Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje A-33
Kadetkinje A-37
Kadetkinje A-41
Kadetkinje A-44
Kadetkinje A-47
Kadetkinje A-51
Kadetkinje A-55
Kadetkinje A-59
Kadetkinje A-33
A036
9
2
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
205
0
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. DORA SAMARZIJA, Pantera
2. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-37
A037
446
0
NIKOLINA SIMIĆ (SPRTUS)
159
2
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
448
ERIKA LASOVIĆ (SPRTUS)
A040
159
2
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
448
0
ERIKA LASOVIĆ (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. ANA HORVATIĆ, Ozalj
2. ERIKA LASOVIĆ, SPIRITUS
3. NIKOLINA SIMIĆ, SPIRITUS
3. ----
Kadetkinje A-41
A038
137
0
REBECCA MRŽLJAK (PK TEAM)
471
2
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
A039
311
0
MIA SZITA (DUBRAVA)
197
2
NINA ŠKET (TKD PRA)
A041
471
0
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
197
2
NINA ŠKET (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. NINA ŠKET, TK Prana Karlovac
2. TARA ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
3. MIA SZITA, Dubrava
3. REBECCA MRŽLJAK, Panda Karlovac Team
Kadetkinje A-44
A042
503
0
MIA DELIĆ (JASTREB)
418
0
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
131
MAGDALENA BARIĆ (PK TEAM)
A043
2
2
IVA STRAZICIC (PANTERA)
313
0
LEJLA CINAC (DUBRAVA)
237
PETRA KLEN (FOX)
A044
418
2
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
131
0
MAGDALENA BARIĆ (PK TEAM)
A045
2
0
IVA STRAZICIC (PANTERA)
237
2
PETRA KLEN (FOX)
A047
418
2
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
237
0
PETRA KLEN (FOX)
Osvajači medalja
1. LARA TUŠKAN, TK Prana Karlovac
2. PETRA KLEN, Fox
3. MAGDALENA BARIĆ, Panda Karlovac Team
3. IVA STRAZICIC, Pantera
Kadetkinje A-47
A046
362
0
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
91
2
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. PAULINA KOVAČEVIĆ, Fox
2. SARA GOLUBIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-51
A048
90
2
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
349
0
KSENIJA KOSO (JASTREB)
A049
363
0
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
224
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
A051
90
0
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (FOX)
224
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
Osvajači medalja
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LUCIJA HAJDUKOVIĆ, Fox
3. TIA ERBEŽNIK, Jastreb
3. KSENIJA KOSO, Jastreb
Kadetkinje A-55
A050
355
0
EMA BELČIĆ (JASTREB)
154
2
ESTER MRŽLJAK (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. ESTER MRŽLJAK, Panda Karlovac Team
2. EMA BELČIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-59
B052
92
2
TIHANA KADOIĆ (FOX)
473
0
PETRA KRISTOFIĆ (DUBRAVA)
B053
251
0
MARIJA VUKMANOVIĆ (FOX)
606
2
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
B054
92
0
TIHANA KADOIĆ (FOX)
606
2
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Panda Karlovac Team
2. TIHANA KADOIĆ, Fox
3. MARIJA VUKMANOVIĆ, Fox
3. PETRA KRISTOFIĆ, Dubrava