SPARRING (106)
Mlađi kadeti -26
Mlađi kadeti -30
|
- 1. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC - HBD Vodice
|
|
- 2. DAMJAN DEVIĆ - Istra - Pula
|
|
- 3. MIHAEL VLAKUTIN - Futura Medulin
|
|
- 4. NIKO STOJKOVSKI - Istra - Pula
|
Mlađi kadeti -34
|
- 1. LIAM CVITIĆ - Istra - Pula
|
|
- 2. LUKA GRABAR - Istra - Pula
|
|
- 3. NARDO MARELIĆ - HBD Vodice
|
|
- 4. ŠIME ŠTEFANAC - HBD Vodice
|
Mlađi kadeti -38
|
- 1. SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR - Sokol Gradište
|
|
- 2. TIN PETRIĆ - Istra - Pula
|
|
- 3. VITO LAZARIĆ - Istra - Pula
|
Mlađi kadeti -42
Mlađi kadeti +42
|
- 1. ANTONIO BABIĆ - Sokol Gradište
|
|
- 2. MATEJ PETROVIĆ - Sokol Gradište
|
|
- 3. NIKO DEVIĆ - Istra - Pula
|
|
- 4. ROKO VIŠNJIĆ - HBD Vodice
|
|
- 5. ROMAN DODIK - RIJEKA
|
|
- 6. SIMON MIKOLAVČIĆ - Buzet
|
Mlađe kadetkinje -26
Mlađe kadetkinje -30
|
- 1. LARISA KNEŽEVIĆ - Buzet
|
|
- 2. LEA SAVANA JERMAN - Buzet
|
Mlađe kadetkinje -34
|
- 1. ENEA FURLAN HORVAT - RIJEKA
|
|
- 2. KATJA IVEZIĆ - FORMA
|
|
- 3. NINA IVAS - HBD Vodice
|
|
- 4. TARA BOŽIĆ - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
Mlađe kadetkinje -38
Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. ANA GORNIK - Futura Medulin
|
|
- 2. IVA UDOVIČIĆ - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
|
- 3. LEONA BEBEK - Futura Medulin
|
|
- 4. ULA PEZER - RIJEKA
|
Mlađe kadetkinje +42
|
- 1. PAOLA KATUNAR - RIJEKA
|
|
- 2. PETRA GOLOJKA - Buzet
|
Stariji kadeti -35
|
- 1. KARLO VIŠNJIĆ - HBD Vodice
|
|
- 2. NARDO ŠKUGOR - HBD Vodice
|
Stariji kadeti -40
|
- 1. DAVID VRETENAR - Istra - Pula
|
|
- 2. FILIP TOMAŠIĆ - RIJEKA
|
|
- 3. LEO MARIN - HBD Vodice
|
|
- 4. NOA ŠVEGER - Buzet
|
|
- 5. ROBERT ŠUMANOVAC - Zrinski Bošnjaci
|
Stariji kadeti -45
|
- 1. FILIP MIGLES - FORMA
|
|
- 2. IVAN PAIĆ - FORMA
|
Stariji kadeti -50
|
- 1. PATRICK PETRIĆ - Istra - Pula
|
|
- 2. TOMA BABIĆ - HBD Vodice
|
Stariji kadeti -55
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - Istra - Pula
|
|
- 2. MARIN VULETIĆ - Istra - Pula
|
Stariji kadeti -60
|
- 1. GABRIJEL JUKIĆ - Sokol Gradište
|
|
- 2. IVAN ZUBAK - Sokol Gradište
|
Stariji kadeti +60
|
- 1. ANTONIO DIZDAREVIĆ - FORMA
|
|
- 2. DOMAGOJ TOKIĆ - FORMA
|
Starije kadetkinje -35
Starije kadetkinje -40
|
- 1. BEATA IVAS - HBD Vodice
|
|
- 2. EMA MATINAC - Sokol Gradište
|
|
- 3. KATARINA OREŠKI - Futura Medulin
|
|
- 4. KLARA JURKOVIĆ - FORMA
|
|
- 5. KORANA GAGULA - FORMA
|
Starije kadetkinje -45
|
- 1. IRIS PETROVIĆ - RIJEKA
|
|
- 2. IVONA ŽIVKOVIĆ - FORMA
|
|
- 3. PAULA JAKOVAC - RIJEKA
|
Starije kadetkinje -50
|
- 1. HELI ŠAVKO - Buzet
|
|
- 2. PETRA NIKOLIĆ - Sokol Gradište
