Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -65
Kadeti A +65
Kadeti A -37
C002
203
0
GABRIEL CESAR (RUG)
167
0
SAMUEL STOFAN (ILYO KE)
C003
268
2
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
117
0
BARNABAS PETRECZ (MATETKD)
C004
399
0
PETAR MILAŠIN (BAN-PAN)
101
2
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
44
MILE BREBERINA (TKD KAR)
C026
167
0
SAMUEL STOFAN (ILYO KE)
268
2
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
C027
101
2
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
44
0
MILE BREBERINA (TKD KAR)
C046
268
1
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
101
0
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
Osvajači medalja
1. MIHAEL KRALJ, Pantera
2. OLIVER ŠEBOK, Black Tiger Snina
3. SAMUEL STOFAN, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MILE BREBERINA, Karlovac
Kadeti A -41
C001
90
0
DAL LAGO GIOVANNI (SCHIO)
330
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
453
BRUNO MAJER (JASTREB)
48
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
33
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
7
AHMAD ABDO (TKD KAR)
24
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
405
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
140
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C017
330
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
453
0
BRUNO MAJER (JASTREB)
C018
48
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
33
2
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
C019
7
0
AHMAD ABDO (TKD KAR)
24
2
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
C020
405
0
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
140
2
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C036
330
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
33
0
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
C037
24
0
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
140
2
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C051
330
0
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
140
2
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
Osvajači medalja
1. TOMAS KAMINSKY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. JAKOB KASTELIC, TKD klub Kang
3. BOŽIDAR PILIPOVIC, Ljubija-Prijedor
3. MARKO GNJATIC, Ljubija-Prijedor
Kadeti A -45
C005
230
2
HAMZA MAMUTI (SKP RYO)
401
0
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
C006
36
0
MILOŠ STOJANOVIĆ (LJUBIJA)
402
2
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C007
10
2
MURESAN DAVID GABRIEL (APAHIDA)
410
0
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
61
YOSHUA KAELL (KUKKIWO)
C028
230
2
HAMZA MAMUTI (SKP RYO)
402
1
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C029
10
0
MURESAN DAVID GABRIEL (APAHIDA)
61
0
YOSHUA KAELL (KUKKIWO)
C047
230
0
HAMZA MAMUTI (SKP RYO)
10
2
MURESAN DAVID GABRIEL (APAHIDA)
Osvajači medalja
1. MURESAN DAVID GABRIEL, Somesul 2010 Apahida
2. HAMZA MAMUTI, Skp Ryong Bratislava
3. YOSHUA KAELL, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
Kadeti A -53
C038
331
2
MARTIN PRIJATELJ (TKDKANG)
45
0
JOVAN BREBERINA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MARTIN PRIJATELJ, TKD klub Kang
2. JOVAN BREBERINA, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
D032
195
0
AARON CUVARA (SKP RYO)
265
2
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
Osvajači medalja
1. KARLO HOLJEVIĆ, Pantera
2. AARON CUVARA, Skp Ryong Bratislava
3. ----
3. ----
Kadeti A -65
D012
472
0
ŠIME BUOVAC (ZADAR)
59
1
ETIENNE SONDE (KUKKIWO)
458
MARO SUŠNIK (JASTREB)
D037
59
2
ETIENNE SONDE (KUKKIWO)
458
0
MARO SUŠNIK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ETIENNE SONDE, KUKKIWON - LUXEMBOURG
2. MARO SUŠNIK, Jastreb
3. ŠIME BUOVAC, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
Kadeti A +65
D033
80
2
TOMAS SECKAR (HAKIMI1)
341
0
ANTE BARIŠIĆ (ŠUJICA )
Osvajači medalja
1. TOMAS SECKAR, TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
2. ANTE BARIŠIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. ----
3. ----