Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8th Open European Clubs Championships 2020
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang
académie cobra team
AERODANCE PENGUE
ARES
ASD Zadra Fighting
BALEARES
BANIJA PANDAS
Besa
Bistra
Bosna Visoko
Brcko
Brinje
BSV Friedrichshafen
ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Calea Fericirii
Cénacle Rémi Mollet
CENTRO TAEKWONDO CELANO
CLUB MATS MARIN
Club Taekwondo Zariouh
Cobra
Croatia national team
CSPLN
Czech National Team
Dnipro Regional Team
Dream Team
DUGO SELO
EGO SPOR SK
ETT ÉLITE
Flemish Topsport team
Fojnica
GIREUGI
Great Britain National Team
Hankuk
Helsingin taekwondoseura
Hereya
IFRFT-WTF
ION
Israel National Team
Jastreb
JOPA
Karlovac
Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
Khmelnytsk Region Team
Koryo Slavia UPJS kosice
KWON BETANZOS - ESPAÑA
Letnjikovac
Medvedgrad
Metalac
Mladost
Moldova National Team
Motor-Sich
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC DOJANG LAYRAC
Olympic Knin
Omega
Orion
Osvit
Pantera
Paris Taekwondo Elite
Pol. Edera Taekwondo AA. DIL.
Portugal National Team
Porvoon Taekwondo
Risskov
Romanian National Team
Romualdas Montvidas team
SAARLAND
Sajnami
Sarajevo
SC Gladiator
SC Mariupol
SK IDABLOKK
SK TKD LACEK
Soo Shim Taekwondo Klub
SPAIN - FAT
Spain National Team
SPAIN PATIÑO MOAÑA
Sport school Magdacesti
Sport school Nr6
ST KWAN
SUH TKD PONTEVEDRA
Susedgrad sokol
SV Raisting
Taekwondo akademija Tešanj
Taekwondo Club Andorra
Taekwondo Club Banjica
Taekwondo club DIV KNIN
TAEKWONDO CLUB FOX
Taekwondo club Ramus
Taekwondo Club Rauenberg
Taekwondo Fresnoy Mackellerie
TAEKWONDO MAXIMUS MAIA
TAEKWONDO NICE ELITE
Taekwondo Nurmijärvi
Taekwondo Oberndorf
Taekwondo Terlano
Team TUSA
TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES
Tigar Zagreb
TK ASTERIKS
TK DUBRAVA
TK Novi Zagreb
TK Prana
TK SABAC
TK VRBOVEC
TKD club KANG
TKD club ORIENT
TKD club PANTAR-VRHNIKA
TKD KLUB TEMPO
TKD Monter
tkd poissy
TKD SHANDONG
TKD TIGRI
Tremblay AC Taekwondo
TSCP
TURKISH NATIONAL TEAM
U S Chalette
USA Academy Team
UZUNCAVDAR SPOR CLUB
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Younger cadets (M) -36
Cadets (M) -41
Cadets (M) +65
Cadets (F) -33
Younger cadets (M) -36
SUNDAY1A
609
2
ROI FRAGA GARCIA-CORONA (SUH)
646
12
LEON SENICIC (BISTRA)
656
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGARZ)
136
BOGDAN OGOR (MOL)
667
IMAM HASAN TORAMAN (RBERG)
603
LUKAS HANSEN (SOOSH)
527
NESTOR MAKYEYEV (MARIU)
648
PATRIK KOLAKOVIĆ (BISTRA)
535
LARS-LUCAS LIIU (IDABL)
SUNDAY3A
646
6
LEON SENICIC (BISTRA)
656
1
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGARZ)
SUNDAY1D
136
0
BOGDAN OGOR (MOL)
667
0
IMAM HASAN TORAMAN (RBERG)
SUNDAY2A
603
6
LUKAS HANSEN (SOOSH)
527
8
NESTOR MAKYEYEV (MARIU)
SUNDAY2B
648
6
PATRIK KOLAKOVIĆ (BISTRA)
535
4
LARS-LUCAS LIIU (IDABL)
SUNDAY5C
646
11
LEON SENICIC (BISTRA)
136
0
BOGDAN OGOR (MOL)
SUNDAY5D
527
23
NESTOR MAKYEYEV (MARIU)
648
11
PATRIK KOLAKOVIĆ (BISTRA)
SUNDAY8B
646
6
LEON SENICIC (BISTRA)
527
2
NESTOR MAKYEYEV (MARIU)
Osvajači medalja
1. LEON SENICIC, Bistra
2. NESTOR MAKYEYEV, SC Mariupol
3. BOGDAN OGOR, Calea Fericirii
3. PATRIK KOLAKOVIĆ, Bistra
Cadets (M) -41
122
DANIEL MEHLMANN (BSVGER)
SUNDAY
186
12
MAKSYM PLIESHAKOV (DNIPRO)
294
32
MISLAV VUCAK (ION)
102
BENAN JUSUFGJOKAJ (BESA)
219
JIBRYL MARA (FRAELIT)
SUNDAY
131
9
LIVIU BUGNEAC (MOL)
638
28
IGOR TABACARI (MDA6)
169
HUGO TANO AHOZO (CHAL)
539
JASPER KATTAI (IDABL)
296
VIKTOR VRBAN (ION)
SUNDAY
122
13
DANIEL MEHLMANN (BSVGER)
294
6
MISLAV VUCAK (ION)
SUNDAY
102
14
BENAN JUSUFGJOKAJ (BESA)
219
17
JIBRYL MARA (FRAELIT)
SUNDAY
638
22
IGOR TABACARI (MDA6)
169
1
HUGO TANO AHOZO (CHAL)
SUNDAY
539
37
JASPER KATTAI (IDABL)
296
17
VIKTOR VRBAN (ION)
SUNDAY
122
9
DANIEL MEHLMANN (BSVGER)
219
16
JIBRYL MARA (FRAELIT)
SUNDAY
638
22
IGOR TABACARI (MDA6)
539
21
JASPER KATTAI (IDABL)
SUNDAY9F
219
4
JIBRYL MARA (FRAELIT)
638
5
IGOR TABACARI (MDA6)
Osvajači medalja
1. IGOR TABACARI, Sport school Nr6
2. JIBRYL MARA, ETT ÉLITE
3. JASPER KATTAI, SK IDABLOKK
3. DANIEL MEHLMANN, BSV Friedrichshafen
Cadets (M) +65
284
ILIES SEL ASSABAT (FRESNOY)
SUNDAY1B
537
15
ALEKSANDR MUSKEVITS (IDABL)
601
9
ROKO BRANTUŠA (SOKOLSD)
SUNDAY1C
368
5
DAVID HULII (REGION)
499
12
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGARZ)
276
KOSTIANTYN PAKHOMOV (IFRFT)
SUNDAY5B
284
3
ILIES SEL ASSABAT (FRESNOY)
537
13
ALEKSANDR MUSKEVITS (IDABL)
SUNDAY5C
499
22
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGARZ)
276
2
KOSTIANTYN PAKHOMOV (IFRFT)
SUNDAY8C
537
21
ALEKSANDR MUSKEVITS (IDABL)
499
8
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGARZ)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDR MUSKEVITS, SK IDABLOKK
2. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ILIES SEL ASSABAT, Taekwondo Fresnoy Mackellerie
3. KOSTIANTYN PAKHOMOV, IFRFT-WTF
Cadets (F) -33
379
MASA NESIC (ASTERX)
SUNDAY
277
28
YARYNA KOSTYUK (IFRFT)
489
41
JENNA RÄMÖ (PORVO)
540
STEFANI NIKOLAJEVA (IDABL)
295
DORA RADEK (ION)
SUNDAY5D
379
24
MASA NESIC (ASTERX)
489
4
JENNA RÄMÖ (PORVO)
SUNDAY
540
0
STEFANI NIKOLAJEVA (IDABL)
295
0
DORA RADEK (ION)
SUNDAY8D
379
5
MASA NESIC (ASTERX)
540
3
STEFANI NIKOLAJEVA (IDABL)
Osvajači medalja
1. MASA NESIC, TK ASTERIKS
2. STEFANI NIKOLAJEVA, SK IDABLOKK
3. JENNA RÄMÖ, Porvoon Taekwondo
3. ----