Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -32
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -28
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -36
Mlađe kadetkinje - B -36
Mlađe kadetkinje - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Kadeti - A -37
Kadeti - B -41
Kadeti - B -49
Kadetkinje - B -41
Seniorke - A -57
Seniorke - A -67
Mali olimpijci - A -24
A001
37
12
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
130
11
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
466
NIKO HUNSKI (MED)
105
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
520
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
531
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
36
LUKA BUNETA (TKD PRA)
440
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
50
JAN HONZL (PANTER)
241
JAN FLEGAR (BIST)
634
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
165
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
773
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
312
MARKO TUKA (HVOJNIC)
34
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
201
MARKO JOVIC (PANTERA)
129
TINO BESIC (TKD KAR)
A008
37
0
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
466
0
NIKO HUNSKI (MED)
A009
105
7
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
520
0
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
A010
531
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
36
8
LUKA BUNETA (TKD PRA)
A011
440
4
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
50
3
JAN HONZL (PANTER)
A012
241
7
JAN FLEGAR (BIST)
634
0
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
A013
165
6
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
773
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
A014
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
34
2
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
A015
201
5
MARKO JOVIC (PANTERA)
129
4
TINO BESIC (TKD KAR)
A042
466
1
NIKO HUNSKI (MED)
105
8
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
A043
531
11
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
440
3
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
A044
241
12
JAN FLEGAR (BIST)
165
0
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
A045
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
201
0
MARKO JOVIC (PANTERA)
A078
105
0
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
531
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
A079
241
11
JAN FLEGAR (BIST)
312
2
MARKO TUKA (HVOJNIC)
A101
531
6
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
241
11
JAN FLEGAR (BIST)
Osvajači medalja
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. MARKO TUKA, HTKD HVOJNICA
3. ----
Mali olimpijci - A -32
A020
783
0
INOKENTI IROŠNJIKOV (NERYO)
460
0
LUKA MILIĆ (MED)
142
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
637
MATEO MILIĆ (ABCDEFG)
254
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
A062
783
3
INOKENTI IROŠNJIKOV (NERYO)
142
0
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
A063
637
0
MATEO MILIĆ (ABCDEFG)
254
6
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
A093
783
0
INOKENTI IROŠNJIKOV (NERYO)
254
8
HRVOJE JAVOROVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb
2. INOKENTI IROŠNJIKOV, neryo
3. MATEO MILIĆ, ST-KVAN
3. LUKA MIKARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Male olimpijke - A -22
A021
88
0
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
465
0
LENA DINKOVIĆ (MED)
A022
257
12
LANA ROGAR (TIGAZ)
735
1
LANA GREGURAŠ (JASTREB)
A023
51
12
BARBORA KOTKOVA (PANTER)
314
2
EMA SEVER (BIST)
703
LORA MARINKOVIĆ (DANGUN)
A064
465
8
LENA DINKOVIĆ (MED)
257
10
LANA ROGAR (TIGAZ)
A065
51
10
BARBORA KOTKOVA (PANTER)
703
8
LORA MARINKOVIĆ (DANGUN)
A094
257
3
LANA ROGAR (TIGAZ)
51
0
BARBORA KOTKOVA (PANTER)
Osvajači medalja
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. BARBORA KOTKOVA, Panter
3. LENA DINKOVIĆ, Medvedgrad
3. LORA MARINKOVIĆ, Dan-Gun
Male olimpijke - A -28
A027
530
9
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
640
4
PETRA BIUK (ABCDEFG)
805
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
456
LUCIJA UROIĆ (MED)