|
Starije kadetkinje -55
|
- 1. LUCIJA DUNDOVIĆ - RIJEKA
|
|
- 2. MAGALI PALISKA - RIJEKA
|
|
- 3. PAOLA IVANA MEDVED - RIJEKA
|
Starije kadetkinje +55
|
- 1. ANGELA KARIN - HBD Vodice
|
|
- 2. LEONORA VUKOREPA - Zrinski Bošnjaci
|
|
- 3. NATALIA VIŽINTIN - Buzet
|
Juniori -45
Juniori -51
|
- 1. IVAN UDOVIĆ - Istra - Pula
|
|
- 2. LEON ŽAJGAR - TITKD ALFA BROD
|
Juniori -57
|
- 1. BORNA PAVLOVIĆ - Sokol Gradište
|
|
- 2. MATAN KATALINIĆ - Istra - Pula
|
|
- 3. NOA JAKLIN - Istra - Pula
|
|
- 4. SANDI STENTA - Istra - Pula
|
Juniori -63
|
- 1. EMANUEL PARAŠILOVAC - Sokol Gradište
|
|
- 2. FRANJO JOVANOVAC - Sokol Gradište
|
|
- 3. KARLO KATINIĆ - RIJEKA
|
|
- 4. LEON JOVANOVAC - Sokol Gradište
|
|
- 5. LEONARD TERLEVIĆ - Futura Medulin
|
|
- 6. MARINO STORIĆ - HBD Vodice
|
|
- 7. MATEJ SARVAŠ - RIJEKA
|
|
- 8. MATEJ VARGA - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
|
- 9. MORIS TRBULIN - Istra - Pula
|
Juniori -69
|
- 1. JOSIP UDOVIČIĆ - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
|
- 2. MICHAEL STENTA - Istra - Pula
|
Juniori -75
Juniori +75
|
- 1. DINO IVAS - HBD Vodice
|
|
- 2. ILIJA JEMRIĆ - Zrinski Bošnjaci
|
|
- 3. IVANO ČELIĆ - Istra - Pula
|
|
- 4. STJEPAN ANDRIĆ - TITKD ALFA BROD
|
Juniorke -40
Juniorke -46
Juniorke -52
|
- 1. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ - Zrinski Bošnjaci
|
|
- 2. IVA BROČIĆ - Zrinski Bošnjaci
|
|
- 3. LUNA ANTOLIĆ - RIJEKA
|
Juniorke -58
|
- 1. ANA JOVIĆ - RIJEKA
|
|
- 2. DIANA JAKOVAC - RIJEKA
|
|
- 3. ELA GRŽINIĆ - Buzet
|
|
- 4. GEA SEFERAGIĆ PLIŠKO - Futura Medulin
|
|
- 5. LANA SOFFICI - Futura Medulin
|
|
- 6. PAOLA DUNDOVIĆ - RIJEKA
|
|
- 7. ZOA VIVODA - RIJEKA
|
Juniorke -64
|
- 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - RIJEKA
|
|
- 2. MARTINA GRABAR - Istra - Pula
|
Juniorke -70
Juniorke +70
|
- 1. ANTONELA LAKOTA - Sokol Gradište
|
|
- 2. DORA COTIĆ - Buzet
|
|
- 3. KLARA SOLAREVIĆ - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
Seniori -50
Seniori -57
Seniori -64
Seniori -71
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - RIJEKA
|
|
- 2. DOREN MARKO MANTILLA - RIJEKA
|
|
- 3. KRISTIJAN KATUŠIĆ - TITKD ALFA BROD
|
|
- 4. LUKA LIBRIĆ - FORMA
|
Seniori -78
Seniori -85
Seniori +85
|
- 1. DEAN VIRAG - Istra - Pula
|
|
- 2. EMANUEL PASTUOVIĆ - FORMA
|
Seniorke -45
Seniorke -51
Seniorke -57
Seniorke -63
Seniorke -69
Seniorke -75
|
- 1. ELIZABETA CRNKOVIĆ - Istra - Pula
|
|
- 2. KRISTINA BERNOBIĆ - Buzet
|
Seniorke +75
FORME (103)
Mlađi kadeti - Žuti 8.,7. kup
|
- 1. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC - HBD Vodice
|
|
- 2. ANTONIO MUSTAF - FORMA
|
|
- 3. DAMJAN DEVIĆ - Istra - Pula
