Forme - Ml. kadeti
Mlađi kadeti - Žuti 8.,7. kup
1. NIKO DEVIĆ, Istra - Pula |
2. VITO PAIĆ, FORMA |
3. LIAM CVITIĆ, Istra - Pula |
3. ANTONIO MUSTAF, FORMA |
|
|
|
Mlađi kadeti - Zeleni 6.,5. kup
1. MIHAEL VLAKUTIN, Futura Medulin |
2. MATEJ PETROVIĆ, Sokol Gradište |
3. ANTONIO BABIĆ, Sokol Gradište |
3. SIMON MIKOLAVČIĆ, Buzet |
|
|
|
Mlađi kadeti - Plavi 4.,3. kup
1. DINO KUKAC, Istra - Pula |
2. ROMAN DODIK, RIJEKA |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti - Crveni 2.,1. kup
1. LUKA GRABAR, Istra - Pula |
2. TIN PETRIĆ, Istra - Pula |
3. VITO LAZARIĆ, Istra - Pula |
3. NIKO STOJKOVSKI, Istra - Pula |
|
| |
Forme - Ml. kadetkinje
Mlađe kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
1. EVA LUCIJA FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
2. EVELIN LAZARIĆ, Futura Medulin |
3. TARA BOŽIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
3. NINA IVAS, HBD Vodice |
|
|
|
Mlađe kadetkinje - Zeleni 6.,5. kup
1. ANA GORNIK, Futura Medulin |
2. LEONA BEBEK, Futura Medulin |
3. LEA SAVANA JERMAN, Buzet |
3. ANA NEMARNIK, Buzet |
|
| |
Forme - St. kadeti
Stariji kadeti - Žuti 8.,7. kup
1. ROBERT ŠUMANOVAC, Zrinski Bošnjaci |
2. FILIP TOMAŠIĆ, RIJEKA |
3. VID RUBEŠA, RIJEKA |
3. IVAN ZUBAK, Sokol Gradište |
|
|
|
Stariji kadeti - Plavi 4.,3. kup
1. MARIN VULETIĆ, Istra - Pula |
2. MARKO KARALIĆ, Sokol Gradište |
3. NIKOLA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci |
3. JAKOV FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
|
|
|
Stariji kadeti - Crveni 2.,1. kup
1. PATRICK PETRIĆ, Istra - Pula |
2. DAVID VRETENAR, Istra - Pula |
|
|
|
| | | |
Forme - St. kadetkinje
Starije kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
1. KLARA JURKOVIĆ, FORMA |
2. KORANA GAGULA, FORMA |
3. TIA LOPAC, Istra - Pula |
3. ANGELA KARIN, HBD Vodice |
|
|
|
Starije kadetkinje - Zeleni 6.,5. kup
1. KATARINA OREŠKI, Futura Medulin |
2. HELI ŠAVKO, Buzet |
|
|
|
|
|
Starije kadetkinje - Plavi 4.,3. kup
1. MAGALI PALISKA, RIJEKA |
2. PETRA NIKOLIĆ, Sokol Gradište |
3. NATALIA VIŽINTIN, Buzet |
3. IRIS PETROVIĆ, RIJEKA |
|
|
|
Starije kadetkinje - Crveni 2.,1. kup
1. CHIARA ROSANDA, Futura Medulin |
2. MARINA MAGLIĆ, RIJEKA |
3. EMA MATINAC, Sokol Gradište |
|
|
| |
Juniori - Žuti 8.,7. kup
1. EMANUEL PARAŠILOVAC, Sokol Gradište |
2. BORNA PAVLOVIĆ, Sokol Gradište |
|
|
|
|
|
Juniori - Zeleni 6.,5. kup
1. ILIJA JEMRIĆ, Zrinski Bošnjaci |
2. VIKTOR DODIK, RIJEKA |
|
|
|
|
|
Juniori - Plavi 4.,3. kup
1. LEONARD TERLEVIĆ, Futura Medulin |
2. MATEJ VARGA, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
3. FRANJO JOVANOVAC, Sokol Gradište |
3. LEON JOVANOVAC, Sokol Gradište |
|
|
|
Juniori - Crveni 2.,1. kup
1. LEON ŽAJGAR, TITKD ALFA BROD |
2. NOA JAKLIN, Istra - Pula |
3. IVANO ČELIĆ, Istra - Pula |
3. MATAN KATALINIĆ, Istra - Pula |
|
|
|
Juniori - Crni 1.dan
1. MICHAEL STENTA, Istra - Pula |
2. SANDI STENTA, Istra - Pula |
3. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
|
|
| | | |
Juniorke - Žuti 8.,7. kup
1. LORNA CAPUT, RIJEKA |
2. KIARA BEŽULJ, RIJEKA |
3. LUNA ANTOLIĆ, RIJEKA |
3. DEA URUKALO, RIJEKA |
|
|
|
Juniorke - Plavi 4.,3. kup
1. ANA JOVIĆ, RIJEKA |
2. KLARA SOLAREVIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
3. LANA SOFFICI, Futura Medulin |
3. ANTONELA LAKOTA, Sokol Gradište |
|
|
|
Juniorke - Crveni 2.,1. kup
1. ZOA VIVODA, RIJEKA |
2. MIRNA TKALČIĆ, RIJEKA |
3. GEA SEFERAGIĆ PLIŠKO, Futura Medulin |
3. DORA COTIĆ, Buzet |
|
|
|
Juniorke - Crni 1.dan
1. TENA FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI |
2. MARTINA GRABAR, Istra - Pula |
3. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci |
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci |
|
| |
Seniori - Crveni 2.,1. kup
1. EMANUEL PASTUOVIĆ, FORMA |
2. DEAN VIRAG, Istra - Pula |
|
|
|
| | | |