Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
MLAĐI KADETI
MLAĐE KADETKINJE
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
SENIORI
SENIORKE
TEŽINE / UZRASTI
KADETKINJE -145cm
KADETKINJE -155cm
KADETKINJE -165cm
KADETKINJE -175cm
KADETKINJE +175cm
KADETKINJE -145cm
137
0
SARA PEŠUT (RIJEKA)
319
1
MAGDALENA MIHELČIĆ (LOTUS)
297
MARTA JAKŠIĆ (ŽUPANJA)
319
1
MAGDALENA MIHELČIĆ (LOTUS)
297
0
MARTA JAKŠIĆ (ŽUPANJA)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA MIHELČIĆ, LOTUS
2. MARTA JAKŠIĆ, TIGAR Županja
3. SARA PEŠUT, RIJEKA
3. ----
KADETKINJE -155cm
187
0
MARTA SVJETLIČIĆ (SLATINA)
45
0
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
354
0
ANA MARIJA BOZIĆ (SLATINA)
144
0
SARA BARIĆ (RIJEKA)
182
0
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
254
0
KLAUDIJA VUK (PUNTAR)
226
0
CELINE DABO (NOVALJA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
107
0
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
249
0
MIHAELA VLAHOVIĆ (PUNTAR)
363
0
LANA DABO (NOVALJA)
83
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
181
0
IVANA BILIĆ-ERIĆ (SLATINA)
279
0
PATRIZIA KARADJOLE (SOLARIS)
258
0
KARIN KARIKO (ISTRA)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
45
0
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
144
0
SARA BARIĆ (RIJEKA)
182
0
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
107
0
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
83
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
279
0
PATRIZIA KARADJOLE (SOLARIS)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
45
0
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
83
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. MATEA MILIŠA, RIJEKA
2. MARA VICELJA, RIJEKA
3. LORENA JURIŠIĆ, RIJEKA
3. EMA VIŠKOVIĆ, Istra - Pula
KADETKINJE -165cm
18
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
259
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
138
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
283
PETRA ERAK (SOLARIS)
266
0
ANĐELA IVEC (SOLARIS)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
174
MATILDA GALIĆ (POŽEGA)
65
KAROLINA MIRKOVIĆ (ALFA)
12
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
274
0
BUGA SLAVICA (SOLARIS)
260
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
139
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
358
HANA GRBIĆ (ŠKORPIO)
117
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
0
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
88
0
LAURA ČIČKOVIĆ (ITMF)
16
LANA VURUŠIĆ (ITMF)
302
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
357
IVA IPŠA (BUZET)
18
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
138
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
283
0
PETRA ERAK (SOLARIS)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
174
0
MATILDA GALIĆ (POŽEGA)
65
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (ALFA)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
260
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
139
3
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
358
0
HANA GRBIĆ (ŠKORPIO)
117
3
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
2
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
16
1
LANA VURUŠIĆ (ITMF)
302
2
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
357
1
IVA IPŠA (BUZET)
138
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
139
1
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
117
2
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
1
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
302
2
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
117
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
302
0
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
117
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. MARIJA HODALJ, Hwarang Ivanec
2. UNA MARAVIĆ, Slatina
3. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF
3. MIHAELA PLAŠĆ, VINKOVCI
KADETKINJE -175cm
303
11
VANESA MALKOČ (TKD)
347
9
VANNA HULJEV (LOTUS)
44
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
217
0
MARIJA SKORIĆ (SCOMBAT)
356
10
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
311
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
303
4
VANESA MALKOČ (TKD)
44
12
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
356
0
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
311
0
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
44
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
311
0
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, Istra - Pula
2. ANIA ŽUFIĆ, LOTUS
3. VANESA MALKOČ, VINKOVCI
3. ----
KADETKINJE +175cm
84
0
MAJA GMAZ (RIJEKA)
355
0
STEFANI BARIĆ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. MAJA GMAZ, RIJEKA
2. STEFANI BARIĆ, Slatina
3. ----
3. ----