|
|
- 4. IVAN PAIĆ KAREGA - FORMA
|
|
- 5. LIAM CVITIĆ - Istra - Pula
|
|
- 6. NIKO DEVIĆ - Istra - Pula
|
|
- 7. ROKO VIŠNJIĆ - HBD Vodice
|
|
- 8. SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR - Sokol Gradište
|
|
- 9. VITO PAIĆ - FORMA
|
Mlađi kadeti - Zeleni 6.,5. kup
|
- 1. ANTONIO BABIĆ - Sokol Gradište
|
|
- 2. MATEJ PETROVIĆ - Sokol Gradište
|
|
- 3. MIHAEL VLAKUTIN - Futura Medulin
|
|
- 4. SIMON MIKOLAVČIĆ - Buzet
|
Mlađi kadeti - Plavi 4.,3. kup
|
- 1. DINO KUKAC - Istra - Pula
|
|
- 2. ROMAN DODIK - RIJEKA
|
Mlađi kadeti - Crveni 2.,1. kup
|
- 1. LUKA GRABAR - Istra - Pula
|
|
- 2. NIKO STOJKOVSKI - Istra - Pula
|
|
- 3. TIN PETRIĆ - Istra - Pula
|
|
- 4. VITO LAZARIĆ - Istra - Pula
|
Mlađe kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
|
- 1. ENEA FURLAN HORVAT - RIJEKA
|
|
- 2. EVA LUCIJA FALETAR - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
|
- 3. EVELIN LAZARIĆ - Futura Medulin
|
|
- 4. KATJA IVEZIĆ - FORMA
|
|
- 5. LARISA KNEŽEVIĆ - Buzet
|
|
- 6. MAŠA ČAJKO - FORMA
|
|
- 7. MIA MARIA TRLIN - Sokol Gradište
|
|
- 8. NINA IVAS - HBD Vodice
|
|
- 9. SARA STEVANOVIĆ - FORMA
|
|
- 10. SAŠA OSTOJIĆ - Futura Medulin
|
|
- 11. TARA BOŽIĆ - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
Mlađe kadetkinje - Zeleni 6.,5. kup
|
- 1. ANA GORNIK - Futura Medulin
|
|
- 2. ANA NEMARNIK - Buzet
|
|
- 3. IVA UDOVIČIĆ - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
|
- 4. LEA SAVANA JERMAN - Buzet
|
|
- 5. LEONA BEBEK - Futura Medulin
|
Mlađe kadetkinje - Plavi 4.,3. kup
|
- 1. PETRA GOLOJKA - Buzet
|
Mlađe kadetkinje - Crveni 2.,1. kup
Stariji kadeti - Žuti 8.,7. kup
|
- 1. FILIP TOMAŠIĆ - RIJEKA
|
|
- 2. GABRIJEL JUKIĆ - Sokol Gradište
|
|
- 3. IVAN PAIĆ - FORMA
|
|
- 4. IVAN ZUBAK - Sokol Gradište
|
|
- 5. KARLO VIŠNJIĆ - HBD Vodice
|
|
- 6. NOA ŠVEGER - Buzet
|
|
- 7. ROBERT ŠUMANOVAC - Zrinski Bošnjaci
|
|
- 8. TOMA BABIĆ - HBD Vodice
|
|
- 9. VID RUBEŠA - RIJEKA
|
Stariji kadeti - Zeleni 6.,5. kup
Stariji kadeti - Plavi 4.,3. kup
|
- 1. JAKOV FALETAR - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
|
- 2. MARIN VULETIĆ - Istra - Pula
|
|
- 3. MARKO KARALIĆ - Sokol Gradište
|
|
- 4. NIKOLA IVANČIČEVIĆ - Zrinski Bošnjaci
|
Stariji kadeti - Crveni 2.,1. kup
|
- 1. DAVID VRETENAR - Istra - Pula
|
|
- 2. PATRICK PETRIĆ - Istra - Pula
|
Stariji kadeti - Crni 1.dan
Starije kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
|
- 1. ANGELA KARIN - HBD Vodice
|
|
- 2. KLARA JURKOVIĆ - FORMA
|
|
- 3. KORANA GAGULA - FORMA
|
|
- 4. LAURA PAPA - FORMA
|
|
- 5. LEONORA VUKOREPA - Zrinski Bošnjaci
|
|
- 6. NINA PERKOVIĆ - Futura Medulin
|
|
- 7. TIA LOPAC - Istra - Pula
