Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B-39
Mlađi kadeti B +51
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B +51
Mali olimpijci - A -22
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -33
Mali olimpijci - A +36
Male olimpijke - A -20
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -28
Mali olimpijci - B -20
Mali olimpijci - B -22
Mali olimpijci - B -24
Mali olimpijci - B -28
Male olimpijke - B -18
Male olimpijke - B -20
Male olimpijke - B -22
Indiv. kick - Kick M1 (2010-12)
Indiv. kick - Kick M2 (2013-14)
Indiv. kick - Kick M3 (2015-16)
Indiv. kick - Kick M4 (2017-18)
Indiv. kick - Kick F1 (2010-12)
Indiv. kick - Kick F2 (2013-14)
Indiv. kick - Kick F3 (2015-16)
Indiv. kick - Kick F4 (2017-18)
Indiv. kick - Kick F4 (2017-18)
A038
272
0
LANA SVILIČIĆ (TKD KAR)
280
0
NEJA FEUŽER (TANN)
347
HANA LESIC (OZALJ)
286
LEONA SVILIČIĆ (TKD KAR)
445
ZOJA CVIJAK (OZALJ)
277
PETRA EREMIĆ (TKD KAR)
348
MARTA MATIJAŠIĆ (OZALJ)
279
EMANUELA SANTRAČ (TKD KAR)
390
HANA ČABRAJA (JASTREB)
A040
272
0
LANA SVILIČIĆ (TKD KAR)
347
0
HANA LESIC (OZALJ)
A041
286
0
LEONA SVILIČIĆ (TKD KAR)
445
0
ZOJA CVIJAK (OZALJ)
A042
277
0
PETRA EREMIĆ (TKD KAR)
348
0
MARTA MATIJAŠIĆ (OZALJ)
A043
279
0
EMANUELA SANTRAČ (TKD KAR)
390
0
HANA ČABRAJA (JASTREB)
A044
347
0
HANA LESIC (OZALJ)
286
0
LEONA SVILIČIĆ (TKD KAR)
A045
277
0
PETRA EREMIĆ (TKD KAR)
390
0
HANA ČABRAJA (JASTREB)
A046
286
0
LEONA SVILIČIĆ (TKD KAR)
390
0
HANA ČABRAJA (JASTREB)
Medalists
1. HANA ČABRAJA, Jastreb
2. LEONA SVILIČIĆ, Karlovac
3. PETRA EREMIĆ, Karlovac
3. HANA LESIC, Ozalj