Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
D084
603
0
VITO PRERADOVIĆ LOVRO PRESKOČIL (DUBRAVA)
276
0
PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ (JASTREB)
282
TIN MARČETIĆ IVANO MARKEŽIĆ (JASTREB)
D086
603
0
VITO PRERADOVIĆ LOVRO PRESKOČIL (DUBRAVA)
282
0
TIN MARČETIĆ IVANO MARKEŽIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VITO PRERADOVIĆ LOVRO PRESKOČIL, Dubrava
2. TIN MARČETIĆ IVANO MARKEŽIĆ, Jastreb
3. PATRIK MADUNIĆ TOMISLAV TONŽETIĆ, Jastreb
3. ----
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
D087
151
0
KNEŽEVIĆ PRIŠĆAN (FOX)
604
0
IVA KUKOLJA KARLO MILINOVIĆ (DUBRAVA)
280
TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ (JASTREB)
515
NIKOLA PETANJEK DOMINIK ŠTEFANOVIĆ (JASTREB)
600
ROAN THOMAS P. ŠIMUN KELČEC P. (DUBRAVA)
478
MARKO BENETA DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
594
FRAN MUNIĆ ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
275
TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
596
IVAN ČAVIĆ DAVID ČAVIĆ (DUBRAVA)
D089
151
0
KNEŽEVIĆ PRIŠĆAN (FOX)
280
0
TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ (JASTREB)
D088
515
0
NIKOLA PETANJEK DOMINIK ŠTEFANOVIĆ (JASTREB)
600
0
ROAN THOMAS P. ŠIMUN KELČEC P. (DUBRAVA)
D090
478
0
MARKO BENETA DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
594
0
FRAN MUNIĆ ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
D091
275
0
TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
596
0
IVAN ČAVIĆ DAVID ČAVIĆ (DUBRAVA)
D092
280
0
TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ (JASTREB)
515
0
NIKOLA PETANJEK DOMINIK ŠTEFANOVIĆ (JASTREB)
D093
478
0
MARKO BENETA DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
275
0
TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
D095
280
0
TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ (JASTREB)
275
0
TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TOMA NOVAK FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
2. TOMA KUKIĆ LUKAS BAČIĆ, Jastreb
3. MARKO BENETA DANIJEL ŠOKEC, Jastreb
3. NIKOLA PETANJEK DOMINIK ŠTEFANOVIĆ, Jastreb
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
D094
548
0
JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI (JASTREB)
430
0
DORIAN VALJAK KLARIĆ MARIN DUŽEVIĆ (JASTREB)
441
QUVIAN ADAMOVIĆ LUKA MIKELIN (JASTREB)
D096
484
0
NOEL JUNGVIRTH LOVRO KOVAČ (JASTREB)
384
0
DOMINIK MIŠIĆ I FRAN JEREN (TIGAZ)
551
NIKO KRANJČEC JAKOV MATOVINA (JASTREB)
D097
485
0
MATEJ ŠOKEC ANTUN JAZBEC (JASTREB)
506
0
GOJAK AZZEDIN (PK TEAM)
426
MATEJ VERON PETAR BOŠNJAK (JASTREB)
D098
514
0
MARIO MIHIĆ MIHAEL MIHIĆ (JASTREB)
176
0
LATIN LUKUNIĆ (OZALJ)
394
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ VID KLEPIĆ (JASTREB)
D099
548
0
JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI (JASTREB)
441
0
QUVIAN ADAMOVIĆ LUKA MIKELIN (JASTREB)
D100
484
0
NOEL JUNGVIRTH LOVRO KOVAČ (JASTREB)
551
0
NIKO KRANJČEC JAKOV MATOVINA (JASTREB)
D101
506
0
GOJAK AZZEDIN (PK TEAM)
426
0
MATEJ VERON PETAR BOŠNJAK (JASTREB)
D102
176
0
LATIN LUKUNIĆ (OZALJ)
394
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ VID KLEPIĆ (JASTREB)
D103
548
0
JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI (JASTREB)
551
0
NIKO KRANJČEC JAKOV MATOVINA (JASTREB)
D104
426
0
MATEJ VERON PETAR BOŠNJAK (JASTREB)
176
0
LATIN LUKUNIĆ (OZALJ)
D106
548
0
JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI (JASTREB)
176
0
LATIN LUKUNIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. LATIN LUKUNIĆ, Ozalj
2. JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI, Jastreb
3. MATEJ VERON PETAR BOŠNJAK, Jastreb
3. NIKO KRANJČEC JAKOV MATOVINA, Jastreb
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
D105
414
0
FRAN JAKOPČIN LEON LEVAK (JASTREB)
395
0
ROKO GULIN FRAN GULIN (JASTREB)
388
FRANO ŠUVAR MARIJAN KIRETA (JASTREB)
D107
395
0
ROKO GULIN FRAN GULIN (JASTREB)
388
0
FRANO ŠUVAR MARIJAN KIRETA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ROKO GULIN FRAN GULIN, Jastreb
2. FRANO ŠUVAR MARIJAN KIRETA, Jastreb
3. FRAN JAKOPČIN LEON LEVAK, Jastreb
3. ----