|
Starije kadetkinje - Zeleni 6.,5. kup
|
- 1. HELI ŠAVKO - Buzet
|
|
- 2. KATARINA OREŠKI - Futura Medulin
|
Starije kadetkinje - Plavi 4.,3. kup
|
- 1. IRIS PETROVIĆ - RIJEKA
|
|
- 2. MAGALI PALISKA - RIJEKA
|
|
- 3. NATALIA VIŽINTIN - Buzet
|
|
- 4. PETRA NIKOLIĆ - Sokol Gradište
|
Starije kadetkinje - Crveni 2.,1. kup
|
- 1. CHIARA ROSANDA - Futura Medulin
|
|
- 2. EMA MATINAC - Sokol Gradište
|
|
- 3. MARINA MAGLIĆ - RIJEKA
|
Starije kadetkinje - Crni 1.dan
Juniori - Žuti 8.,7. kup
|
- 1. BORNA PAVLOVIĆ - Sokol Gradište
|
|
- 2. EMANUEL PARAŠILOVAC - Sokol Gradište
|
Juniori - Zeleni 6.,5. kup
|
- 1. ILIJA JEMRIĆ - Zrinski Bošnjaci
|
|
- 2. VIKTOR DODIK - RIJEKA
|
Juniori - Plavi 4.,3. kup
|
- 1. FRANJO JOVANOVAC - Sokol Gradište
|
|
- 2. LEON JOVANOVAC - Sokol Gradište
|
|
- 3. LEONARD TERLEVIĆ - Futura Medulin
|
|
- 4. MATEJ VARGA - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
Juniori - Crveni 2.,1. kup
|
- 1. IVANO ČELIĆ - Istra - Pula
|
|
- 2. LEON ŽAJGAR - TITKD ALFA BROD
|
|
- 3. MATAN KATALINIĆ - Istra - Pula
|
|
- 4. NOA JAKLIN - Istra - Pula
|
Juniori - Crni 1.dan
|
- 1. JOSIP UDOVIČIĆ - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
|
- 2. MICHAEL STENTA - Istra - Pula
|
|
- 3. SANDI STENTA - Istra - Pula
|
Juniori - Crni 2.dan
Juniorke - Žuti 8.,7. kup
|
- 1. DEA URUKALO - RIJEKA
|
|
- 2. ELA GRŽINIĆ - Buzet
|
|
- 3. KIARA BEŽULJ - RIJEKA
|
|
- 4. LORNA CAPUT - RIJEKA
|
|
- 5. LUNA ANTOLIĆ - RIJEKA
|
Juniorke - Zeleni 6.,5. kup
Juniorke - Plavi 4.,3. kup
|
- 1. ANA JOVIĆ - RIJEKA
|
|
- 2. ANTONELA LAKOTA - Sokol Gradište
|
|
- 3. KLARA SOLAREVIĆ - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
|
- 4. LANA SOFFICI - Futura Medulin
|
Juniorke - Crveni 2.,1. kup
|
- 1. DORA COTIĆ - Buzet
|
|
- 2. GEA SEFERAGIĆ PLIŠKO - Futura Medulin
|
|
- 3. MIRNA TKALČIĆ - RIJEKA
|
|
- 4. ZOA VIVODA - RIJEKA
|
Juniorke - Crni 1.dan
|
- 1. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ - Zrinski Bošnjaci
|
|
- 2. IVA BROČIĆ - Zrinski Bošnjaci
|
|
- 3. MARTINA GRABAR - Istra - Pula
|
|
- 4. TENA FALETAR - SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
|
Juniorke - Crni 2.dan
Seniori - Žuti 8.,7. kup
Seniori - Zeleni 6.,5. kup
|
- 1. MATEJ ARAČIĆ - TITKD ALFA BROD
|
Seniori - Plavi 4.,3. kup
Seniori - Crveni 2.,1. kup
|
- 1. DEAN VIRAG - Istra - Pula
|
|
- 2. EMANUEL PASTUOVIĆ - FORMA
|
Seniori - Crni 1.dan
Seniori - Crni 2.dan
Seniori - Crni 3.dan
Seniorke - Žuti 8.,7. kup
Seniorke - Zeleni 6.,5. kup
|
- 1. KRISTINA BERNOBIĆ - Buzet
|
Seniorke - Plavi 4.,3. kup
Seniorke - Crveni 2.,1. kup
Seniorke - Crni 1.dan
Seniorke - Crni 2.dan
Seniorke - Crni 3.dan
|
|