Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
BORBE
TRENERI
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DENIS TERZIĆ
RUDAR
MKAD-M-30
3
3
59
0
46
2.
TARIK SUTROVIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-M-39
3
3
46
0
43
3.
RIAD JAHJEFENDIĆ
Magone Livno
MKAD-M-36
3
3
27
0
24
4.
PETAR DOLIĆ
Magone Livno
MKAD-M-33
2
2
44
0
26
5.
DJORDJE ZIVKOVIC
"ZVORNIK"
MKAD-M+51
2
2
20
0
20
6.
EDAH DILAVER
"START"
MKAD-M-27
2
2
22
0
15
7.
EMIN DEMIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-M-43
2
2
25
0
8
8.
ELMEDIN TUCAKOVIC
Iskra
MKAD-M-47
1
1
23
0
22
9.
ANES KADRIĆ
"START"
MKAD-M-39
3
2
36
0
21
10.
EMIR HONIĆ
Olimpic Sarajevo
MKAD-M-43
3
2
40
0
17
11.
ISMAIL HERCEGOVAC
TIM BOSNA
MKAD-M-27
2
1
51
0
5
12.
AYMAN BABIĆ
TKD SARAJEVO
MKAD-M-36
2
1
24
0
-4
13.
FRAN MIRKO PERVAN
Magone Livno
MKAD-M-30
2
1
14
0
-6
14.
MALIK SAMIC
Zeljeznicar
MKAD-M+51
2
1
15
0
-15
15.
AJDIN SMAJIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-M-36
1
0
0
0
0
16.
BERIN MUJKIĆ
Taekwondo klub ALFA
MKAD-M-27
1
0
0
0
0
17.
MUHAMED DRINIĆ
HTKD HVOJNICA
MKAD-M+51
1
0
0
0
0
18.
ELDAR KUBAT
RUDAR
MKAD-M-30
1
0
7
0
-1
19.
NAIL ALIC
Akademija Tešanj
MKAD-M-43
1
0
7
0
-2
20.
DRAGAN MARIC
"ZVORNIK"
MKAD-M-43
1
0
9
0
-3
21.
BENJAMIN HONDO
Zeljeznicar
MKAD-M-36
1
0
3
0
-4
22.
MUSTAFA KUBAT
Novi Grad Sarajevo
MKAD-M+51
1
0
10
0
-5
23.
VELJKO BOSKOVIC
"ZVORNIK"
MKAD-M-33
1
0
15
0
-6
24.
HARIS SULJIĆ
Taekwondo klub ALFA
MKAD-M-39
1
0
2
0
-10
25.
DENI HODŽIĆ
HTKD HVOJNICA
MKAD-M-39
1
0
6
0
-15
26.
BENJAMIN UZUNOVIC
Jastreb-Sarajevo
MKAD-M-39
1
0
0
0
-15
27.
ZEJD KLISURA
HTKD HVOJNICA
MKAD-M-36
1
0
8
0
-16
28.
JEREMIJA CIRKOVIC
"ZVORNIK"
MKAD-M-30
1
0
7
0
-18
29.
VELID ČUSTO
BUGOJNO
MKAD-M-27
1
0
24
0
-20
30.
EMIN HADZIABDIC
Zeljeznicar
MKAD-M-43
1
0
3
0
-20
31.
LUKA TODOROVIĆ
KBS Rudar Stanari
MKAD-M-33
1
0
3
0
-20
32.
AJNUR FIŠO
Iskra
MKAD-M-30
1
0
0
0
-21
33.
ARMIN ZEJNIĆ
KBS Rudar Stanari
MKAD-M-47
1
0
1
0
-22
34.
BAKIR NEIMARLIJA
NUR KAKANJ
MKAD-M-39
1
0
1
0
-24
Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LAURA KUJAČIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-Ž-30
3
3
78
0
73
2.
IRMA KULAČIĆ
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
MKAD-Ž-33
3
3
47
0
34
3.
AMINA SELIMOVIĆ
VICTORY VOGOŠĆA
MKAD-Ž-36
3
3
42
0
26
4.
EMINA HAJDARPAŠIĆ
VICTORY VOGOŠĆA
MKAD-Ž+51
2
2
45
0
44
5.
HENA MELEZ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-Ž-27
1
1
28
0
21
6.
ESMA BAHTANOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-Ž-43
1
1
24
0
21
7.
AMINA HAJDARPAŠIĆ
VICTORY VOGOŠĆA
MKAD-Ž-39
1
1
20
0
17
8.
NASTASIJA RACKOVIĆ
tkd Tigar
MKAD-Ž-47
1
1
5
0
5
9.
