Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8th Open European Clubs Championships 2020
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
Grupisano po kategorijama
Borbe
Grupisano po klubu
KYORUGI (510)
1.
ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang
8
2.
académie cobra team
4
3.
AERODANCE PENGUE
1
4.
ARES
3
5.
ASD Zadra Fighting
1
6.
BALEARES
10
7.
BANIJA PANDAS
2
8.
Besa
6
9.
Bistra
5
10.
Bosna Visoko
1
11.
Brcko
4
12.
Brinje
2
13.
BSV Friedrichshafen
15
14.
ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3
15.
Calea Fericirii
4
16.
Cénacle Rémi Mollet
1
17.
CENTRO TAEKWONDO CELANO
1
18.
CLUB MATS MARIN
1
19.
Club Taekwondo Zariouh
2
20.
Cobra
2
21.
Croatia national team
19
22.
CSPLN
2
23.
Czech National Team
3
24.
Dnipro Regional Team
4
25.
Dream Team
2
26.
DUGO SELO
2
27.
EGO SPOR SK
5
28.
ETT ÉLITE
10
29.
Flemish Topsport team
1
30.
Fojnica
1
31.
GIREUGI
1
32.
Great Britain National Team
10
33.
Hankuk
8
34.
Helsingin taekwondoseura
2
35.
Hereya
5
36.
IFRFT-WTF
2
37.
ION
9
38.
Israel National Team
7
39.
Jastreb
28
40.
JOPA
1
41.
Karlovac
4
42.
Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
1
43.
Khmelnytsk Region Team
8
44.
Koryo Slavia UPJS kosice
4
45.
KWON BETANZOS - ESPAÑA
4
46.
Letnjikovac
1
47.
Medvedgrad
3
48.
Metalac
7
49.
Mladost
2
50.
Moldova National Team
6
51.
Motor-Sich
5
52.
Novi Grad Sarajevo
12
53.
OLYMPIC DOJANG LAYRAC
1
54.
Olympic Knin
2
55.
Omega
8
56.
Orion
5
57.
Osvit
3
58.
Pantera
5
59.
Paris Taekwondo Elite
1
60.
Pol. Edera Taekwondo AA. DIL.
1
61.
Portugal National Team
3
62.
Porvoon Taekwondo
3
63.
Risskov
1
64.
Romanian National Team
4
65.
Romualdas Montvidas team
2
66.
SAARLAND
1
67.
Sajnami
2
68.
Sarajevo
2
69.
SC Gladiator
7
70.
SC Mariupol
6
71.
SK IDABLOKK
4
72.
SK TKD LACEK
17
73.
Soo Shim Taekwondo Klub
17
74.
SPAIN - FAT
3
75.
Spain National Team
4
76.
SPAIN PATIÑO MOAÑA
3
77.
Sport school Magdacesti
1
78.
Sport school Nr6
1
79.
ST KWAN
1
80.
SUH TKD PONTEVEDRA
1
81.
Susedgrad sokol
3
82.
SV Raisting
3
83.
Taekwondo akademija Tešanj
2
84.
Taekwondo Club Andorra
3
85.
Taekwondo Club Banjica
5
86.
Taekwondo club DIV KNIN
3
87.
TAEKWONDO CLUB FOX
4
88.
Taekwondo club Ramus
3
89.
Taekwondo Club Rauenberg
3
90.
Taekwondo Fresnoy Mackellerie
5
91.
TAEKWONDO MAXIMUS MAIA
2
92.
TAEKWONDO NICE ELITE
9
93.
Taekwondo Nurmijärvi
1
94.
Taekwondo Oberndorf
8
95.
Taekwondo Terlano
1
96.
Team TUSA
5
97.
TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES
2
98.
Tigar Zagreb
7
99.
TK ASTERIKS
8
100.
TK DUBRAVA
11
101.
TK Novi Zagreb
3
102.
TK Prana
1
103.
TK SABAC
4
104.
TK VRBOVEC
3
105.
TKD club KANG
2
106.
TKD club ORIENT
1
107.
TKD club PANTAR-VRHNIKA
4
108.
TKD KLUB TEMPO
1
109.
TKD Monter
3
110.
tkd poissy
6
111.
TKD SHANDONG
1
112.
TKD TIGRI
1
113.
Tremblay AC Taekwondo
2
114.
TSCP
1
115.
TURKISH NATIONAL TEAM
10
116.
U S Chalette
9
117.
USA Academy Team
2
118.
UZUNCAVDAR SPOR CLUB
1
119.
Zeljeznicar
3