Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -47
Mlađe kadetkinje A -27
B015
46
2
ROZIN ABDO (TKD KAR)
207
1
VIKTORIA KOVALEVA (SKP RYO)
Osvajači medalja
1. ROZIN ABDO, Karlovac
2. VIKTORIA KOVALEVA, Skp Ryong Bratislava
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -33
B001
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
73
0
DEJANA MARKOVIC (NO1)
208
LUP CECILIA IOANA (APAHIDA)
488
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
92
POZZERA MARISTELLA (SCHIO)
B009
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
208
1
LUP CECILIA IOANA (APAHIDA)
B010
488
2
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
92
0
POZZERA MARISTELLA (SCHIO)
B024
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
488
1
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ, TK Prana Karlovac
2. EMA GROŠIĆ, Jastreb
3. LUP CECILIA IOANA, Somesul 2010 Apahida
3. POZZERA MARISTELLA, ASD Taekwondo Club Schio
Mlađe kadetkinje A -36
A096
475
0
ELENA BAJIĆ (LJUBIJA)
74
2
MARIJA MILIC (NO1)
Osvajači medalja
1. MARIJA MILIC, Broj 1
2. ELENA BAJIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -39
A079
380
2
NIKA PETRIĆ (BAN-PAN)
17
0
GAVRIS CATALEEA (APAHIDA)
394
SOFIJA VUKOTIĆ (LJUBIJA)
A098
380
2
NIKA PETRIĆ (BAN-PAN)
394
1
SOFIJA VUKOTIĆ (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. NIKA PETRIĆ, BANIJA PANDAS
2. SOFIJA VUKOTIĆ, Ljubija-Prijedor
3. GAVRIS CATALEEA, Somesul 2010 Apahida
3. ----
Mlađe kadetkinje A -47
B016
383
2
VITA MARIA TOMAC (BAN-PAN)
397
0
ZAINAB MAMUTI (SKP RYO)
Osvajači medalja
1. VITA MARIA TOMAC, BANIJA PANDAS
2. ZAINAB MAMUTI, Skp Ryong Bratislava
3. ----
3. ----