KRISTINA PRŽULJ
TKD SARAJEVO
MKAD-Ž-33
3
2
51
0
20
10.
LANA JASAREVIC
JOPA
MKAD-Ž-30
3
2
56
0
6
11.
AMANI ŠLJIVAR
tkd frenki
MKAD-Ž-33
2
1
37
0
15
12.
ARDUANA SPAHIĆ
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
MKAD-Ž-27
2
1
27
0
-1
13.
HATIDŽA ALIJAGIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-Ž-36
2
1
10
0
-8
14.
LAMIJA MOČEVIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-Ž-36
2
1
0
0
-10
15.
EMELA HODŽIĆ
tkd frenki
MKAD-Ž-36
1
0
0
0
0
16.
NAHLA HASANSPAHIĆ
TaeKwonDo Club FOKUS
MKAD-Ž-33
1
0
0
0
0
17.
EMINA HODŽIĆ
Zeljeznicar
MKAD-Ž-36
1
0
5
0
-3
18.
SARA DŽAFIĆ
Novi Grad Sarajevo
MKAD-Ž-36
1
0
11
0
-5
19.
EMA STEVANOVIĆ
KBS Rudar Stanari
MKAD-Ž-30
1
0
0
0
-5
20.
JOVANA PUŠARA
tkd Tigar
MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-5
21.
LAJLA ĆEBO
VICTORY VOGOŠĆA
MKAD-Ž-39
1
0
3
0
-17
22.
MILICA NEDIĆ
KBS Rudar Stanari
MKAD-Ž+51
1
0
1
0
-20
23.
AJNA DEMIROVIĆ
TKD SARAJEVO
MKAD-Ž-27
1
0
0
0
-20
24.
ESMA PERISIC
Novi Grad Sarajevo
MKAD-Ž-30
1
0
5
0
-21
25.
NEJLA KRIJEŠTORAC
Taekwondo klub ALFA
MKAD-Ž-43
1
0
3
0
-21
26.
ASIJA SPAHIĆ
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
MKAD-Ž-30
1
0
3
0
-22
27.
SAMRA HORMAN
Iskra
MKAD-Ž-33
1
0
3
0
-22
28.
NIKA DRAGOVIĆ
Zrinjski Mostar
MKAD-Ž-33
1
0
5
0
-23
29.
EKATARINA STANOJEVIĆ
KBS Rudar Stanari
MKAD-Ž+51
1
0
0
0
-24
30.
HANA KADRIC
Zeljeznicar
MKAD-Ž-33
1
0
0
0
-24
31.
AJNA KOPIĆ
Taekwondo klub ALFA
MKAD-Ž-30
1
0
0
0
-31
Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
FAHRUDIN ADILOVIC
TIM BOSNA
KAD-M-57
3
3
99
0
70
2.
ADIN SAHIC
TIM BOSNA
KAD-M-45
3
3
48
0
40
3.
BENJAMIN IBRAHIMKADIC
Akademija Tešanj
KAD-M-65
3
3
60
0
12
4.
BENJAMIN HUSIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-M-53
3
3
38
0
6
5.
RIAD KOZIC
Zeljeznicar
KAD-M-41
2
2
39
0
32
6.
SEMIR JUSIC
TIM BOSNA
KAD-M-61
2
2
45
0
16
7.
AHMED ČAVRK
Olimpic Sarajevo
KAD-M-49
2
2
29
0
11
8.
OMER MEHMEDOVIC
Akademija Tešanj
KAD-M-37
1
1
30
0
20
9.
NAMIK KURIĆ
TKD SARAJEVO
KAD-M+65
1
1
14
0
11
10.
ABDULLAH BEJTIĆ
Olimpic Sarajevo
KAD-M-53
3
2
58
0
27
11.
EMAN CAVALIC
Novi Grad Sarajevo
KAD-M-45
3
2
38
0
25
12.
HALIL CILOVIĆ
Iskra
KAD-M-57
3
2
67
0
6
13.
AHMED HADŽIMURATI
Novi Grad Sarajevo
KAD-M-65
2
1
40
0
18
14.
ALI ŠURKOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-M-57
2
1
45
0
17
15.
BAKIR MURACEVIC
"START"
KAD-M-65
2
1
38
0
5
16.
ESMIR BRKIĆ
Iskra
KAD-M-41
2
1
23
0
4
17.
ANES DELIĆ
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
KAD-M-49
2
1
18
0
4
18.
LEON SKENDEROVIĆ
BUGOJNO
KAD-M-53
2
1
25
0
3
19.
