Mlađi kadeti -27
1. EDAH DILAVER, "START" |
2. ISMAIL HERCEGOVAC, TIM BOSNA |
3. BERIN MUJKIĆ, Taekwondo klub ALFA |
3. VELID ČUSTO, BUGOJNO |
|
|
|
Mlađi kadeti -30
1. DENIS TERZIĆ, RUDAR |
2. FRAN MIRKO PERVAN, Magone Livno |
3. AJNUR FIŠO, Iskra |
3. ELDAR KUBAT, RUDAR |
|
|
|
Mlađi kadeti -33
1. PETAR DOLIĆ, Magone Livno |
2. VELJKO BOSKOVIC, "ZVORNIK" |
3. LUKA TODOROVIĆ, KBS Rudar Stanari |
|
|
|
|
Mlađi kadeti -36
1. RIAD JAHJEFENDIĆ, Magone Livno |
2. AYMAN BABIĆ, TKD SARAJEVO |
3. AJDIN SMAJIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. ZEJD KLISURA, HTKD HVOJNICA |
|
|
|
Mlađi kadeti -39
1. TARIK SUTROVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. ANES KADRIĆ, "START" |
3. HARIS SULJIĆ, Taekwondo klub ALFA |
3. BENJAMIN UZUNOVIC, Jastreb-Sarajevo |
|
|
|
Mlađi kadeti -43
1. EMIN DEMIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. EMIR HONIĆ, Olimpic Sarajevo |
3. DRAGAN MARIC, "ZVORNIK" |
3. NAIL ALIC, Akademija Tešanj |
|
|
|
Mlađi kadeti -47
1. ELMEDIN TUCAKOVIC, Iskra |
2. ARMIN ZEJNIĆ, KBS Rudar Stanari |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti +51
1. DJORDJE ZIVKOVIC, "ZVORNIK" |
2. MALIK SAMIC, Zeljeznicar |
3. MUHAMED DRINIĆ, HTKD HVOJNICA |
3. MUSTAFA KUBAT, Novi Grad Sarajevo |
|
| |
Mlađe kadetkinje -27
1. HENA MELEZ, Novi Grad Sarajevo |
2. ARDUANA SPAHIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
3. AJNA DEMIROVIĆ, TKD SARAJEVO |
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -30
1. LAURA KUJAČIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. LANA JASAREVIC, JOPA |
3. EMA STEVANOVIĆ, KBS Rudar Stanari |
3. ESMA PERISIC, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -33
1. IRMA KULAČIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
2. KRISTINA PRŽULJ, TKD SARAJEVO |
3. NAHLA HASANSPAHIĆ, TaeKwonDo Club FOKUS |
3. AMANI ŠLJIVAR, tkd frenki |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -36
1. AMINA SELIMOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
2. HATIDŽA ALIJAGIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. EMINA HODŽIĆ, Zeljeznicar |
3. LAMIJA MOČEVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -39
1. AMINA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
2. LAJLA ĆEBO, VICTORY VOGOŠĆA |
|
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -43
1. ESMA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. NEJLA KRIJEŠTORAC, Taekwondo klub ALFA |
|
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -47
1. NASTASIJA RACKOVIĆ, tkd Tigar |
2. JOVANA PUŠARA, tkd Tigar |
|
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje +51
1. EMINA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
2. EKATARINA STANOJEVIĆ, KBS Rudar Stanari |
3. MILICA NEDIĆ, KBS Rudar Stanari |
|
|
| |
Kadeti -37
1. OMER MEHMEDOVIC, Akademija Tešanj |
2. VUK SAMARDZIC, SOKOL |
|
|
|
|
|
Kadeti -41
1. RIAD KOZIC, Zeljeznicar |
2. ESMIR BRKIĆ, Iskra |
3. DRAGAN BABUNOVIC, JOPA |
3. ALMIR MUJIC, SOKOL |
|
|
|
Kadeti -45
1. ADIN SAHIC, TIM BOSNA |
2. EMAN CAVALIC, Novi Grad Sarajevo |
3. AJNUR DIZDAREVIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
3. ANES ČOSIĆ, RUDAR |
|
|
|
Kadeti -49
1. AHMED ČAVRK, Olimpic Sarajevo |
