Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje B-41
Kadetkinje B-44
Kadetkinje B-47
Kadetkinje B-51
Kadetkinje B-59
Kadetkinje B+59
Kadetkinje B-41
C046
101
1
MAGDALENA HODAK (FOX)
574
2
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
C047
203
1
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
229
2
LARA KURJAN (BIST)
C051
574
0
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
229
2
LARA KURJAN (BIST)
Osvajači medalja
1. LARA KURJAN, Bistra
2. DANICA RAMLJAK, Plitvice
3. EVA ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
3. MAGDALENA HODAK, Fox
Kadetkinje B-44
C049
315
0
PAULA BORAS (DUBRAVA)
477
2
KARLA DEBAK (SPRTUS)
C050
164
1
HELENA ZDELAR (OZALJ)
144
2
ELLA FALETAR (FOX)
C053
477
2
KARLA DEBAK (SPRTUS)
144
0
ELLA FALETAR (FOX)
Osvajači medalja
1. KARLA DEBAK, SPIRITUS
2. ELLA FALETAR, Fox
3. PAULA BORAS, Dubrava
3. HELENA ZDELAR, Ozalj
Kadetkinje B-47
C052
146
2
LUCIJA VRDOLJAK (FOX)
175
0
SARA BARIĆ (PK TEAM)
450
LENA PAJAZITI (SPRTUS)
C054
146
2
LUCIJA VRDOLJAK (FOX)
450
0
LENA PAJAZITI (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. LUCIJA VRDOLJAK, Fox
2. LENA PAJAZITI, SPIRITUS
3. SARA BARIĆ, Panda Karlovac Team
3. ----
Kadetkinje B-51
C055
75
0
ZONA OPSENICA (RADNIK)
327
0
TEA KOVAČ (JASTREB)
C056
494
0
KARMEN ĐORĐEVIĆ (TKV)
228
2
LANA KUMIŠA (BIST)
C058
327
0
TEA KOVAČ (JASTREB)
228
2
LANA KUMIŠA (BIST)
Osvajači medalja
1. LANA KUMIŠA, Bistra
2. TEA KOVAČ, Jastreb
3. KARMEN ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. ZONA OPSENICA, Radnik
Kadetkinje B-59
C057
316
2
EMA PEĆINA (DUBRAVA)
495
0
NIKA DEBAK (SPRTUS)
145
LORA FALETAR (FOX)
C059
316
1
EMA PEĆINA (DUBRAVA)
145
2
LORA FALETAR (FOX)
Osvajači medalja
1. LORA FALETAR, Fox
2. EMA PEĆINA, Dubrava
3. NIKA DEBAK, SPIRITUS
3. ----
Kadetkinje B+59
C060
94
2
EVA LONCMAN (FOX)
352
0
GABRIELA LAŽETA (JASTREB)
147
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
97
PETRA GAZIĆ (FOX)
379
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
C062
94
2
EVA LONCMAN (FOX)
147
1
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
C061
97
2
PETRA GAZIĆ (FOX)
379
0
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
C063
94
1
EVA LONCMAN (FOX)
97
2
PETRA GAZIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. PETRA GAZIĆ, Fox
2. EVA LONCMAN, Fox
3. DORA TRSTENJAK, Tigar Zagreb
3. LANA DOMINKOVIĆ, Fox