Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
MLAĐI KADETI
MLAĐE KADETKINJE
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
SENIORI
SENIORKE
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI -28
MLAĐI KADETI -32
MLAĐI KADETI -36
MLAĐI KADETI -40
MLAĐI KADETI +40
MLAĐI KADETI -28
60
0
GABRIJEL ŠARIĆ (ALFA)
109
3
IVAN GARDILO (SLATINA)
11
6
FRANCO KUŠEK (ITMF)
367
1
IVAN JAKŠIĆ (ZRINSKI)
124
2
BORNA BERAČ (ŽUPANJA)
366
4
STJEPAN- KREŠIMIR BERTIĆ (ZRINSKI)
119
VEDRAN JOZIĆ (SLATINA)
109
0
IVAN GARDILO (SLATINA)
11
4
FRANCO KUŠEK (ITMF)
366
5
STJEPAN- KREŠIMIR BERTIĆ (ZRINSKI)
119
4
VEDRAN JOZIĆ (SLATINA)
11
3
FRANCO KUŠEK (ITMF)
366
0
STJEPAN- KREŠIMIR BERTIĆ (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. FRANCO KUŠEK, METALAC ITF
2. STJEPAN- KREŠIMIR BERTIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. IVAN GARDILO, Slatina
3. VEDRAN JOZIĆ, Slatina
MLAĐI KADETI -32
74
6
DOMINIK LOVRIĆ (ALFA)
202
5
LUKA KLARIĆ (ITMF)
96
DANIJEL ARALICA (SIBENIK)
31
3
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
197
1
ANDRIJA MRVAC (SLATINA)
176
JAN LETIĆ (POŽEGA)
130
1
NOA NIKOLIĆ (ŽUPANJA)
190
3
PETAR MRVAC (SLATINA)
159
IAN MIDŽOR (ITMF)
155
1
EMIL BALTIĆ HRSAN (ITMF)
379
4
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
42
DINO ŠEPEROVIĆ (ISTRA)
74
0
DOMINIK LOVRIĆ (ALFA)
96
3
DANIJEL ARALICA (SIBENIK)
31
5
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
176
0
JAN LETIĆ (POŽEGA)
190
4
PETAR MRVAC (SLATINA)
159
3
IAN MIDŽOR (ITMF)
379
8
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
42
0
DINO ŠEPEROVIĆ (ISTRA)
96
0
DANIJEL ARALICA (SIBENIK)
31
4
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
190
2
PETAR MRVAC (SLATINA)
379
5
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
31
0
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
379
8
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. DOREN MARKO MANTILLA, RIJEKA
2. ANDRE ŠKREBLIN, METALAC ITF
3. PETAR MRVAC, Slatina
3. DANIJEL ARALICA, JURAJ DALMATINAC
MLAĐI KADETI -36
277
1
MATEO KARADAKIĆ (SOLARIS)
368
3
JOSIP VINKOVIĆ (ZRINSKI)
167
1
DOMINIK BOŽIĆ (ALFA)
158
6
KARLO KOVAČIĆ (ITMF)
316
9
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
238
0
LUKA VOJNIĆ (ITMF)
61
ERDUAN VELIU (ALFA)
299
6
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD)
351
0
PATRICK RUŽIĆ (ITMF)
73
1
MIHAEL LOVRIĆ (ALFA)
156
0
TOMA BARIŠIĆ (ITMF)
312
0
DANIJEL BANKO (LOTUS)
164
8
MATIJA KUKIĆ (ITMF)
129
BORNA BENAKOVIĆ (ŽUPANJA)
368
10
JOSIP VINKOVIĆ (ZRINSKI)
158
0
KARLO KOVAČIĆ (ITMF)
316
7
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
61
0
ERDUAN VELIU (ALFA)
299
11
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD)
73
0
MIHAEL LOVRIĆ (ALFA)
164
7
MATIJA KUKIĆ (ITMF)
129
1
BORNA BENAKOVIĆ (ŽUPANJA)
368
0
JOSIP VINKOVIĆ (ZRINSKI)
316
1
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
299
6
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD)
164
2
MATIJA KUKIĆ (ITMF)
316
3
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
299
0
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD)
Osvajači medalja
1. IVAN RADEŠIĆ, LOTUS
2. LEON ŠIJAKOVIĆ, VINKOVCI
3. JOSIP VINKOVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. MATIJA KUKIĆ, METALAC ITF
MLAĐI KADETI -40
39
2
IVAN JERKOVIĆ (ALFA)
162
4
FRAN PLAZINA (ITMF)
300
DAVID BORČIĆ (TKD)
227
DAVID GRAHOVAC (NOVALJA)
326
NOEL PINČAN (LOTUS)
231
6
MANUEL TAUZER (NOVALJA)
161
1
BORNA GRZELA (ITMF)
125
IVAN SADRIĆ (ŽUPANJA)
95
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
40
PETAR ŠIŠKO (ALFA)
162
1
FRAN PLAZINA (ITMF)
300
6
DAVID BORČIĆ (TKD)
227
0
DAVID GRAHOVAC (NOVALJA)
326
0
NOEL PINČAN (LOTUS)
231
3
MANUEL TAUZER (NOVALJA)
125
1
IVAN SADRIĆ (ŽUPANJA)
95
5
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
40
0
PETAR ŠIŠKO (ALFA)
300
0
DAVID BORČIĆ (TKD)
326
0
NOEL PINČAN (LOTUS)
231
3
MANUEL TAUZER (NOVALJA)
95
2
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
300
0
DAVID BORČIĆ (TKD)
231
0
MANUEL TAUZER (NOVALJA)
Osvajači medalja
1. MANUEL TAUZER, Novalja
2. DAVID BORČIĆ, VINKOVCI
3. ADNAN OMERAGIĆ, METALAC ITF
3. ----
MLAĐI KADETI +40
185
3
LUKA PINTAR (SLATINA)
205
0
NOA MIALJEVIĆ (VODICE)
157
4
DAVID BAJS (ITMF)
324
1
MIHAEL BANKO (LOTUS)
14
0
KARLO NOVAK (ITMF)
234
1
VALENTINO DENONA (NOVALJA)
271
2
ANTONIO GORETA (SOLARIS)
38
3
JAN ŠOŠTARIĆ (ALFA)
352
0
PETAR GRUJOSKI (ITMF)
208
7
DUJE IVAS (VODICE)
273
5
BRUNO GULIN (SOLARIS)
97
7
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
93
0
FRAN IVAN KAURIĆ (ITMF)
232
1
MATKO PRTORIĆ (NOVALJA)
206
NIKOLA BEGONJA (VODICE)
185
6
LUKA PINTAR (SLATINA)
157
4
DAVID BAJS (ITMF)
234
0
VALENTINO DENONA (NOVALJA)
38
1
JAN ŠOŠTARIĆ (ALFA)
208
4
DUJE IVAS (VODICE)
97
0
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
232
0
MATKO PRTORIĆ (NOVALJA)
206
6
NIKOLA BEGONJA (VODICE)
185
8
LUKA PINTAR (SLATINA)
38
0
JAN ŠOŠTARIĆ (ALFA)
208
5
DUJE IVAS (VODICE)
206
1
NIKOLA BEGONJA (VODICE)
185
5
LUKA PINTAR (SLATINA)
208
2
DUJE IVAS (VODICE)
Osvajači medalja
1. LUKA PINTAR, Slatina
2. DUJE IVAS, HBD Vodice
3. JAN ŠOŠTARIĆ, TITKD ALFA BROD
3. NIKOLA BEGONJA, HBD Vodice