2. TIN JUREŠIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
3. ANES DELIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
3. ESED AHMETHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
Kadeti -53
1. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. ABDULLAH BEJTIĆ, Olimpic Sarajevo |
3. LUKA BODIROGIC, JOPA |
3. LEON SKENDEROVIĆ, BUGOJNO |
|
|
|
Kadeti -57
1. FAHRUDIN ADILOVIC, TIM BOSNA |
2. HALIL CILOVIĆ, Iskra |
3. HARUN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO |
3. ALI ŠURKOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
Kadeti -61
1. SEMIR JUSIC, TIM BOSNA |
2. ADNAN PLAVŠIĆ, RUDAR |
3. NINO ŠEREMET, Magone Livno |
3. ANUR KUJOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
Kadeti -65
1. BENJAMIN IBRAHIMKADIC, Akademija Tešanj |
2. AHMED HADŽIMURATI, Novi Grad Sarajevo |
3. BAKIR MURACEVIC, "START" |
3. MAHIR MUJAGIC, Goku Brcko distrikt |
|
|
|
Kadeti +65
1. NAMIK KURIĆ, TKD SARAJEVO |
2. DENIS BULJUBASIC, Iskra |
3. ARMAN HALILOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
| | | |
Kadetkinje -33
1. EJLA MAKAŠ, Novi Grad Sarajevo |
2. ADINA KOBILICA, AKADEMIJA JALE |
|
|
|
|
|
Kadetkinje -37
1. MILICA VASIĆ, Brčko |
2. IVONA JURIČ, ŠUJICA Tomislavgrad |
3. IVANA MILOŠ, HTKD HVOJNICA |
3. AJLIN DEMIROVIĆ, TKD SARAJEVO |
|
|
|
Kadetkinje -41
1. AMILA SAHBEGOVIC, "ZVORNIK" |
2. MATEA BOJIĆ, Olimpic Sarajevo |
3. ESMIRA BRKIC, Iskra |
3. SARA DURAK, TIM BOSNA |
|
|
|
Kadetkinje -44
1. JELENA VASIĆ, Brčko |
2. ADNANA MUMINOVIĆ, Dragon |
3. IVANA ĆAVAR, ŠUJICA Tomislavgrad |
3. SUMEJJA PEHLIVANOVIĆ, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
Kadetkinje -47
1. IVANA KRAIŠNIK, Novi Grad Sarajevo |
2. DŽEJNA HAMZIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. AMNA KULAČIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
3. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA |
|
|
|
Kadetkinje -51
1. SARA PIDRO, BUGOJNO |
2. NIHADA HODZIC, Akademija Tešanj |
3. AMILA KURIĆ, TKD SARAJEVO |
3. LAMIJA ZIMONJIC, Zeljeznicar |
|
|
|
Kadetkinje -55
1. AMILA KARAGA, tkd frenki |
2. EMA KURIĆ, Zeljeznicar |
3. AJNA MULAHUSIĆ, BUGOJNO |
3. HENA KUDRA, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
Kadetkinje -59
1. IRA GRGIĆ, TKD SARAJEVO |
2. LAMIJA IKIC, JOPA |
|
|
|
|
|
Kadetkinje +59
1. MARIJA JOKIĆ, "ZVORNIK" |
2. RUZICA KRIŽANAC, KORYO-TG |
3. IMAN ĐALTUR, TKD SARAJEVO |
3. AMINA HRVAT, TIM BOSNA |
|
| | | |
Juniori -51
1. NJEGOS PANTIC, JOPA |
2. ANDREJ VELIMIROVIC, SOKOL |
3. DRAGAN ZIVKOVIC, "ZVORNIK" |
3. AMIR CILOVIĆ, Iskra |
|
|
|
Juniori -55
1. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. STEFAN VUČINIĆ, tkd Tigar |
3. GAO SAMED YUAN YANG, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
|
Juniori -59
1. MUHAMED ĐONKO, Novi Grad Sarajevo |
2. EMAN SARIC, Novi Grad Sarajevo |
3. LUKA VASIĆ, tkd Tigar |
|
|
|
|
Juniori -63
1. IVICA MIHALJEVIĆ, Magone Livno |
2. TIN PERIĆ, KORYO-TG |
3. AMIN MURIĆ, Centar Hadžići |
3. MATIJA KALINIĆ, tkd Tigar |
|
|
|
Juniori -73
1. AMAR HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. ILIJA JUKIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. LAZAR MIOVČIĆ, tkd Tigar |