785
ANA MARIA BIKIĆ (ABCDEFG)
A068
530
0
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
805
0
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
A069
456
10
LUCIJA UROIĆ (MED)
785
8
ANA MARIA BIKIĆ (ABCDEFG)
A096
805
12
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
456
8
LUCIJA UROIĆ (MED)
Osvajači medalja
1. NIKA BOSANČIĆ, Čigra
2. LUCIJA UROIĆ, Medvedgrad
3. VERONIKA FULIR, ORKA AS
3. ANA MARIA BIKIĆ, ST-KVAN
Mlađi kadeti - A -39
B044
612
9
IVAN GARAC (ABCDEFG)
482
5
ANTUN VIMAN (MED)
795
JOSIP COCE (NERYO)
B068
612
9
IVAN GARAC (ABCDEFG)
795
5
JOSIP COCE (NERYO)
Osvajači medalja
1. IVAN GARAC, ST-KVAN
2. JOSIP COCE, neryo
3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad
3. ----
Mlađi kadeti - B -30
C001
559
13
PATRIK BETI (CASPER)
60
1
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
C002
750
6
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
252
5
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
C003
732
1
ZDENKO VUJEVIĆ (IM)
109
3
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
C004
656
0
VEDRAN MATULIĆ (TKD KAR)
762
10
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C005
443
6
ANDRIY PETRYTSYN (KORYO)
739
13
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
C006
525
0
MAX HAJAK (MAKSMR)
479
0
NOA RUK (MED)
C007
709
7
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
588
4
SVEN PRINČIĆ (TKOSVIT)
C008
510
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
343
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C009
445
9
NIK BERGANT (KORYO)
738
6
ANTONIO DERVIŠ (ZAGREB)
C010
708
4
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
481
16
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C011
534
2
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
106
4
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
C012
744
0
GABRIJEL JAZVAC (TKD KAR)
425
17
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C013
826
1
LEONOR PAKARIZI (RALE)
766
6
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C014
388
3
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
226
8
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
C015
707
8
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
654
4
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
C016
323
8
IVAN MATIĆ (RUG)
842
3
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
C024
559
4
PATRIK BETI (CASPER)
750
5
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
C025
109
1
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
762
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C026
739
1
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
479
5
NOA RUK (MED)
C027
709
8
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
343
9
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C028
445
9
NIK BERGANT (KORYO)
481
8
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C029
106
2
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
425
3
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C030
766
12
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
226
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
C031
707
2
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
323
4
IVAN MATIĆ (RUG)
C054
750
4
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
762
7
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C055
479
6
NOA RUK (MED)
343
5
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C056
445
8
NIK BERGANT (KORYO)
425
9
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C057
766
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
323
5
IVAN MATIĆ (RUG)
C070
762
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
479
5
NOA RUK (MED)
C071
425
4
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
766
3
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C078
479
2
NOA RUK (MED)
425
1
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. NOA RUK, Medvedgrad
2. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
3. MATEJ MARIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
Mlađi kadeti - B -36
538
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
C019
657
4
DRAGUTIN BISKUP (TKD KAR)
843
2
