Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Buzet
GIMNAZIJA-POŽEGA
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Istra - Pula
JURAJ DALMATINAC
LOTUS
METALAC ITF
Novalja
PUNTAR
RIJEKA
Scardona Combat
Slatina
Sokol Cerna
SOLARIS ŠIBENIK
Škorpion ITF
Taekwon-do klub "Velika"
TIGAR Županja
TITKD ALFA BROD
VINKOVCI
Zrinski Bošnjaci
TEŽINE / UZRASTI
KADETKINJE -165cm
JUNIORKE -58
SENIORKE -63
KADETKINJE -165cm
18
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
259
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
138
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
283
PETRA ERAK (SOLARIS)
266
0
ANĐELA IVEC (SOLARIS)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
174
MATILDA GALIĆ (POŽEGA)
65
KAROLINA MIRKOVIĆ (ALFA)
12
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
274
0
BUGA SLAVICA (SOLARIS)
260
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
139
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
358
HANA GRBIĆ (ŠKORPIO)
117
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
0
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
88
0
LAURA ČIČKOVIĆ (ITMF)
16
LANA VURUŠIĆ (ITMF)
302
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
357
IVA IPŠA (BUZET)
18
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
138
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
283
0
PETRA ERAK (SOLARIS)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
174
0
MATILDA GALIĆ (POŽEGA)
65
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (ALFA)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
260
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
139
3
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
358
0
HANA GRBIĆ (ŠKORPIO)
117
3
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
2
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
16
1
LANA VURUŠIĆ (ITMF)
302
2
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
357
1
IVA IPŠA (BUZET)
138
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
139
1
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
117
2
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
1
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
302
2
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
117
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
302
0
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
117
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. MARIJA HODALJ, Hwarang Ivanec
2. UNA MARAVIĆ, Slatina
3. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF
3. MIHAELA PLAŠĆ, VINKOVCI
JUNIORKE -58
261
8
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
2
17
LUCIJA REGVAT (ITMF)
331
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
262
8
KORINA ZUGAN (BUZET)
134
14
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
341
LARA MEDURIĆ (LOTUS)
315
8
DOROTHY ŽEPINA (LOTUS)
306
4
DONA DIZDAR (TKD)
151
13
LEA BARKOVIĆ (RIJEKA)
264
3
MARTINA BUTARIĆ (BUZET)
263
13
MATEA PETOHLEB (BUZET)
385
12
KATA VIDOVIĆ (VELIKA)
204
TEA ŠUMIĆ (VODICE)
2
7
LUCIJA REGVAT (ITMF)
331
8
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
134
9
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
341
5
LARA MEDURIĆ (LOTUS)
315
7
DOROTHY ŽEPINA (LOTUS)
151
4
LEA BARKOVIĆ (RIJEKA)
263
8
MATEA PETOHLEB (BUZET)
204
11
TEA ŠUMIĆ (VODICE)
331
7
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
134
10
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
315
9
DOROTHY ŽEPINA (LOTUS)
204
8
TEA ŠUMIĆ (VODICE)
134
0
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
315
0
DOROTHY ŽEPINA (LOTUS)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA MIJATOVIĆ, TIGAR Županja
2. DOROTHY ŽEPINA, LOTUS
3. ANĐELA PALEKA, LOTUS
3. TEA ŠUMIĆ, HBD Vodice
SENIORKE -63
255
3
MIHAELA VLAHOVIĆ (PUNTAR)
349
7
FILIPA MERČEP (LOTUS)
265
5
MARTINA BUTARIĆ (BUZET)
152
15
IVA MARKOVIĆ (RIJEKA)
237
3
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
389
5
ARIANA LOVRENOVIĆ (VELIKA)
320
MARIJA MIHOVILOVIĆ (LOTUS)
349
4
FILIPA MERČEP (LOTUS)
152
12
IVA MARKOVIĆ (RIJEKA)
389
1
ARIANA LOVRENOVIĆ (VELIKA)
320
0
MARIJA MIHOVILOVIĆ (LOTUS)
152
11
IVA MARKOVIĆ (RIJEKA)
389
6
ARIANA LOVRENOVIĆ (VELIKA)
Osvajači medalja
1. IVA MARKOVIĆ, RIJEKA
2. ARIANA LOVRENOVIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. MARIJA MIHOVILOVIĆ, LOTUS