Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B-39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B +51
Mlađi kadeti B -24
B017
355
0
PATRIK IMERAJ (BAN-PAN)
391
0
FILIP JURATOVAC (JASTREB)
Medalists
1. PATRIK IMERAJ, BANIJA PANDAS
2. FILIP JURATOVAC, Jastreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -27
B007
422
2
ANDREJ TIMARAC (LJUBIJA)
462
1
MARK STRMEČKI (JASTREB)
486
NOA TRBOJEVIĆ (BAN-PAN)
B022
422
2
ANDREJ TIMARAC (LJUBIJA)
486
1
NOA TRBOJEVIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. ANDREJ TIMARAC, Ljubija-Prijedor
2. NOA TRBOJEVIĆ, BANIJA PANDAS
3. MARK STRMEČKI, Jastreb
3. ----
Mlađi kadeti B -30
A097
373
0
LUKA PIEVAC (BAN-PAN)
451
2
ANDREJ HORNAK (SKP RYO)
Medalists
1. ANDREJ HORNAK, Skp Ryong Bratislava
2. LUKA PIEVAC, BANIJA PANDAS
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -33
A080
379
0
IVANO MIKULIĆ (BAN-PAN)
432
2
IVAN MARINCEL (GACKA)
464
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
A099
432
0
IVAN MARINCEL (GACKA)
464
2
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ, Jastreb
2. IVAN MARINCEL, GACKA
3. IVANO MIKULIĆ, BANIJA PANDAS
3. ----
Mlađi kadeti B -36
A071
368
0
JOŠKO MEDIĆ (BAN-PAN)
57
0
SVEN ZDELAR (TKD KAR)
49
FILIP ŠPAC (TKD KAR)
A072
384
0
TIN MALOVIĆ (BAN-PAN)
426
2
TARIK BEGANOVIC (LJUBIJA)
151
DOMINIK SABLJARIĆ (TKD KAR)
A090
368
2
JOŠKO MEDIĆ (BAN-PAN)
49
0
FILIP ŠPAC (TKD KAR)
A091
426
2
TARIK BEGANOVIC (LJUBIJA)
151
0
DOMINIK SABLJARIĆ (TKD KAR)
A106
368
1
JOŠKO MEDIĆ (BAN-PAN)
426
2
TARIK BEGANOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. TARIK BEGANOVIC, Ljubija-Prijedor
2. JOŠKO MEDIĆ, BANIJA PANDAS
3. DOMINIK SABLJARIĆ, Karlovac
3. FILIP ŠPAC, Karlovac
Mlađi kadeti B-39
A081
238
2
MATIAS KOPRIVNIK (TANN)
350
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
193
FILIP PALEŠIĆ (RUG)
A100
238
2
MATIAS KOPRIVNIK (TANN)
193
0
FILIP PALEŠIĆ (RUG)
Medalists
1. MATIAS KOPRIVNIK, TKD TANN Slovenske Konjice
2. FILIP PALEŠIĆ, RUGVICA
3. ADAM JANEŠ LINDBERGH, Jastreb
3. ----
Mlađi kadeti B -43
B002
430
0
IVANO KRPAN (GACKA)
492
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
51
TEO KRŠINIĆ (TKD KAR)
468
FILIP ĆURKOVIĆ (ŠUJICA )
152
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
B011
492
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
51
0
TEO KRŠINIĆ (TKD KAR)
B012
468
0
FILIP ĆURKOVIĆ (ŠUJICA )
152
2
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
B025
492
0
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
152
0
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
Medalists
1. MATEJ ŠELIGA, Karlovac
2. FRAN ČOSIĆ, TK Prana Karlovac
3. FILIP ĆURKOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. TEO KRŠINIĆ, Karlovac
Mlađi kadeti B -47
B008
150
0
IAN LUKŠIĆ (TKD KAR)
307
1
NAJ FEUŽER (TANN)
242
JAKOB MAGERL (TANN)
B023
307
2
NAJ FEUŽER (TANN)
242
0
JAKOB MAGERL (TANN)
Medalists
1. NAJ FEUŽER, TKD TANN Slovenske Konjice
2. JAKOB MAGERL, TKD TANN Slovenske Konjice
3. IAN LUKŠIĆ, Karlovac
3. ----
Mlađi kadeti B +51
A082
64
1
NJEGOŠ JELIČIĆ (LJUBIJA)
232
2
ARTEM DENYSENKO (SKP RYO)
219
VIKTOR GAGIC (NO1)
A101
232
0
ARTEM DENYSENKO (SKP RYO)
219
0
VIKTOR GAGIC (NO1)
Medalists
1. VIKTOR GAGIC, Broj 1
2. ARTEM DENYSENKO, Skp Ryong Bratislava
3. NJEGOŠ JELIČIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----