Sparing - Mlađi kadeti -28
1. FRANCO KUŠEK, METALAC ITF |
2. LIN MARTIN VILIČ, Keter Hwarang |
3. ANŽE SMOLNIKAR, SUN BRASLOVČE |
3. MARKO LIUBIMIRESCU PEČAR, SUN BRASLOVČE |
|
|
|
Sparing - Mlađi kadeti -32
1. LEON BENEDETTI, RIJEKA |
2. IAN MIDŽOR, METALAC ITF |
3. LUKA KLARIĆ, METALAC ITF |
3. NIK JAMŠEK GROBELNIK, Keter Hwarang |
|
|
|
Sparing - Mlađi kadeti -36
1. LUKA VOJNIĆ, METALAC ITF |
2. KLEMEN STROJANŠEK, SUN BRASLOVČE |
3. MATEO DABO, Novalja |
3. EMIL BALTIĆ HRSAN, METALAC ITF |
|
|
|
Sparing - Mlađi kadeti -40
1. FRAN PLAZINA, METALAC ITF |
2. ADNAN OMERAGIĆ, METALAC ITF |
3. ALJAŽ VODOVNIK, SUN BRASLOVČE |
3. TOMA BARIŠIĆ, METALAC ITF |
|
|
|
Sparing - Mlađi kadeti +40
1. DUJE IVAS, HBD Vodice |
2. LUKA PINTAR, Slatina |
3. KARLO NOVAK, METALAC ITF |
3. VALENTINO DENONA, Novalja |
|
| | | |
Sparing - Mlađe kadetkinje -28
1. LARA BARBIR, TIGAR Županja |
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec |
3. NIKA BRNELIĆ, RIJEKA |
3. VILMA BALTIĆ HRSAN, METALAC ITF |
|
|
|
Sparing - Mlađe kadetkinje -36
1. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF |
2. LUCIJA MRNJEC, Slatina |
|
|
|
|
|
Sparing - Mlađe kadetkinje -40
1. MARIJETA PETRIC, LOTUS |
2. JASNA JELIČIĆ, Prnjavor |
3. HULIJA JAŠARAGIĆ, BOSNA |
|
|
|
|
Sparing - Mlađe kadetkinje +40
1. NINA JELIĆ, RIJEKA |
2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF |
|
|
|
| |
Sparing - Kadeti -35
1. JANIN ŽNUDERL, Keter Hwarang |
2. BORIS BESEK, TIGAR Županja |
3. ANTONIO JURMAN, Istra - Pula |
3. KLEMEN STROJANŠEK, SUN BRASLOVČE |
|
|
|
Sparing - Kadeti -40
1. SVEN HOJS, Keter Hwarang |
2. TONY RUBELJ, HBD Vodice |
3. ADAM HERCOG, TITKD ALFA BROD |
3. NEDŽAD VELIĆ, Hamza |
|
|
|
Sparing - Kadeti -45
1. ALEN PRELOŽNIK, Keter Hwarang |
2. DORIAN SEMENČIĆ, Novalja |
3. LUKAS ŠEKRST, Slatina |
3. BLAŽ SAKAČ, Keter Hwarang |
|
|
|
Sparing - Kadeti -50
1. LOVRE TOPIĆ, LOTUS |
2. IVAN KLARIĆ, METALAC ITF |
3. FILIP ČEMELJIĆ, Novalja |
3. LUKA BISKUPIĆ, Novalja |
|
|
|
Sparing - Kadeti +50
1. DUJE BERAČ, TIGAR Županja |
2. JAN TOMAŽ ŠTURM, Keter Hwarang |
3. SAVA NJEGOVAN, Prnjavor |
3. MATEJ TURAK, RIJEKA |
|
| | | |
Sparing - Kadetkinje -35
1. SARA PEŠUT, RIJEKA |
2. JOSIPA TERZIĆ, Slatina |
3. AHMEDINA JAŠARAGIĆ, BOSNA |
|
|
|
|
Sparing - Kadetkinje -40
1. EMA REPIĆ, Slatina |
2. LANA DABO, Novalja |
|
|
|
|
|
Sparing - Kadetkinje -45
1. MARA VICELJA, RIJEKA |
2. ANJA SAKAČ, Keter Hwarang |
3. UNA MARAVIĆ, Slatina |
3. LORENA JURIŠIĆ, RIJEKA |
|
|
|
Sparing - Kadetkinje -50
1. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF |
2. SARA BARIĆ, RIJEKA |
3. MATEA MILIŠA, RIJEKA |
3. LEONARDA ŠIMIĆ, METALAC ITF |
