Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Otvoreno prvenstvo Hrvatske u ITF taekwondo-u
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BAK
Gazija, Bužim, BiH
Ge-baek
Hatvani
IN-NAE
MARSONIA
OROSLAVJE
Prnjavor
PUNTAR
Shark Dubrovnik
Slatina
SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
SOLARIS ŠIBENIK
TKD Bajsa
Zrinski Bošnjaci
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SP-CHILD(m)(-9) -25
SP-CHILD(f)(-9) -30
SP-CHILD(m)(10-11) -35
SP-CHILD(m)(10-11) -40
SP-JUN(m)(14-15) -55
Green belt 6.-5. gup (8-10)(female)
Blue belt 4.-3. gup (11-13)(male)
SP-CHILD(m)(-9) -25
C
9
0
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
27
0
BENJAMIN JAKŠIĆ (SLATINA)
C
153
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
113
0
PATRIK RADOLOVIĆ (BAK)
C
9
0
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
153
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
Medalists
1. RENE MILAŠČEVIĆ, Slatina
2. VIGGO MILAŠČEVIĆ, Slatina
3. BENJAMIN JAKŠIĆ, Slatina
3. PATRIK RADOLOVIĆ, BAK
SP-CHILD(f)(-9) -30
A020
160
0
IVA UDOVIČIĆ (SOKOL V)
3
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
A022
48
0
FRANKA HAUS (ORO)
180
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
A023
112
0
LUCIJA RADOLOVIĆ (BAK)
26
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
A024
61
0
NADJA GUDAN (ORO)
34
0
TENA PRESEČAN (SLATINA)
A025
3
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
180
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
A026
26
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
61
0
NADJA GUDAN (ORO)
A028
3
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
26
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
Medalists
1. ANA BLJAKAJ, Slatina
2. NIKA SPEHAR, Slatina
3. STEFANI OSKOMIĆ, Slatina
3. NADJA GUDAN, OROSLAVJE
SP-CHILD(m)(10-11) -35
C
173
0
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
49
0
JAN CURMAN (ORO)
C
58
0
LOVRO MARUŠIĆ (ORO)
106
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
C
49
0
JAN CURMAN (ORO)
106
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
Medalists
1. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
2. JAN CURMAN, OROSLAVJE
3. LOVRO MARUŠIĆ, OROSLAVJE
3. ANTUN VLAHOVIĆ, PUNTAR
SP-CHILD(m)(10-11) -40
C
84
0
ANTONIO LUŠIĆ (SOLARIS)
45
0
BORNA JOŽINEC (ORO)
115
RICARDO ČEK (BAK)
C
84
0
ANTONIO LUŠIĆ (SOLARIS)
115
0
RICARDO ČEK (BAK)
Medalists
1. RICARDO ČEK, BAK
2. ANTONIO LUŠIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. BORNA JOŽINEC, OROSLAVJE
3. ----
SP-JUN(m)(14-15) -55
B
83
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
110
0
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
B
205
0
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
133
0
HASAN BEGOVIĆ (GAZIJA)
B
83
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
205
0
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
Medalists
1. MARIN LUCIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
2. MARKO VLAHOVIĆ, PUNTAR
3. KENAN ZEČEVIĆ, BAK
3. HASAN BEGOVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
Green belt 6.-5. gup (8-10)(female)
A009
129
0
AMRA BEGOVIĆ (GAZIJA)
102
0
VIKTORIA PENIĆ (1234567)
A011
4
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
203
0
LUCIJA RADOLOVIĆ (BAK)
A012
119
0
MONIKA GAJANIĆ (123)
103
0
MIA JOZIĆ (1234567)
A013
40
0
ANJA RADULOVIĆ (SLATINA)
144
0
LANA VRZIĆ (IN-NAE)
A014
129
0
AMRA BEGOVIĆ (GAZIJA)
4
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
A015
119
0
MONIKA GAJANIĆ (123)
144
0
LANA VRZIĆ (IN-NAE)
A017
129
0
AMRA BEGOVIĆ (GAZIJA)
119
0
MONIKA GAJANIĆ (123)
Medalists
1. AMRA BEGOVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
2. MONIKA GAJANIĆ, Prnjavor
3. ANA BLJAKAJ, Slatina
3. LANA VRZIĆ, IN-NAE
Blue belt 4.-3. gup (11-13)(male)
C
109
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
131
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
C
111
0
DUŠAN DOMUZ (123)
197
0
ILIJA GNJATOVIC (BAJSA)
C
131
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
111
0
DUŠAN DOMUZ (123)
Medalists
1. MEHMED KRUPIĆ, Gazija, Bužim, BiH
2. DUŠAN DOMUZ, Prnjavor
3. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
3. ILIJA GNJATOVIC, TKD Bajsa