LOVRO JELENČIĆ (RADNIK)
335
FRANCESCO CAPRONE (ANTONIO)
401
ANTE ČIPČIĆ (SOLIN)
361
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
653
MIHAEL PURGER (TKD KAR)
705
LUKA ČIZMIN (JASTREB)
579
FRAN PETRUŠIĆ (TKOSVIT)
18
JAKUB PTACEK (PANTER)
86
JOSIP PEREZ (TKD KAR)
487
JAN WELTINGER (MED)
402
IVAN SMOLJO (SOLIN)
668
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
91
MATEO KEZIĆ (TKD KAR)
464
GABRIEL BRUMNIĆ (ROVINJ)
841
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
C040
538
5
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
657
4
DRAGUTIN BISKUP (TKD KAR)
C041
335
7
FRANCESCO CAPRONE (ANTONIO)
401
4
ANTE ČIPČIĆ (SOLIN)
C042
361
5
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
653
2
MIHAEL PURGER (TKD KAR)
C043
705
10
LUKA ČIZMIN (JASTREB)
579
1
FRAN PETRUŠIĆ (TKOSVIT)
C044
18
13
JAKUB PTACEK (PANTER)
86
0
JOSIP PEREZ (TKD KAR)
C045
487
0
JAN WELTINGER (MED)
402
0
IVAN SMOLJO (SOLIN)
C046
668
3
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
91
7
MATEO KEZIĆ (TKD KAR)
C047
464
2
GABRIEL BRUMNIĆ (ROVINJ)
841
5
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
C062
538
4
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
335
1
FRANCESCO CAPRONE (ANTONIO)
C063
361
4
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
705
2
LUKA ČIZMIN (JASTREB)
C064
18
6
JAKUB PTACEK (PANTER)
487
7
JAN WELTINGER (MED)
C065
91
0
MATEO KEZIĆ (TKD KAR)
841
8
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
C074
538
2
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
361
4
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
C075
487
5
JAN WELTINGER (MED)
841
0
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
C080
361
5
KARLO OSTOJIĆ (CONTRA)
487
3
JAN WELTINGER (MED)
Osvajači medalja
1. KARLO OSTOJIĆ, Contra
2. JAN WELTINGER, Medvedgrad
3. JURE ĆURIĆ, ORKA AS
3. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik
Mlađe kadetkinje - B -36
D020
450
15
NINA MIHELAC (SENJ)
606
4
LUCIJA ŠESNIĆ (TKOSVIT)
D021
67
2
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
546
8
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
D022
675
0
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
608
0
VIKTORIA UNKOVIĆ (TKOSVIT)
D023
317
4
JANA DRVIŠ (BIST)
470
5
IRIS DINKOVIĆ (MED)
D052
450
7
NINA MIHELAC (SENJ)
546
8
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
D053
675
0
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
470
6
IRIS DINKOVIĆ (MED)
D073
546
2
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
470
1
IRIS DINKOVIĆ (MED)
Osvajači medalja
1. IVA ĆURIĆ, ORKA AS
2. IRIS DINKOVIĆ, Medvedgrad
3. NINA MIHELAC, SENJ
3. NIKA DIVJAK, TCZ Ban Keglević
Mlađe kadetkinje - B -39
D010
321
16
REA MINKOVIĆ (BIST)
604
13
LARA PARČINA (TKOSVIT)
206
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
174
STELA JURIŠIĆ (NERYO)
674
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
469
NIKA KLEPAC (MED)
202
IVA GORSKI (SENJ)
527
DORA PERIĆ (MAKSMR)
417
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
D038
321
12
REA MINKOVIĆ (BIST)
206
8
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
D039
174
3
STELA JURIŠIĆ (NERYO)
674
5
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
D040
469
13
NIKA KLEPAC (MED)
202
0
IVA GORSKI (SENJ)
D041
527
5
DORA PERIĆ (MAKSMR)
417
8
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
D062
321
10
REA MINKOVIĆ (BIST)
674
16
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
D063
469
8
NIKA KLEPAC (MED)
417
5
DANIELA BUHNILA (I.T.T.)
D078
674
2
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
469
7
NIKA KLEPAC (MED)
Osvajači medalja
1. NIKA KLEPAC, Medvedgrad
2. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević
3. DANIELA BUHNILA, Instinct Taekwondo Team
3. REA MINKOVIĆ, Bistra
Mlađe kadetkinje - B -43
D043
492
2
LAURA MARGETIĆ (MED)
721
6
LAURA GRBIN (FORTECA)
614
LINA JURIČEVIĆ (ABCDEFG)
D068
721
9
LAURA GRBIN (FORTECA)
614
0
LINA JURIČEVIĆ (ABCDEFG)
Osvajači medalja
1. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
2. LINA JURIČEVIĆ, ST-KVAN
3. LAURA MARGETIĆ, Medvedgrad
3. ----
Kadeti - A -37
E017
267
0
LUKA LEKO (MASTER)
380
0
LEON KRAJAČIĆ (TKD KAR)
E018
302
1
