Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽA/LETO
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
K022
347
0
TARIK NURKIĆ (JASTREB)
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
K023
431
0
MIHAEL MIHALIĆ (OZALJ)
20
0
ŠIMUN ŠUMEČKI (FOX)
K024
345
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
36
0
PAVEL MARJANOVIĆ (FOX)
K024A
92
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
467
0
NIKO TOPALUŠIĆ (SPRTUS)
K025
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
106
0
DOMINIK RAZUM (DUBRAVA)
350
PATRIK SERTIĆ (SPRTUS)
K026
370
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
76
0
LOVRO PRESKOČIL (DUBRAVA)
26
LIAM LAZAREVIĆ (FOX)
K027
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
431
0
MIHAEL MIHALIĆ (OZALJ)
K028
345
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
92
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
K029
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
350
0
PATRIK SERTIĆ (SPRTUS)
K030
370
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
26
0
LIAM LAZAREVIĆ (FOX)
K031
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
92
0
ABIČIĆ ABIČIĆ (DUBRAVA)
K032
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
370
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
K033
89
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
342
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. NEO IVKOVIĆ, Dubrava
2. LEON PEČARIĆ, Jastreb
3. ABIČIĆ ABIČIĆ, Dubrava
3. ALEKSEJ BERBER, Cobra
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
K054
41
0
DAMJAN ERSEK (BIST)
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
407
ROKO MELEH (COB)
164
ZVONIMNIR PRIŠĆAN (FOX)
344
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K055
428
0
MATEJ PERETIN (OZALJ)
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
296
VIKTOR BRAČIĆ (DUBRAVA)
406
NIKO MELEH (COB)
339
MAKS GARAČA (JASTREB)
K056
42
0
IVAN STREK (BIST)
404
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
105
GABRIJEL RAZUM (DUBRAVA)
396
MISLAV KUNŠTEK (JAKOVLJ)
340
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K057
430
0
NEO CINDRIĆ (OZALJ)
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
78
MARKO PRESKOČIL (DUBRAVA)
393
GRGA MARTINOVSKY (COB)
341
MATEO BOŽIĆ (JASTREB)
K058
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
407
0
ROKO MELEH (COB)
K059
164
0
ZVONIMNIR PRIŠĆAN (FOX)
344
0
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K060
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
296
0
VIKTOR BRAČIĆ (DUBRAVA)
K061
406
0
NIKO MELEH (COB)
339
0
MAKS GARAČA (JASTREB)
K062
42
0
IVAN STREK (BIST)
105
0
GABRIJEL RAZUM (DUBRAVA)
K063
396
0
MISLAV KUNŠTEK (JAKOVLJ)
340
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K064
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
78
0
MARKO PRESKOČIL (DUBRAVA)
K065
393
0
GRGA MARTINOVSKY (COB)
341
0
MATEO BOŽIĆ (JASTREB)
K066
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
344
0
LEON POTOČNIK VINKOVIĆ (JASTREB)
K067
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
406
0
NIKO MELEH (COB)
K068
42
0
IVAN STREK (BIST)
340
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
K069
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
341
0
MATEO BOŽIĆ (JASTREB)
K070
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
250
0
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
K071
340
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
K072
338
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
254
0
FILIP GOLIĆ (TIGAZ)
Dobitniki medalj
1. FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
2. FILIP GOLIĆ, Tigar Zagreb
3. TIN SOPIĆ, Tigar Zagreb
3. ADAM JANEŠ LINDBERGH, Jastreb
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
K086
223
0
IVAN ŠVABINEC (TIGAZ)
388
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
K087
213
0
FRANO SVEČNJAK (TIGAZ)
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
K088
252
0
TONI RAOS (TIGAZ)
386
0
BRUNO ANIĆ (COB)
84
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K089
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
383
0
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
K090
222
0
QUVIAN ADAMOVIĆ (JASTREB)
439
0
JAKA STRNAD (MARIBOR)
K091
242
0
PATRICK TIN ČAVLINA (TIGAZ)
441
0
MATEVŽ ANDERLIČ (MARIBOR)
395
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K092
388
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
K093
386
0
BRUNO ANIĆ (COB)
84
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K094
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
222
0
QUVIAN ADAMOVIĆ (JASTREB)
K095
441
0
MATEVŽ ANDERLIČ (MARIBOR)
395
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K096
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
84
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K097
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
395
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K098
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
Dobitniki medalj
1. NATKO VEČEK, Tigar Zagreb
2. AMIN VELIČ, Akademija športa športno društvo
3. PETAR FABIJANIĆ, Cobra
3. JURAJ GAJSKI, Dubrava
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
K099
161
0
DARIAN KORPAR (FOX)
351
0
PATRIK PLANINIĆ (SPRTUS)
378
LOVRO MILOVČIĆ (COB)
K100
399
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
364
0
ERIK VIDAKOVIĆ (SPRTUS)
397
VID BERBER (COB)
K101
161
0
DARIAN KORPAR (FOX)
378
0
LOVRO MILOVČIĆ (COB)
K102
399
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
397
0
VID BERBER (COB)
K103
378
0
LOVRO MILOVČIĆ (COB)
399
0
DOMINIK MALOŠEVAC (COB)
Dobitniki medalj
1. LOVRO MILOVČIĆ, Cobra
2. DOMINIK MALOŠEVAC, Cobra
3. DARIAN KORPAR, Fox
3. VID BERBER, Cobra