Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup vrtićanaca Federacije BiH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Čelik"
Akademija Tešanj
Akademija Zejd
CRNI LABUDOVI
Cro Star - Mostar
Dragon
HTKD HVOJNICA
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
RUDAR
START
TIM BOSNA
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Vrtićanci A - 24
Vrtićanci A - 30
Vrtićanke A - 24
Vrtićanci B - 22
Vrtićanci A - 24
B001
3
4
VEDAD DEDIĆ (TKDSA)
30
5
EMIN VEISPAHIĆ (NUR)
B002
14
1
ELDAR KLISURA (HVOJNIC)
61
3
TEMIN ŠIŠIĆ ("ČELIK")
B003
52
2
ADHAM HAGGAG (TKDAZ)
59
1
EROL BRKIĆ ("ČELIK")
34
AMAR ODOBAŠIĆ (NUR)
B012
30
3
EMIN VEISPAHIĆ (NUR)
61
9
TEMIN ŠIŠIĆ ("ČELIK")
B013
52
0
ADHAM HAGGAG (TKDAZ)
34
1
AMAR ODOBAŠIĆ (NUR)
B025
61
3
TEMIN ŠIŠIĆ ("ČELIK")
34
23
AMAR ODOBAŠIĆ (NUR)
Medalists
1. AMAR ODOBAŠIĆ, NUR KAKANJ
2. TEMIN ŠIŠIĆ, "Čelik"
3. ADHAM HAGGAG, Akademija Zejd
3. EMIN VEISPAHIĆ, NUR KAKANJ
Vrtićanci A - 30
B006
27
1
ELDAR BEŠLAGIĆ (C.L.)
58
6
AZUR AGIČIĆ ("ČELIK")
B007
40
10
DAVUD MUŠIJA (RUDAR)
50
1
SAMI ŠAHBAZ (TKDSA)
B021
58
7
AZUR AGIČIĆ ("ČELIK")
40
4
DAVUD MUŠIJA (RUDAR)
Medalists
1. AZUR AGIČIĆ, "Čelik"
2. DAVUD MUŠIJA, RUDAR
3. ELDAR BEŠLAGIĆ, CRNI LABUDOVI
3. SAMI ŠAHBAZ, TKD SARAJEVO
Vrtićanke A - 24
B005
32
4
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
60
4
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
20
TEA DŽOIĆ (ORAŠJE )
10
SABINA HODZIC (TEŠANJ)
42
INESA GANIĆ (RUDAR)
B016
60
6
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
20
1
TEA DŽOIĆ (ORAŠJE )
B017
10
1
SABINA HODZIC (TEŠANJ)
42
4
INESA GANIĆ (RUDAR)
B027
60
8
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
42
12
INESA GANIĆ (RUDAR)
Medalists
1. INESA GANIĆ, RUDAR
2. NEJLA IMAMOVIĆ, "Čelik"
3. SABINA HODZIC, Akademija Tešanj
3. TEA DŽOIĆ, Tkd Orašje
Vrtićanci B - 22
B011
62
5
AMMAR BRKIĆ ("ČELIK")
25
8
REJAN SEJDIĆ (ZELJO)
24
ADI ABDULAHAGIĆ (ZELJO)
B024
25
2
REJAN SEJDIĆ (ZELJO)
24
5
ADI ABDULAHAGIĆ (ZELJO)
Medalists
1. ADI ABDULAHAGIĆ, Zeljeznicar
2. REJAN SEJDIĆ, Zeljeznicar
3. AMMAR BRKIĆ, "Čelik"
3. ----