Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Kadetkinje B -41
B035
439
0
NIKA ŽIVODER (TKD_BJE)
443
2
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
B036
478
0
LANA GRŽAN (TKD PRA)
429
2
SARA MATASIĆ (GACKA)
B053
443
2
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
429
1
SARA MATASIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
2. SARA MATASIĆ, GACKA
3. NIKA ŽIVODER, Bjelovar
3. LANA GRŽAN, TK Prana Karlovac
Kadetkinje B -47
B037
113
0
MARTIN SONIA (APAHIDA)
428
2
LANA MARINCEL (GACKA)
477
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
B054
428
0
LANA MARINCEL (GACKA)
477
2
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. MATEA JAKOVOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LANA MARINCEL, GACKA
3. MARTIN SONIA, Somesul 2010 Apahida
3. ----
Kadetkinje B -51
D030
62
0
MELANIE WEBER (KUKKIWO)
84
2
CHIARA LUKIC (HAKIMI1)
398
KELI BOGDAN (BAN-PAN)
322
NINA HRNJAK (OZALJ)
409
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
D045
84
2
CHIARA LUKIC (HAKIMI1)
398
0
KELI BOGDAN (BAN-PAN)
D046
322
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
409
0
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
D059
84
0
CHIARA LUKIC (HAKIMI1)
322
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
Osvajači medalja
1. NINA HRNJAK, Ozalj
2. CHIARA LUKIC, TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
3. LANA BLAŽAN, TK Prana Karlovac
3. KELI BOGDAN, BANIJA PANDAS
Kadetkinje B -55
B038
295
2
ANĐELA JOKOVIĆ (FORTECA)
114
0
BIBOR ELEK (MATETKD)
319
HELENA ZDELAR (OZALJ)
B055
295
0
ANĐELA JOKOVIĆ (FORTECA)
319
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
Osvajači medalja
1. HELENA ZDELAR, Ozalj
2. ANĐELA JOKOVIĆ, Forteca Korčula
3. BIBOR ELEK, Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
3. ----
Kadetkinje B +59
B049
440
0
MIKHA BABOK VRESK (TKD_BJE)
460
0
GABRIELA LAŽETA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. GABRIELA LAŽETA, Jastreb
2. ----
3. ----
3. ----