Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
Grupisano po kategorijama
Borbe
Grupisano po klubu
Borbe
Forme
Mala olimpijada (124)
1.
Bistra
5
2.
Casper
3
3.
Čigra
6
4.
Dan-Gun
2
5.
Fast Kick
1
6.
Forteca Korčula
1
7.
HTKD HVOJNICA
2
8.
Instinct Taekwondo Team
2
9.
Jastreb
9
10.
Karlovac
25
11.
KORYO Slovenia
4
12.
Ljubija-Prijedor
7
13.
MAKSIMIR
2
14.
Medvedgrad
4
15.
Neron
1
16.
neryo
7
17.
Novi Grad Sarajevo
1
18.
Ogulin
3
19.
ORKA AS
5
20.
Panter
3
21.
Pantera
5
22.
Radnik
1
23.
ST-KVAN
9
24.
Škorpion
1
25.
TEMPO
1
26.
Tigar Zagreb
5
27.
TK Prana Karlovac
5
28.
TKD BIHAĆ
2
29.
TKD-KBK-MARIBOR
1
30.
TKD-SALONA
1
Kadeti, Juniori, Seniori (598)
1.
AAM "PRISHTINA"
2
2.
Azija
2
3.
Beli Andjeli
2
4.
Beograd
2
5.
BESA
5
6.
Bistra
12
7.
Black Tiger Snina
7
8.
BUGOJNO
4
9.
Casper
4
10.
Centro Taekwondo Alessandria
3
11.
Centro Taekwondo Olbia
3
12.
Contra
8
13.
Cro Star - Mostar
6
14.
Čigra
8
15.
Dan-Gun
5
16.
DUGA RESA
6
17.
Fast Kick
9
18.
FENIKS-VUKOMEREC
3
19.
Forteca Korčula
10
20.
Fox
2
21.
FREE SPIRIT TRIESTE
7
22.
GACKA
3
23.
Galeb
1
24.
Goldstars
5
25.
HTKD HVOJNICA
1
26.
Ilyo TKD SKP Kosice
8
27.
Imotski
6
28.
Instinct Taekwondo Team
10
29.
JAKOVLJE
4
30.
Jastreb
32
31.
JOPA
4
32.
Karlovac
73
33.
KBS Naisus
2
34.
Kim Seung Yong TKD Club
2
35.
KORYO Slovenia
2
36.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
9
37.
Kraljevica
1
38.
Lekenik
6
39.
Ljubija-Prijedor
12
40.
MAGONE-KORYO
4
41.
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
13
42.
MAKSIMIR
7
43.
MASTER
3
44.
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
1
45.
Medvedgrad
13
46.
METALAC
3
47.
MONTENEGRO STARS - BUDVA
4
48.
Neron
4
49.
neryo
10
50.
Novi Grad Sarajevo
8
51.
OGRC Novska
6
52.
Ogulin
4
53.
Omega
2
54.
ORKA AS
17
55.
Ozalj
3
56.
Panter
6
57.
Pantera
11
58.
Plitvice
3
59.
PLOVANIJA-ZADAR
4
60.
Radnik
3
61.
Rovinj
2
62.
RUGVICA
5
63.
SENJ
12
64.
SPIRITUS
1
65.
START
4
66.
ST-KVAN
21
67.
Sutla Šenkovec
4
68.
Škorpion
5
69.
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
7
70.
Taekwondo klub OTOK
6
71.
TCZ Ban Keglević
11
72.
Team K
1
73.
Team Toigye Panthers
4
74.
TEMPO
2
75.
Tigar Zagreb
10
76.
TK Osvit
44
77.
TK Prana Karlovac
7
78.
TKD BIHAĆ
4
79.
TKD BRINJE
3
80.
Tkd Plamen
2
81.
Tkd Ulcinj
3
82.
TKD-KBK-MARIBOR
7
83.
TKD-SALONA
5
84.
Zagreb
7
85.
Zaprešić_
1
Younger cadets (STD) (21)
1.
Contra
1
2.
Dubrava
3
3.
Forteca Korčula
1
4.
Galeb
2
5.
JAKOVLJE
5
6.
Karlovac
1
7.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
1
8.
MAKSIMIR
3
9.
Medvedgrad
1
10.
SUSEDGRAD SOKOL
3
Cadets (STD) (43)
1.
BESA
1
2.
Dan-Gun
1
3.
Dubrava
4
4.
Fast Kick
1
5.
FAVORIT
2
6.
Forteca Korčula
2
7.
Galeb
2
8.
JAKOVLJE
1
9.
Jastreb
2
10.
Karlovac
6
11.
KBS Naisus
1
12.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
1
13.
Magone
1
14.
MAKSIMIR
3
15.
Medvedgrad
4
16.
ST-KVAN
1
17.
SUSEDGRAD SOKOL
5
18.
Zaprešić_
5
Juniors (STD) (34)
1.
BESA
1
2.
Contra
1
3.
Čigra
3
4.
Dan-Gun
4
5.
Forteca Korčula
1
6.
FREE SPIRIT TRIESTE
1
7.
Ilyo TKD SKP Kosice
1
8.
JAKOVLJE
3
9.
Jastreb
6
10.
Magone
1
11.
MAKSIMIR
3
12.
MASTER
1
13.
Medvedgrad
1
14.
ST-KVAN
3
15.
Tkd Ulcinj
2
16.
Zaprešić_
2
Seniors (STD) (14)
1.
Beograd
2
2.
Cro Star - Mostar
1
3.
Dubrava
1
4.
Galeb
3
5.
Jastreb
1
6.
Karlovac
3
7.
MAKSIMIR
1
8.
Zaprešić_
2
Master (STD) (8)
1.
Centro Taekwondo Alessandria
2
2.
Centro Taekwondo Olbia
1
3.
Dan-Gun
1
4.
Galeb
1
5.
Karlovac
1
6.
Magone
1
7.
MAKSIMIR
1
Harmonised pair (STD) (4)
1.
Galeb
4
Harmonised team (STD) (0)
No records to display.
Cadets (Creative) (08-13 year) (0)
No records to display.
Kadets team (Creative) (08-13 year) (0)
No records to display.
Creative - solo (Creative) (>14 year) (0)
No records to display.
Creative pair (Creative) (>14 year) (0)
No records to display.
Creative team (Creative) (>14 year) (0)
No records to display.