Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Akademija športa športno društvo
Bistra
Cobra
Dubrava
DUGO SELO
Fox
JAKOVLJE
Jastreb
Omega
Ozalj
Panda Karlovac Team
Pantera
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
VRBOVEC
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B - 33
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Mlađi kadeti B - 33
B028
317
0
FABIJAN ZEMAN (OMEGA)
10
2
FILIP HRESTAK (FOX)
B029
299
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
448
1
AMIN VELIČ (MARIBOR)
B030
316
0
LEON VINKOVIĆ (OMEGA)
212
0
FRANO SVEČNJAK (TIGAZ)
450
PETAR FABIJANIĆ (COB)
B031
326
0
PATRIK JEROTIĆ (OMEGA)
11
2
LUKA HRESTAK (FOX)
241
PATRICK TIN ČAVLINA (TIGAZ)
B032
64
0
LOVRO MALUS (TKDDS)
276
0
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
116
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B033
10
0
FILIP HRESTAK (FOX)
448
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
B034
316
0
LEON VINKOVIĆ (OMEGA)
450
2
PETAR FABIJANIĆ (COB)
B035
11
0
LUKA HRESTAK (FOX)
241
0
PATRICK TIN ČAVLINA (TIGAZ)
B036
276
0
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
116
2
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B037
10
0
FILIP HRESTAK (FOX)
450
2
PETAR FABIJANIĆ (COB)
B038
11
0
LUKA HRESTAK (FOX)
116
2
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B040
450
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
116
2
MILE BREBERINA (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. MILE BREBERINA, Panda Karlovac Team
2. PETAR FABIJANIĆ, Cobra
3. LUKA HRESTAK, Fox
3. FILIP HRESTAK, Fox
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
K086
223
0
IVAN ŠVABINEC (TIGAZ)
388
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
K087
213
0
FRANO SVEČNJAK (TIGAZ)
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
K088
252
0
TONI RAOS (TIGAZ)
386
0
BRUNO ANIĆ (COB)
84
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K089
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
383
0
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
K090
222
0
QUVIAN ADAMOVIĆ (JASTREB)
439
0
JAKA STRNAD (MARIBOR)
K091
242
0
PATRICK TIN ČAVLINA (TIGAZ)
441
0
MATEVŽ ANDERLIČ (MARIBOR)
395
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K092
388
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
K093
386
0
BRUNO ANIĆ (COB)
84
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K094
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
222
0
QUVIAN ADAMOVIĆ (JASTREB)
K095
441
0
MATEVŽ ANDERLIČ (MARIBOR)
395
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K096
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
84
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K097
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
395
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K098
440
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
239
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. NATKO VEČEK, Tigar Zagreb
2. AMIN VELIČ, Akademija športa športno društvo
3. PETAR FABIJANIĆ, Cobra
3. JURAJ GAJSKI, Dubrava