Demo - Mali sportaši 1 -20
1. VIKTOR LUKA POŽEŽANAC, TK TRNJE |
|
|
|
|
|
|
Demo - Mali sportaši 1 -22
1. MATEJ VUKOVIĆ, Lokomotiva |
2. JAN IVANOVIC, Pantera |
3. KRISTIJAN KARABOGDAN, Karlovac |
3. LUCIJAN NIKOLIĆ MALORA, Activ |
|
|
|
Demo - Mali sportaši 1 -24
1. MATEJ MATIĆ, RUGVICA |
2. MISLAV KORNET, VRBOVEC |
3. SEBASTIAN BIELEN, Pantera |
3. MARTIN VURNEK, Plitvice |
|
|
|
Demo - Mali sportaši 1 -27
1. BRUNO LATIN, Ozalj |
2. VITO ODRLJIN, Activ |
3. FILIP ERVAČINOVIĆ, Tigar Zagreb |
3. LUKAS DUJIĆ, RUGVICA |
|
|
|
Demo - Mali sportaši 1 -30
1. LEON SENICIC, Bistra |
2. MATE TESKERA, DIV KNIN |
|
3. MATEJ ŠAPINA, RUGVICA |
|
|
|
Demo - Mali sportaši 1 -33
1. URH ARHAR, Taekwondo klub Silla |
2. MARO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb |
3. MARKO FIČKO, BANIJA PANDAS |
|
|
|
|
Demo - Mali sportaši 1 -36
1. FILIP KOMŠO, Plitvice |
2. BRUNO BOŽIČEVIĆ, Omega |
3. JOSIP BIČAK, ZELINGRAD |
|
|
| | | |
Demo - Male sportašice 1 -22
1. SARAH HASANAGIČ, Taekwondo klub Silla |
2. EMA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE |
3. DORA SAMARZIJA, Pantera |
3. LENA MIHIC, Pantera |
|
|
|
Demo - Male sportašice 1 -24
1. LORENA DJAK, DIV KNIN |
2. ANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb |
3. EMA SLADE, TK TRNJE |
3. EDITA DANON, Pantera |
|
|
|
Demo - Male sportašice 1 -27
1. LARA KURJAN, Bistra |
2. KATARINA PUHALOVIĆ, Tigar Zagreb |
|
|
|
|
|
Demo - Male sportašice 1 -30
1. IRIS ŠPRAJC, TKD BRINJE |
2. ANA POPOVIĆ, DIV KNIN |
3. MIA MARTON, TK TRNJE |
3. LETIZIA ŠIMUNEC, VRBOVEC |
|
|
|
Demo - Male sportašice 1 -36
1. KIARA ŠKRLIN, Bistra |
2. LEA PEČNJAK, Bistra |
3. REBECCA ŠIMUNEC, VRBOVEC |
|
|
| | | |
Demo - Mali sportaši 2-30
1. LUKAS DEŠKOVIĆ, Cobra |
2. LUKA KRALJ, ZELINGRAD |
3. NIKO REINIĆ, Activ |
|
|
|
|
Demo - Mali sportaši 2-36
1. FILIP ĆURO, Activ |
2. VITO ŽLIČAR, Activ |
|
|
|
|
|
Demo - Mali sportaši 2-47
1. LUKA BOROVEC, Bistra |
2. GABRIEL GRBAC, Plitvice |
|
|
|
| | | |
Demo - Male sportašice 2 -27
1. LAURA POSLON, RUGVICA |
2. MIA DILBER, Activ |
|
|
|
|
|
Demo - Male sportašice 2 -30
1. LANA KUMIŠA, Bistra |
2. HANA BARDHECI, Bjelovar |
3. LUCIJA FILIPOVIĆ, ZELINGRAD |
|
|
|
|
Demo - Male sportašice 2 -33
1. ANA ROMANIĆ, MAKSIMIR |
2. TARA HORVAT, Bistra |
3. MELANIE MARIĆ, VRBOVEC |
3. LARISA PEZO, Activ |
|
|
|
Demo - Male sportašice 2 -36
1. VITA BIRAČ, Omega |
2. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Omega |
3. IVONA FERENAC, Ozalj |
3. REA KONJEVIĆ, Bjelovar |
|
|
|
Demo - Male sportašice 2 -47
1. ŠTEFICA ŠIŠKO, Plitvice |
2. VALENTINA KOMŠO, Plitvice |
|
|
|
|
|
Demo - Male sportašice 2 +51
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice |
2. LEA ANTOLIĆ, VRBOVEC |
3. LARA DERVIŠ, Bistra |
|
|
| |