SLAĐAN BUNDŽA (LJUBIJA)
148
8
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
E019
295
11
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
426
2
GÁLFI BOTOND (GOLDSRS)
E020
746
6
FRAN RUK (MED)
47
8
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
E049
267
8
LUKA LEKO (MASTER)
148
5
MICHAL MATIKO (TAEKWON)
E050
295
10
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
47
3
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
E071
267
8
LUKA LEKO (MASTER)
295
6
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. LUKA LEKO, MASTER
2. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. MICHAL MATIKO, Black Tiger Snina
3. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
Kadeti - B -41
E004
582
0
TIN CRNKOVIĆ (TKOSVIT)
718
13
MARTIN SEVER (JASTREB)
15
RASMUS BOLMAR-ISACSSON (TTP)
475
DOMINIK DAVIDOVIĆ (MED)
215
LUKAS NAGY (KOSICE)
E005
454
0
AMAR SUBOTIĆ (JALE)
80
0
MARTON BOSZ (MATETKD)
550
MARIJAN KODIĆ (ORKAAS)
790
VALBON AJRULI (FENVUK)
276
DOMINIK BUDIMIROVIC (TKD KAR)
E034
718
0
MARTIN SEVER (JASTREB)
15
10
RASMUS BOLMAR-ISACSSON (TTP)
E035
475
0
DOMINIK DAVIDOVIĆ (MED)
215
0
LUKAS NAGY (KOSICE)
E036
454
2
AMAR SUBOTIĆ (JALE)
550
4
MARIJAN KODIĆ (ORKAAS)
E037
790
0
VALBON AJRULI (FENVUK)
276
4
DOMINIK BUDIMIROVIC (TKD KAR)
E061
15
5
RASMUS BOLMAR-ISACSSON (TTP)
475
6
DOMINIK DAVIDOVIĆ (MED)
E062
550
2
MARIJAN KODIĆ (ORKAAS)
276
0
DOMINIK BUDIMIROVIC (TKD KAR)
E077
475
5
DOMINIK DAVIDOVIĆ (MED)
550
3
MARIJAN KODIĆ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. DOMINIK DAVIDOVIĆ, Medvedgrad
2. MARIJAN KODIĆ, ORKA AS
3. RASMUS BOLMAR-ISACSSON, Team Toigye Panthers
3. DOMINIK BUDIMIROVIC, Karlovac
Kadeti - B -49
F013
472
1
JOSIP VIMAN (MED)
149
9
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
F014
800
7
LEONARDO BUTINA (JASTREB)
118
1
MATIJA VULJANIĆ (TKD KAR)
F015
801
0
EDISON OLLURI (JASTREB)
451
0
STJEPAN DEKANIĆ (OTOK)
501
DJORDJE MILIC (JOP)
F046
149
8
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
800
1
LEONARDO BUTINA (JASTREB)
F047
801
7
EDISON OLLURI (JASTREB)
501
0
DJORDJE MILIC (JOP)
F075
149
6
SAMUEL KUKURA (TAEKWON)
801
2
EDISON OLLURI (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SAMUEL KUKURA, Black Tiger Snina
2. EDISON OLLURI, Jastreb
3. LEONARDO BUTINA, Jastreb
3. DJORDJE MILIC, JOPA
Kadetkinje - B -41
F018
419
0
MEDINA MEDARIC (START)
483
0
ANTONIA ČUHALOV (MED)
111
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
292
IVONA RATKOVIĆ (LJUBIJA)
837
LETIZIA COSTANTINO (FS_TS)
F050
483
0
ANTONIA ČUHALOV (MED)
111
7
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
F051
292
0
IVONA RATKOVIĆ (LJUBIJA)
837
0
LETIZIA COSTANTINO (FS_TS)
F077
111
6
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
292
3
IVONA RATKOVIĆ (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. IVONA RATKOVIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ANTONIA ČUHALOV, Medvedgrad
3. LETIZIA COSTANTINO, FREE SPIRIT TRIESTE
Seniorke - A -57
G015
467
6
TINA MRAOVIĆ (MED)
376
9
ALEKSANDRA RADMILOVIĆ (AZIJA)
G016
351
12
ZUZANA PAPCUNOVA (ILYO KE)
457
2
LAMIJA HRVACIC (START)
G017
42
1
SNJEŽANA LINTA (TKD PRA)
379
14
PETRA BUTALA (TKD KAR)
337
ADRIJANA SOK (SKRPN)
G056
376
11
ALEKSANDRA RADMILOVIĆ (AZIJA)
351
5
ZUZANA PAPCUNOVA (ILYO KE)
G057
379
10
PETRA BUTALA (TKD KAR)
337
0
ADRIJANA SOK (SKRPN)
G092
376
8
ALEKSANDRA RADMILOVIĆ (AZIJA)
379
7
PETRA BUTALA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA RADMILOVIĆ, Azija
2. PETRA BUTALA, Karlovac
3. ZUZANA PAPCUNOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ADRIJANA SOK, Škorpion
Seniorke - A -67
G018
277
2
ANA KRAJINA (MAG.KOR)
159
9
SLADJANA RAICEVIC (MNESTAR)
468
NIVES AMBRUŠ (MED)
G019
366
9
TIMEA BRAUN (HUN)
772
0
DARIA PRPIĆ (TKD KAR)
410
ANA-MARIA TICU (I.T.T.)
G058
159
3
SLADJANA RAICEVIC (MNESTAR)
468
7
NIVES AMBRUŠ (MED)
G059
366
4
TIMEA BRAUN (HUN)
410
0
ANA-MARIA TICU (I.T.T.)
G093
468
6
NIVES AMBRUŠ (MED)
366
1
TIMEA BRAUN (HUN)
Osvajači medalja
1. NIVES AMBRUŠ, Medvedgrad
2. TIMEA BRAUN, MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
3. SLADJANA RAICEVIC, MONTENEGRO STARS - BUDVA
3. ANA-MARIA TICU, Instinct Taekwondo Team