3. MALIK BEKTAŠ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
Juniori -78
1. TIMUR SUBAŠIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. NIKOLA ALEMPIC, JOPA |
3. EDAH ČUSTO, BUGOJNO |
3. AHMED AHMETOVIC, Iskra |
|
|
|
Juniori +78
1. ANTO DŽEPIĆ, HTKD HVOJNICA |
2. SLAVISA SIMEUNOVIC, SOKOL |
3. STEFAN JURISIC, SOKOL |
3. AHMED SMAJOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
| | | |
Juniorke -46
1. ADA AVDAGIĆ, TKD SARAJEVO |
2. SAJRA KAJEVIC, TIM BOSNA |
|
|
|
|
|
Juniorke -52
1. DŽEJLA MAKAŠ, Novi Grad Sarajevo |
2. SABINA BALIĆ, Akademija Tešanj |
3. NATASA NOVAK, SOKOL |
3. ARNA MEKIĆ, TKD SARAJEVO |
|
|
|
Juniorke -55
1. PETRA ŽDERO, Magone Livno |
2. TEODORA KOVAČEVIĆ, SOKOL |
3. SANJA GLIGOREVIĆ, SOKOL |
3. IVANA KOVAČEVIĆ, KBS Rudar Stanari |
|
|
|
Juniorke -59
1. TANJA KARAC, Goku Brcko distrikt |
2. DUA AHMAD, Olimpic Sarajevo |
3. IMAN TURKOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. MIRJANA VASIĆ, Brčko |
|
|
|
Juniorke -63
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Akademija Tešanj |
2. KATARINA ĆORIĆ, Zrinjski Mostar |
3. ANA MARIJA KOVAČEVIĆ, KBS Rudar Stanari |
|
|
|
|
Juniorke -68
1. ZORANA SANDIC, "ZVORNIK" |
2. EYLA HODŽIĆ, Zeljeznicar |
3. LUCIJA BRAJKO, ŠUJICA Tomislavgrad |
3. AMINA PEHLIVANOVIĆ, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
Juniorke +68
1. ŠEJLA ĆATIĆ, Centar Hadžići |
2. ŠADIJA MAŠIĆ, BUGOJNO |
3. LAMIJA HUSIĆ, Taekwondo klub ALFA |
3. EJLA GORO, Zeljeznicar |
|
| | | |
Seniori -63
1. EMIR KALJANAC, Novi Grad Sarajevo |
2. MATEJ ORLOVIĆ, Magone Livno |
3. MILENKO ĐOKIĆ, KBS Rudar Stanari |
3. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
Seniori -68
1. SADMIR HABIBOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. ADNAN MAŠIĆ, RUDAR |
|
|
|
|
|
Seniori -74
1. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. DAVID MARUŠIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
|
|
Seniori -80
1. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. EROL NUCI, Mladost |
3. MAHMUD AHMAD, Olimpic Sarajevo |
3. ARMAN DUBRAVAC, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
Seniori -87
1. KARLO GALIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
2. EVELIN PILJUG, NUR KAKANJ |
3. ZIKO SIMEUNOVIĆ, SOKOL |
3. MUHAMED MRŠO, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
Seniori +87
1. HRVOJE KRIŠTIĆ, Taekwondo klub Student |
2. DŽENAN KOZIĆ, Centar Hadžići |
3. SAMIR SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
| |
Seniorke -53
1. KATARINA KRAIŠNIK, Novi Grad Sarajevo |
2. AJNA MAKAŠ, Novi Grad Sarajevo |
3. EMRA HELJA, NUR KAKANJ |
3. ANDREA SIMIĆ, SOKOL |
|
|
|
Seniorke -62
1. EDNA ABASPAHIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. FATIMA ZAHIRAGIĆ, TKD SARAJEVO |
|
|
|
|
|
Seniorke -67
1. SARA GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
2. MARIJA ĆAVAR, ŠUJICA Tomislavgrad |
3. IVANA ŠARENAC, Brčko |
|
|
|
|
Seniorke -73
1. DORA MARUSIC, Mladost |
2. ADNA BORIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. NEJRA MUJČIĆ, Jastreb-Sarajevo |
|
|
|
|
Seniorke +73
1. JOVANA NOVAKOVIC, SOKOL |
2. ARNELA SUDAR, Taekwondo klub Student |
3. MERJEMA FEJZIĆ, NUR KAKANJ |
|
|
| | | |