Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
OTKAZANO!! - 2nd Skopje Trophy
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Children, Cadets, Juniors, Seniors
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Children 1 A (male), Children 1 A (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
A.C.PANARAMATOS THESSALONIKI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
butel
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
Goce Delcev
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
HWARANG FIST
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
TIM BOSNA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Children 1 B (male), Children 1 B (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
butel
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
Delini Ilinden
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
DERVENTA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
KBK GLADIJATOR STIP
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
Kobra
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KORYO KISELA VODA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
Petrovec
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
TIGRI - SKOPJE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
TIM BOSNA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
Top Gym Sport
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Children 2 A (male), Children 2 A (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
A.C.PANARAMATOS THESSALONIKI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
butel
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
Cro Star - Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
DERVENTA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
Elit
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
Goce Delcev
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
Kobra
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
KORYO KISELA VODA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
OAZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
Petrovec
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
TIGRI - SKOPJE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
Top Gym Sport
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Children 2 B (male), Children 2 B (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
Aero-Kik
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
Beograd
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
butel
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
Combat Centar Koryo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
Delini Ilinden
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KORYO KISELA VODA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
OAZ
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
Petrovec
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
Ramin-Niš
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
START
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
SUN RAY
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
TIGRI - SKOPJE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
13.
Top Gym Sport
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Cadets A (male), Cadets A (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
A.C.PANARAMATOS THESSALONIKI
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
butel
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
Cro Star - Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
Delini Ilinden
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
DERVENTA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
Elit
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
Goce Delcev
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
KBK GLADIJATOR STIP
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
Kobra
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
KORYO KISELA VODA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
Petrovec
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
START
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
13.
TIGRI - SKOPJE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
14.
TIM BOSNA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
15.
Top Gym Sport
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Cadets B (male), Cadets B (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
Aero-Kik
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
Beograd
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
butel
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
Combat Centar Koryo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
Cro Star - Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
Delini Ilinden
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
Elit
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
JOPA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
KBK GLADIJATOR STIP
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
Kobra
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
KORYO KISELA VODA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
Petrovec
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
13.
Ramin-Niš
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
14.
SUN RAY
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
15.
TIGRI - SKOPJE
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
16.
TIM BOSNA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Juniors A (male), Juniors A (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
butel
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
Delini Ilinden
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
DERVENTA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
Elit
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
Goce Delcev
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
HWARANG FIST
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
JOPA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
Kobra
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
KORYO KISELA VODA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
10.
START
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
11.
SUN RAY
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
12.
TIM BOSNA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
13.
Top Gym Sport
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Juniors B (male), Juniors B (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
Beograd
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
KORYO KISELA VODA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Seniors A (male), Seniors A (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
Akademija Borilačkih Veština
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
butel
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
Cro Star - Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
4.
Delini Ilinden
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
5.
JOPA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
6.
KBK GLADIJATOR STIP
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
7.
KORYO KISELA VODA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
8.
Ramin-Niš
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
9.
Top Gym Sport
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Seniors B (male), Seniors B (female)
Klub
MuškoBod
MuškoRang lista
ŽenskoBod
ŽenskoRang lista
UkupnoBod
1. mesta
2. mesta
3. mesta
UkupnoRang lista
1.
butel
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
KORYO KISELA VODA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
3.
Ramin-Niš
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.