINOVIC (METALAC)
SATURDAY5C
348
40
DANIIL MAYDANIUK (REGION)
128
27
MURAT BERK KAYA (ÇABUK)
SATURDAY5D
290
0
LUKA BUCKOVIĆ (ION)
340
0
PETAR STURZ VUJADINOVIC (METALAC)
SATURDAY7B
348
16
DANIIL MAYDANIUK (REGION)
340
8
PETAR STURZ VUJADINOVIC (METALAC)
Medalists
1. DANIIL MAYDANIUK, Khmelnytsk Region Team
2. PETAR STURZ VUJADINOVIC, Metalac
3. MURAT BERK KAYA, ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3. LUKA BUCKOVIĆ, ION
Juniors (M) -68
517
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
SUNDAY3A
594
6
VINCENT HOERMANN (RAISTIN)
346
16
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
178
MYKYTA BESPIATYI (DNIPRO)
513
PATRIK SUCIC (SAJNAMI)
88
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
343
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
175
LENNY OZBEK (CHAL)
574
BIEL RUIZ (ANDORRA)
SUNDAY5B
517
22
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
346
0
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
SUNDAY5C
178
36
MYKYTA BESPIATYI (DNIPRO)
513
17
PATRIK SUCIC (SAJNAMI)
SUNDAY5D
88
15
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
343
2
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
SUNDAY6A
175
11
LENNY OZBEK (CHAL)
574
9
BIEL RUIZ (ANDORRA)
SUNDAY7B
517
13
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
178
0
MYKYTA BESPIATYI (DNIPRO)
SUNDAY7C
88
15
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
175
6
LENNY OZBEK (CHAL)
SUNDAY8B
517
19
ALEKSANDAR DZHORDZHEV (GLADI)
88
3
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
Medalists
1. ALEKSANDAR DZHORDZHEV, SC Gladiator
2. OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA, BALEARES
3. MYKYTA BESPIATYI, Dnipro Regional Team
3. LENNY OZBEK, U S Chalette
Juniors (F) -42
514
ADA AVDAGIC (SAR)
SUNDAY5D
255
6
IMANE TIGHLAINE (POISSY)
171
9
KELLY VAN NYIA LU (CHAL)
SUNDAY7B
514
22
ADA AVDAGIC (SAR)
171
2
KELLY VAN NYIA LU (CHAL)
Medalists
1. ADA AVDAGIC, Sarajevo
2. KELLY VAN NYIA LU, U S Chalette
3. IMANE TIGHLAINE, tkd poissy
3. ----
Juniors (F) +68
206
SUDE YAREN UZUNCAVDAR (EGO SK)
SUNDAY3D
192
10
NIKOLINA MESIC (CROTEAM)
547
12
IZABELA RANECKA (LACEK)
SUNDAY4A
190
21
NIKA PETANJEK (CROTEAM)
184
0
RAHMA IMAM (CHAL)
SUNDAY4B
233
8
MOUNA OUASSOU (TREMB)
334
3
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
SUNDAY6C
206
4
SUDE YAREN UZUNCAVDAR (EGO SK)
547
1
IZABELA RANECKA (LACEK)
SUNDAY6D
190
14
NIKA PETANJEK (CROTEAM)
233
1
MOUNA OUASSOU (TREMB)
SUNDAY8A
206
10
SUDE YAREN UZUNCAVDAR (EGO SK)
190
9
NIKA PETANJEK (CROTEAM)
Medalists
1. SUDE YAREN UZUNCAVDAR, EGO SPOR SK
2. NIKA PETANJEK, Croatia national team
3. IZABELA RANECKA, SK TKD LACEK
3. MOUNA OUASSOU, Tremblay AC Taekwondo
Y. Seniors (M) -68
MONDAY3A
433
13
NEDZAD HUSIC (NGSAR)
82
10
OIER ORTIZ ALDEITURRIAGA (BALEARE)
MONDAY3B
177
15
LENNY OZBEK (CHAL)
587
16
TIM ÖDLING HEDQVIST (SOOSH)
MONDAY3C
224
19
MATAR SARR (FRAELIT)
595
21
LUDWIG LÖVSTRAND (SOOSH)
MONDAY3D
66
7
DMITRII SULEAC (GIREUGI)
533
12
EMIL MOLLOV (TKRAMUS)
MONDAY7A
433
21
NEDZAD HUSIC (NGSAR)
587
7
TIM ÖDLING HEDQVIST (SOOSH)
MONDAY7B
595
19
LUDWIG LÖVSTRAND (SOOSH)
533
22
EMIL MOLLOV (TKRAMUS)
MONDAY9A
433
23
NEDZAD HUSIC (NGSAR)
533
3
EMIL MOLLOV (TKRAMUS)
Medalists
1. NEDZAD HUSIC, Novi Grad Sarajevo
2. EMIL MOLLOV, Taekwondo club Ramus
3. TIM ÖDLING HEDQVIST, Soo Shim Taekwondo Klub
3. LUDWIG LÖVSTRAND, Soo Shim Taekwondo Klub
Y. Seniors (M) -87
MONDAY3C
80
11
ALEXANDER ZADRA (ZADRA)
188
9
YASIN CHAFAI (CHAL)
412
EROL NUCI (MLAD)
MONDAY7B
80
4
ALEXANDER ZADRA (ZADRA)
412
9
EROL NUCI (MLAD)
Medalists
1. EROL NUCI, Mladost
2. ALEXANDER ZADRA, ASD Zadra Fighting
3. YASIN CHAFAI, U S Chalette
3. ----