Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (ženski) -1 (2008-2009)
Kick (ženski) -2 (2010-2011)
Kick (ženski) -3 (2012-2013)
Kick (ženski) -1 (2008-2009)
A017
430
0
LORETTA BAZINA (LOTUS)
449
0
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
A018
470
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
440
0
CHIRTES LORENA (JAGUAR)
A019
573
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
811
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
A020
450
0
DANIELA POVAŽANCOVÁ (TAEKWON)
568
0
GREF INGRID (JAGUAR)
A021
449
0
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
470
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
A022
573
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
450
0
DANIELA POVAŽANCOVÁ (TAEKWON)
A024
470
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
450
0
DANIELA POVAŽANCOVÁ (TAEKWON)
Medalists
1. DANIELA POVAŽANCOVÁ, Black Tiger Snina
2. LANA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. LIVIA SVABOVA, Black Tiger Snina
Kick (ženski) -2 (2010-2011)
A023
700
0
ELA VAŠL (GAIAN)
626
0
PETRA ŠOŠTARIĆ (RADNIK)
826
LANA STANIĆ (ORAŠJE )
824
AJLA SMAJLOVIĆ (ORAŠJE )
354
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
A025
626
0
PETRA ŠOŠTARIĆ (RADNIK)
826
0
LANA STANIĆ (ORAŠJE )
A026
824
0
AJLA SMAJLOVIĆ (ORAŠJE )
354
0
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
A028
826
0
LANA STANIĆ (ORAŠJE )
824
0
AJLA SMAJLOVIĆ (ORAŠJE )
Medalists
1. LANA STANIĆ, Tkd Orašje
2. AJLA SMAJLOVIĆ, Tkd Orašje
3. PETRA ŠOŠTARIĆ, Radnik
3. SIMONKA TURZAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
Kick (ženski) -3 (2012-2013)
A027
161
0
EMA LUKICA (SUTLA )
378
0
TEODORA DŽAKOVIĆ (TKD DVM)
578
NINA PRIŽMIĆ (FORTECA)
A029
161
0
EMA LUKICA (SUTLA )
578
0
NINA PRIŽMIĆ (FORTECA)
Medalists
1. EMA LUKICA, Sutla Šenkovec
2. NINA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. TEODORA DŽAKOVIĆ, TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
3. ----