Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
DUBRAVA CUP 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti -65
Kadeti +65
Kadeti -37
A046
101
4
AHMAD ABDO (TKD KAR)
201
36
LEON KLANFAR (BIST)
239
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
A048
201
14
LEON KLANFAR (BIST)
239
2
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. MATEJ MATIĆ, Dubrava
3. AHMAD ABDO, Karlovac
3. ----
Kadeti -41
A047
202
28
DINO VRBAN (BIST)
243
5
VITO RAKIĆ (JASTREB)
A049
112
25
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
230
2
MARKO VLAHINIĆ (NOVIZ)
A050
100
30
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
163
0
NEMANJA MILUNOVIĆ (DUBRAVA)
225
LOVRO GRUBIĆ (VRBA)
A051
202
29
DINO VRBAN (BIST)
112
3
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
A052
100
23
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
225
3
LOVRO GRUBIĆ (VRBA)
A054
202
25
DINO VRBAN (BIST)
100
1
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DINO VRBAN, Bistra
2. MOHAMMED KHALAF, Karlovac
3. MIHAEL TRNOKOP, TK Prana Karlovac
3. LOVRO GRUBIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
Kadeti -45
A053
146
7
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
48
9
BRUNO HAMPOVČAN (DUBRAVA)
200
LEON SENICIC (BIST)
A055
92
16
PATRIK HAJDUKOVIĆ (FOX)
33
10
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
238
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
A056
48
15
BRUNO HAMPOVČAN (DUBRAVA)
200
17
LEON SENICIC (BIST)
A057
92
19
PATRIK HAJDUKOVIĆ (FOX)
238
5
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
A059
200
16
LEON SENICIC (BIST)
92
25
PATRIK HAJDUKOVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. PATRIK HAJDUKOVIĆ, Fox
2. LEON SENICIC, Bistra
3. MARINO MATIĆ, Dubrava
3. BRUNO HAMPOVČAN, Dubrava
Kadeti -49
B046
244
0
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
144
0
EMIN DEMIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. VIKTOR RANOGAJEC, Jastreb
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti -53
B047
151
15
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
24
8
MATEJ BALJAK (PANTERA)
77
VITO SMOLČIĆ (DUBRAVA)
B049
151
39
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
77
0
VITO SMOLČIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
2. VITO SMOLČIĆ, Dubrava
3. MATEJ BALJAK, Pantera
3. ----
Kadeti -57
B048
154
3
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
114
2
FILIP KRNJAIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
2. FILIP KRNJAIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Kadeti -65
B050
211
12
JAN LAKATOŠ (JASTREB)
159
8
ANTE HOLJEVAC (BRINJ)
75
ZRIN BLAŽANOVIĆ (DUBRAVA)
B052
211
4
JAN LAKATOŠ (JASTREB)
75
10
ZRIN BLAŽANOVIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. ZRIN BLAŽANOVIĆ, Dubrava
2. JAN LAKATOŠ, Jastreb
3. ANTE HOLJEVAC, TKD BRINJE
3. ----
Kadeti +65
B051
110
15
OSCAR KOVAČIĆ (TKD PRA)
76
0
AUGUST MALEC (DUBRAVA)
53
MAKSIM ČORKO (DUBRAVA)
B053
110
0
OSCAR KOVAČIĆ (TKD PRA)
53
0
MAKSIM ČORKO (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. OSCAR KOVAČIĆ, TK Prana Karlovac
2. ----
3. AUGUST MALEC, Dubrava
3. ----