Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Juniorke A -49
Juniorke A -55
Juniorke A -63
Juniorke A +63
Juniorke A -49
C023
12
2
MARTIN SELENA (APAHIDA)
209
0
LAURA POSLON (RUG)
C024
138
2
MICHAELA KAMINSKA (KOSICE)
249
0
MEDEJA MOHORIČ (SPARTA)
C044
12
2
MARTIN SELENA (APAHIDA)
138
0
MICHAELA KAMINSKA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. MARTIN SELENA, Somesul 2010 Apahida
2. MICHAELA KAMINSKA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. LAURA POSLON, RUGVICA
3. MEDEJA MOHORIČ, SPARTA
Juniorke A -55
C016
200
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
139
0
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
214
ANA MIA VESELINOVIĆ (KOZARA)
257
EMA SVETIĆ (TK ZD)
88
MOROZ ANA (SCHIO)
C034
200
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
214
0
ANA MIA VESELINOVIĆ (KOZARA)
C035
257
2
EMA SVETIĆ (TK ZD)
88
0
MOROZ ANA (SCHIO)
C050
200
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
257
0
EMA SVETIĆ (TK ZD)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. EMA SVETIĆ, TK Zadar
3. ANA MIA VESELINOVIĆ, TKD/Kozara/ Prijedor
3. MOROZ ANA, ASD Taekwondo Club Schio
Juniorke A -63
D006
264
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
99
0
ALZBETA KRUPJAKOVA (TAEKWON)
D007
1
2
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
216
0
NUŠA ŠABIĆ (DRGNSLO)
D008
316
2
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
213
1
ZERINA DZONLIĆ (SHENRON)
D009
162
0
KIRA THORESEN (ILYO KE)
9
2
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D026
264
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
1
0
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
D027
316
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
9
2
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D047
264
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
9
0
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
Osvajači medalja
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. BUIGA MARIA CRISTINA, Somesul 2010 Apahida
3. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
Juniorke A +63
D010
78
1
TATIANA BUBANCOVA (HAKIMI1)
258
2
EMILI BRKIĆ (TK ZD)
122
AURORA VULAJ (TKDBESA)
215
MERJEM OMERINOVIĆ (SHENRON)
5
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
D028
258
0
EMILI BRKIĆ (TK ZD)
122
0
AURORA VULAJ (TKDBESA)
D029
215
2
MERJEM OMERINOVIĆ (SHENRON)
5
0
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
D048
258
2
EMILI BRKIĆ (TK ZD)
215
1
MERJEM OMERINOVIĆ (SHENRON)
Osvajači medalja
1. EMILI BRKIĆ, TK Zadar
2. MERJEM OMERINOVIĆ, Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
3. ----
3. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac