Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
DUBRAVA CUP 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
BORBE
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KARLO BOŠNJAK
TK Prana Karlovac
MKAD-M-36
3
3
56
0
52
2.
JAKOV ŽILIĆ
TK Prana Karlovac
MKAD-M-39
3
3
54
0
48
3.
MIHAEL ĐURAN
DUGO SELO
MKAD-M-33
3
3
47
0
44
4.
EGON PESSERL
Orion
MKAD-M-27
2
2
33
0
28
5.
MARKO SOKOL
Dubrava
MKAD-M-43
2
2
11
0
8
6.
AZZEDDIN KHALAF
Karlovac
MKAD-M-30
2
2
1
0
1
7.
IVAN VID GLAVAN
Dubrava
MKAD-M-47
1
1
22
0
21
8.
MARO SUŠNIK
Jastreb
MKAD-M+51
1
1
22
0
20
9.
BILLAL KHALAF
Karlovac
MKAD-M-24
1
1
14
0
8
10.
NIKOLA HINIĆ
Medvedgrad
MKAD-M-27
3
2
44
0
34
11.
BRUNO LATIN
Ozalj
MKAD-M-43
3
2
49
0
26
12.
SEBASTIAN BIELEN
Pantera
MKAD-M-39
3
2
38
0
19
13.
NIKO JURIŠIĆ
Pantera
MKAD-M-36
3
2
23
0
-9
14.
FABIJAN KRZNARIĆ
Pantera
MKAD-M-33
3
2
10
0
-18
15.
LOVRO MATAIĆ
BROD
MKAD-M-43
2
1
50
0
22
16.
LUKA LUKUNIĆ
Ozalj
MKAD-M-43
2
1
16
0
9
17.
JAN ZANOŠKI
Čigra
MKAD-M-39
2
1
24
0
2
18.
TEO MATKOVIĆ
DUGO SELO
MKAD-M-36
2
1
10
0
2
19.
IVAN KRIŽAN
Dubrava
MKAD-M-36
2
1
14
0
1
20.
OMER ALIJAGIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-M-36
2
1
17
0
-3
21.
TOMA TRONŠEK
Dubrava
MKAD-M-33
2
1
2
0
-18
22.
JOSIP LELJAK-ŽMALEC
DUGO SELO
MKAD-M-36
2
1
2
0
-20
23.
ALEN TONEL KAMBEROVIĆ
Dubrava
MKAD-M-33
1
0
0
0
0
24.
GABRIJEL ARACIC
Bistra
MKAD-M-36
1
0
0
0
0
25.
IVAN GETTO HERCEG
Jastreb
MKAD-M-33
1
0
0
0
0
26.
LUKA CELJAK
DUGO SELO
MKAD-M-30
1
0
0
0
0
27.
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ
Jastreb
MKAD-M-30
1
0
0
0
-1
28.
PATRIK ĐURKIN
Dubrava
MKAD-M-36
1
0
12
0
-2
29.
FRANO STRAŽIČIĆ
Pantera
MKAD-M-33
1
0
1
0
-3
30.
FRAN DŽOLAN
Jastreb
MKAD-M-33
1
0
5
0
-5
31.
ANDRIJA OSTOJIĆ
Dubrava
MKAD-M-24
1
0
6
0
-8
32.
VITO HOLJEVAC
Jastreb
MKAD-M-36
1
0
8
0
-10
33.
NIKOLA KONFIC
Novi Zagreb
MKAD-M-36
1
0
1
0
-11
34.
IVAN SOLDO
Dubrava
MKAD-M-39
1
0
3
0
-13
35.
MARKO MERKLER
BROD
MKAD-M-43
1
0
0
0
-13
36.
BARTOL MATAIĆ
BROD
MKAD-M-39
1
0
4
0
-14
37.
IVAN MATIĆ
Dubrava
MKAD-M-27
1
0
0
0
-19
38.
JOSIP UDOROVIĆ
TKD BRINJE
MKAD-M+51
1
0
2
0
-20
39.
JURAJ ZOVKO
BROD
MKAD-M-39
1
0
0
0
-20
40.
KRISTIJAN BIĆANIĆ
DUGO SELO
MKAD-M-27
1
0
0
0
-20
41.
LUKA ĆOSIĆ
BROD
MKAD-M-47
1
0
1
0
-21
42.
DINO KORLAT
DUGO SELO
MKAD-M-43
1
0
0
0
-21
43.
JURAJ GAJSKI
Dubrava
MKAD-M-39
1
0
0
0
-22
44.
JURA MERKLER
BROD
MKAD-M-27
1
0
0
0
-23
45.
PETAR RADOŠEVIĆ
Dubrava
MKAD-M-43
1
0
0
0
-31
Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MIRTA JANČIĆ
Medvedgrad
MKAD-Ž-36
4
4
75
0
64
2.
KLARA BOŠNJAK
TK Prana Karlovac
MKAD-Ž-30
3
3
87
0
85
3.
MIA DELIĆ
Jastreb
MKAD-Ž-39
3
3
47
0
36
4.
ELENA KATIČIĆ
Medvedgrad
MKAD-Ž-33
3
3
39
0
33
5.
PETRA ROGINIĆ
Čigra
MKAD-Ž-43
2
2
31
0
17
6.
TINA BLAŽEVIĆ
Dubrava
MKAD-Ž+51
2
2
28
0
16
7.
FRANKA AHAC
METALAC
MKAD-Ž-27
2
2
8
0
5
8.
LARA ŠALAMON
DUGO SELO
MKAD-Ž-24
1
1
25
0
17
9.
LEONA GUŠTIN
Čigra
MKAD-Ž-47
1
1
15
0
15
10.
MIA PARANOS
Karlovac
MKAD-Ž-39
4
3
56
0
29
11.
LANA JAKARA
Medvedgrad
MKAD-Ž-36
4
3
33
0
18
12.
PETRA JURIŠIĆ
Orion
MKAD-Ž-33
3
2
45
0
35
13.
LEONA JAKARA
Medvedgrad
MKAD-Ž-39
3
2
42
0
31
14.
ESMA PERISIC
Novi Grad Sarajevo
MKAD-Ž-36
3
2
21
0
13
15.
HELENA MILIČIĆ
Čigra
MKAD-Ž+51
3
2
25
0
9
16.
LANA BOROŠA JOVIĆ
Medvedgrad
MKAD-Ž-36
3
2
31
0
6
17.
LUCIJA JAKARA
Medvedgrad
MKAD-Ž-30
3
2
37
0
4
18.
IVA ŽUGČIĆ
Dubrava
MKAD-Ž-27
3
2
14
0
-2
19.
HATIDŽA ALIJAGIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-Ž-39
3
2
9
0
-7
20.
KIARA HRDAN
DUGO SELO
MKAD-Ž-36
2
1
20
0
16
21.
KARLA BABIĆ
METALAC
MKAD-Ž-33
2
1
20
0
13
22.
FRANKA BOKAN
Čigra
MKAD-Ž-43
2
1
26
0
9
23.
KIM CUZELA PILJAC
Jastreb
MKAD-Ž-27
2
1
27
0
-1
24.
IVA KATINIĆ
DUGO SELO
MKAD-Ž-27
2
1
1
0
-1
25.
SARA BERDOVIĆ
Novi Zagreb
MKAD-Ž-36
2
1
17
0
-5
26.
NIKA PETRIĆ
Karlovac
MKAD-Ž-30
2
1
19
0
-8
27.
ANAMARIJA ČUBRILO
METALAC
MKAD-Ž-43
2
1
9
0
-15
28.
DORA DORČIĆ
Medvedgrad
MKAD-Ž-27
1
0
0
0
0
29.
LOTA RAKIĆ
Jastreb
MKAD-Ž-27
1
0
0
0
0
30.
LUCIJA BULJAN
Novi Zagreb
MKAD-Ž-39
1
0
0
0
0
31.
ROSA BAKIĆ
Pantera
MKAD-Ž-39
1
0
0
0
0
32.
MIA MATKOVIĆ
DUGO SELO
MKAD-Ž-27
1
0
16
0
-1
33.
LANA MEŠTROVIĆ
METALAC
MKAD-Ž-43
1
0
12
0
-2
34.
TENA BREZAK
Bistra
MKAD-Ž-30
1
0
13
0
-3
35.
LUCIJA BUDIMIR
Pantera
MKAD-Ž-36
1
0
1
0
-3
36.
NIKA ŠPEHAR
DUGO SELO
MKAD-Ž+51
1
0
7
0
-4
37.
MARA NIKOLAŠEVIĆ
Pantera
MKAD-Ž-39
1
0
5
0
-4
38.
EDITA DANON
Pantera
MKAD-Ž-36
1
0
4
0
-7
39.
LEA TODOROVIĆ
ŠKORPION GORNJA VRBA
MKAD-Ž+51
1
0
1
0
-7
40.
LEJLA CINAC
Dubrava
MKAD-Ž-39
1
0
10
0
-8
41.
MIA GOGIĆ
DUGO SELO
MKAD-Ž-30
1
0
7
0
-8
42.
KIARA BORTIEK
Jastreb
MKAD-Ž-43
1
0
0
0
-9
43.
IVA BUDIMIR
Pantera
MKAD-Ž-36
1
0
2
0
-11
44.
HEIDI IVAKOVIĆ
Bistra
MKAD-Ž-39
1
0
4
0
-12
45.
TARA BELANČIĆ
TK Prana Karlovac
MKAD-Ž-36
1
0
2
0
-12
46.
LEONA BALEN
Dubrava
MKAD-Ž-36
1
0
2
0
-13
47.
LEA PEČNJAK
Bistra
MKAD-Ž+51
1
0
6
0
-14
48.
MARIJA ŠPOLJAREC
DUGO SELO
MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-15
49.
TIHANA KOHON
BROD
MKAD-Ž-33
1
0
1
0
-16
50.
LORENA LUKIĆ
Dubrava
MKAD-Ž-24
1
0
8
0
-17
51.
DORIS SPAJIĆ
Orion
MKAD-Ž-36
1
0
1
0
-18
52.
MIHAELA MATANOVIĆ
Dubrava
MKAD-Ž-36
1
0
0
0
-20
53.
TINA SULE
METALAC
MKAD-Ž-33
1
0
0
0
-20
54.
NOLA DANČEVIĆ
Novi Zagreb
MKAD-Ž-33
1
0
1
0
-22
55.
BUGA BIELEN
Pantera
MKAD-Ž-33
1
0
0
0
-23
56.
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ
Jastreb
MKAD-Ž-30
1
0
0
0
-26
57.
MIA IŠTVANIĆ
Dubrava
MKAD-Ž-36
1
0
1
0
-28
58.
LARA MRAKOVIĆ
Jastreb
MKAD-Ž-39
1
0
0
0
-28
59.
IVA PETROVIĆ
Dubrava
MKAD-Ž-39
1
0
0
0
-37
60.
MIA MIKŠIK
DUGO SELO
MKAD-Ž-30
1
0
1
0
-44
Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DINO VRBAN
Bistra
KAD-M-41
3
3
82
0
73
2.
PATRIK HAJDUKOVIĆ
Fox
KAD-M-45
3
3
60
0
29
3.
ANTONIO ŠNAJDER
Ogulin
KAD-M-53
2
2
54
0
46
4.
LEON KLANFAR
Bistra
KAD-M-37
2
2
50
0
44
5.
OSCAR KOVAČIĆ
TK Prana Karlovac
KAD-M+65
1
1
15
0
15
6.
ZRIN BLAŽANOVIĆ
Dubrava
KAD-M-65
1
1
10
0
6
7.
DOMINIK FLANJAK
TKD BRINJE
KAD-M-57
1
1
3
0
1
8.
MOHAMMED KHALAF
Karlovac
KAD-M-41
3
2
54
0
26
9.
BRUNO HAMPOVČAN
Dubrava
KAD-M-45
2
1
24
0
0
10.
JAN LAKATOŠ
Jastreb
KAD-M-65
2
1
16
0
-2
11.
MIHAEL TRNOKOP
TK Prana Karlovac
KAD-M-41
2
1
28
0
-3
12.
LEON SENICIC
Bistra
KAD-M-45
2
1
33
0
-7
13.
FILIP KRNJAIĆ
Dubrava
KAD-M-57
1
0
2
0
-1
14.
TARIK SUTROVIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-M-45
1
0
7
0
-2
15.
ANTE HOLJEVAC
TKD BRINJE
KAD-M-65
1
0
8
0
-4
16.
KARLO HOLJEVIĆ
Pantera
KAD-M-45
1
0
10
0
-6
17.
MATEJ BALJAK
Pantera
KAD-M-53
1
0
8
0
-7
18.
MATEJ MATIĆ
Dubrava
KAD-M-37
1
0
2
0
-12
19.
MARINO MATIĆ
Dubrava
KAD-M-45
1
0
5
0
-14
20.
AUGUST MALEC
Dubrava
KAD-M+65
1
0
0
0
-15
21.
LOVRO GRUBIĆ
ŠKORPION GORNJA VRBA
KAD-M-41
1
0
3
0
-20
22.
VITO RAKIĆ
Jastreb
KAD-M-41
1
0
5
0
-23
23.
MARKO VLAHINIĆ
Novi Zagreb
KAD-M-41
1
0
2
0
-23
24.
NEMANJA MILUNOVIĆ
Dubrava
KAD-M-41
1
0
0
0
-30
25.
AHMAD ABDO
Karlovac
KAD-M-37
1
0
4
0
-32
26.
VITO SMOLČIĆ
Dubrava
KAD-M-53
1
0
0
0
-39
Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EJLA MAKAŠ
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-37
3
3
81
0
73
2.
VALENTINA BOLJEŠIĆ
TKD BRINJE
KAD-Ž-55
3
3
40
0
26
3.
EMA BUGARINOVIĆ
Fox
KAD-Ž-51
2
2
47
0
43
4.
IVA STRAZICIC
Pantera
KAD-Ž-41
2
2
50
0
39
5.
STELA SPAJIĆ
Orion
KAD-Ž-44
2
2
33
0
24
6.
MARGITA SOKOL
Dubrava
KAD-Ž+59
2
2
21
0
21
7.
HENA MELEZ
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-29
1
1
41
0
35
8.
ANTONIA ŠILJEVINAC
Ozalj
KAD-Ž-59
1
1
17
0
17
9.
LORENA SEKAČIĆ
Medvedgrad
KAD-Ž-47
1
1
21
0
13
10.
DALIJA BUNČIĆ
Karlovac
KAD-Ž-55
3
2
66
0
56
11.
SARA DŽAFIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-41
3
2
86
0
33
12.
IVA KOZIĆ
Fox
KAD-Ž+59
3
2
27
0
23
13.
ELENA KOVAČEVIĆ
Dubrava
KAD-Ž-44
3
2
53
0
17
14.
LAURA KUJAČIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-37
2
1
24
0
12
15.
TARA MARINIĆ
Novi Zagreb
KAD-Ž-55
2
1
26
0
9
16.
LETIZIA ŠIMUNEC
VRBOVEC
KAD-Ž-47
2
1
28
0
7
17.
LARISA PEZO
Activ
KAD-Ž-51
2
1
31
0
-1
18.
MAGDALENA KRMPOTIĆ
TKD BRINJE
KAD-Ž-44
2
1
38
0
-13
19.
NIKA BOŽIĆ
Novi Zagreb
KAD-Ž-55
2
1
12
0
-37
20.
LARA TUŠKAN
TK Prana Karlovac
KAD-Ž-41
1
0
21
0
-1
21.
LARA KURJAN
Bistra
KAD-Ž-44
1
0
35
0
-3
22.
REA KONJEVIĆ
Fox
KAD-Ž-44
1
0
14
0
-3
23.
DRAGANA KOSO
Jastreb
KAD-Ž+59
1
0
1
0
-5
24.
TARA BUČAR
Dubrava
KAD-Ž-55
1
0
4
0
-8
25.
ANJA HRGIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-55
1
0
6
0
-11
26.
LUCIJA SOPJANAC
Pantera
KAD-Ž-55
1
0
2
0
-14
27.
SOFIJA HINIĆ
Medvedgrad
KAD-Ž-37
1
0
5
0
-16
28.
TIHANA KADOIĆ
Fox
KAD-Ž-59
1
0
0
0
-17
29.
SARA BROZINČEVIĆ
Plitvice
KAD-Ž+59
1
0
3
0
-18
30.
RITA BAKIĆ
Pantera
KAD-Ž-47
1
0
0
0
-20
31.
JOSIPA NIKOLIĆ
Plitvice
KAD-Ž-51
1
0
6
0
-21
32.
NIKOLINA KRPAN
Plitvice
KAD-Ž-41
1
0
1
0
-21
33.
KSENIJA KOSO
Jastreb
KAD-Ž-51
1
0
0
0
-21
34.
MAJA MAČEK
Jastreb
KAD-Ž+59
1
0
0
0
-21
35.
PETRA KRISTOFIĆ
Dubrava
KAD-Ž-55
1
0
0
0
-21
36.
NINA ŠKET
TK Prana Karlovac
KAD-Ž-44
1
0
5
0
-22
37.
ENA ŠEREPEC
Dubrava
KAD-Ž-37
1
0
3
0
-29
38.
DORA SAMARZIJA
Pantera
KAD-Ž-29
1
0
6
0
-35
39.
DORA BRAČUN
DUGO SELO
KAD-Ž-37
1
0
2
0
-40
40.
JANA BLEČIĆ
Novi Zagreb
KAD-Ž-41
1
0
4
0
-50
Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LATKOVIĆ IVAN
TK Prana Karlovac
JUN-M-73
2
2
42
0
32
2.
GABRIEL JEREB
Dubrava
JUN-M-59
1
1
19
0
7
3.
MARTIN ŠTEFANAC
TK Prana Karlovac
JUN-M-68
1
1
15
0
1
4.
MAKS HAJAK
Pantera
JUN-M-73
2
1
26
0
-10
5.
LEON ŠELENDIĆ
Pantera
JUN-M-68
1
0
14
0
-1
6.
JOSIP ŠNAJDER
Ogulin
JUN-M-59
1
0
12
0
-7
7.
MATEO MATIJAŠ
DUGO SELO
JUN-M-73
1
0
6
0
-8
8.
KARLO ĐURAN
DUGO SELO
JUN-M-73
1
0
8
0
-14
Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARGARITA VUKIĆ
Dubrava
JUN-Ž-59
3
3
40
0
27
2.
MARIJA KRZNARIĆ
Ogulin
JUN-Ž+68
1
1
13
0
6
3.
MARTA OSTERMANN
Pantera
JUN-Ž-49
1
1
12
0
6
4.
LEA GRUBIŠIĆ
DUGO SELO
JUN-Ž-63
1
1
9
0
4
5.
DORA STRAŽIČIĆ
Pantera
JUN-Ž-55
1
1
12
0
1
6.
SARA HAMPOVČAN
Dubrava
JUN-Ž-63
2
1
11
0
2
7.
MIHAELA FLANJAK
TKD BRINJE
JUN-Ž-59
2
1
3
0
-12
8.
KORINA HOLJEVAC
Dubrava
JUN-Ž-55
1
0
11
0
-1
9.
ALEKSANDRA MACUT
TK Prana Karlovac
JUN-Ž-59
1
0
12
0
-2
10.
BRUNA BJELOBRK
Activ
JUN-Ž-59
1
0
0
0
-2
11.
KARLA KELLEK
Dubrava
JUN-Ž+68
1
0
7
0
-6
12.
SARA MARIČIĆ
Dubrava
JUN-Ž-49
1
0
6
0
-6
13.
TEA TRUPKOVIĆ
TK Prana Karlovac
JUN-Ž-63
1
0
0
0
-6
14.
STELLA SUBOTIĆ
Dubrava
JUN-Ž-59
1
0
0
0
-11