|
|
|
Sparing - Kadetkinje +50
1. ENA ORUČ, TKD SARAJEVO |
2. KORINA ZUGAN, Buzet |
3. MATEA PETOHLEB, Buzet |
3. ELDA MEŠIĆ, Prnjavor |
|
| | | |
Sparing - Juniori -51
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD |
2. ALVIN GLAVIĆ, Buzet |
3. AMAR MURATOVIĆ, Prnjavor |
|
|
|
|
Sparing - Juniori -57
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF |
2. DAVID ĐURAŠ, Prnjavor |
3. ROKO BABUN, HBD Vodice |
3. MATEJ NENADIĆ, TITKD ALFA BROD |
|
|
|
Sparing - Juniori -63
1. MARKO JELIĆ, RIJEKA |
2. ROKO BERAČ, TIGAR Županja |
3. KENAN ŠEPEROVIĆ, Istra - Pula |
3. KRISTIAN BENEDETTI, RIJEKA |
|
|
|
Sparing - Juniori -69
1. MARKO STOJANOVIĆ, RIJEKA |
2. DANIEL LAZAR, TITKD ALFA BROD |
3. STJEPAN ŠAVORIĆ, METALAC ITF |
3. ARMANDO DJOKAJ, LOTUS |
|
|
|
Sparing - Juniori +69
1. MARKO TUSTONJA, METALAC ITF |
2. LOVRE ŠTOKIĆ, SOLARIS ŠIBENIK |
3. IVAN KOSTANJEVAC, Hwarang Ivanec |
3. ŠEMSUDIN ALEŠEVIĆ, Hamza |
|
| | | |
Sparing - Juniorke -52
1. PARIS CARBONARI, UKTA |
2. MATEA SAGADIN, Istra - Pula |
3. EMA LETIĆ, GIMNAZIJA-POŽEGA |
3. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF |
|
|
|
Sparing - Juniorke -58
1. LUCIJA REGVAT, METALAC ITF |
2. URŠKA GAZVODA, Keter Hwarang |
3. ELA MANDALENIĆ, Buzet |
3. PAULA DOLOVSKI, SOLARIS ŠIBENIK |
|
|
|
Sparing - Juniorke -64
1. KATARINA MIJAT, HBD Vodice |
2. FILIPA MERČEP, LOTUS |
3. GORDANA ŠUĆUR, TKD klub ''Doboj'' Doboj |
3. ENA ORUČ, TKD SARAJEVO |
|
|
|
Sparing - Juniorke +64
1. URŠA TERDIN, Keter Hwarang |
2. EMINA LJUBIJANKIĆ, Hamza |
3. LUCIJA GORŠE, KAPELŠČAK |
3. MARLENA FIŠTER, KAPELŠČAK |
|
| |
Sparing - Seniori -64
1. STEFAN DIMKOV, JO-SHUA-DO Fight Club Vienna |
2. CONNAR PROSSER, UKTA |
3. JOVAN MARKOVIĆ, Tekvon-do klub SPARTAK Subotica |
3. NENAD GOJKOVIĆ, Tekvon-do klub SPARTAK Subotica |
|
|
|
Sparing - Seniori -71
1. JAMES DILLEY, UKTA |
2. DAVOR GAVRAN, GIMNAZIJA-POŽEGA |
3. NEJC GAZVODA, Keter Hwarang |
|
|
|
|
Sparing - Seniori -78
1. RICKY DE WINTEN, UKTA |
2. CARL DAVIS, UKTA |
3. ALAN RAFFITY, UKTA |
3. FILIP DOGAN, KAPELŠČAK |
|
|
|
Sparing - Seniori +78
1. MALCOLM WHITE, UKTA |
2. ANDJELKO DZAKULA, JO-SHUA-DO Fight Club Vienna |
3. DJORDJE DEBELJAK, JO-SHUA-DO Fight Club Vienna |
3. ANTE JUKICA, SOLARIS ŠIBENIK |
|
| |
Sparing - Seniorke -57
1. SABINA BEC, SUN BRASLOVČE |
2. ANDREA KORAĆ, Prnjavor |
3. PETRA ŠAGUD, KAPELŠČAK |
|
|
|
|
Sparing - Seniorke -63
1. KRISTINA MIJAT, HBD Vodice |
2. GABRIJELA KAPETANIĆ, GIMNAZIJA-POŽEGA |
3. WALLNER NATALIE, JO-SHUA-DO Fight Club Vienna |
|
|
|
|
Sparing - Seniorke +69
1. ANDREJA IVAS, HBD Vodice |
2. EMINA LJUBIJANKIĆ, Hamza |
|
|
|
| | | |