ESED AHMETHODŽIĆ
Olimpic Sarajevo
KAD-M-49
2
1
25
0
1
20.
DENIS BULJUBASIC
Iskra
KAD-M+65
2
1
18
0
-1
21.
TIN JUREŠIĆ
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
KAD-M-49
2
1
21
0
-8
22.
HARUN LJUBUNČIĆ
BUGOJNO
KAD-M-57
2
1
26
0
-10
23.
ADNAN PLAVŠIĆ
RUDAR
KAD-M-61
2
1
28
0
-11
24.
MAHIR MUJAGIC
Goku Brcko distrikt
KAD-M-65
2
1
21
0
-18
25.
LUKA BODIROGIC
JOPA
KAD-M-53
1
0
11
0
11
26.
TARIK OHRAN
TIM BOSNA
KAD-M-49
1
0
12
0
0
27.
ANES ČOSIĆ
RUDAR
KAD-M-45
1
0
9
0
-1
28.
ANUR KUJOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-M-61
1
0
9
0
-1
29.
AMER PEHLIVAN
HTKD HVOJNICA
KAD-M-65
1
0
16
0
-2
30.
NINO ŠEREMET
Magone Livno
KAD-M-61
1
0
11
0
-4
31.
ALMIR MUJIC
SOKOL
KAD-M-41
1
0
12
0
-6
32.
EMAN HADZIC
tkd frenki
KAD-M-65
1
0
10
0
-6
33.
VEDAD PEHLIVAN
HTKD HVOJNICA
KAD-M-49
1
0
1
0
-8
34.
FARIS KORJENIC
Zeljeznicar
KAD-M-65
1
0
9
0
-9
35.
FARIS SKOPLJAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
KAD-M-53
1
0
6
0
-10
36.
ARMAN HALILOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-M+65
1
0
5
0
-10
37.
JOSIP BEVANDA
Cro Star - Mostar
KAD-M-45
1
0
0
0
-12
38.
JOVAN DJOSANOVIC
JOPA
KAD-M-53
1
0
2
0
-16
39.
OGNJEN MAKSIMOVIC
SOKOL
KAD-M-57
1
0
3
0
-18
40.
VUK SAMARDZIC
SOKOL
KAD-M-37
1
0
10
0
-20
41.
ADVAN GACKIĆ
Zeljeznicar
KAD-M-57
1
0
7
0
-21
42.
ADIN FEJZIĆ
VICTORY VOGOŠĆA
KAD-M-53
1
0
2
0
-21
43.
ANDREJ RADEVIĆ
Zeljeznicar
KAD-M-57
1
0
0
0
-22
44.
MILAN SANDIC
"ZVORNIK"
KAD-M-57
1
0
0
0
-22
45.
AJNUR DIZDAREVIĆ
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
KAD-M-45
1
0
8
0
-25
46.
ARMAN KUKIC
Goku Brcko distrikt
KAD-M-45
1
0
1
0
-27
47.
DRAGAN BABUNOVIC
JOPA
KAD-M-41
1
0
2
0
-30
Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVANA KRAIŠNIK
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-47
4
4
68
0
56
2.
JELENA VASIĆ
Brčko
KAD-Ž-44
3
3
59
0
48
3.
MILICA VASIĆ
Brčko
KAD-Ž-37
3
3
59
0
46
4.
SARA PIDRO
BUGOJNO
KAD-Ž-51
3
3
47
0
34
5.
AMILA KARAGA
tkd frenki
KAD-Ž-55
3
3
51
0
33
6.
AMILA SAHBEGOVIC
"ZVORNIK"
KAD-Ž-41
2
2
29
0
22
7.
MARIJA JOKIĆ
"ZVORNIK"
KAD-Ž+59
2
2
10
0
7
8.
IRA GRGIĆ
TKD SARAJEVO
KAD-Ž-59
1
1
21
0
21
9.
EJLA MAKAŠ
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-33
1
1
21
0
10
10.
DŽEJNA HAMZIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-47
4
3
80
0
30
11.
EMA KURIĆ
Zeljeznicar
KAD-Ž-55
3
2
70
0
35
12.
NIHADA HODZIC
Akademija Tešanj
KAD-Ž-51
3
2
38
0
22
13.
AMNA KULAČIĆ
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
KAD-Ž-47
3
2
40
0
-2
14.
TAJMA KAJEVIC
TIM BOSNA
KAD-Ž-47
2
1
42
0
16
15.
RUZICA KRIŽANAC
KORYO-TG
KAD-Ž+59
2
1
24
0
7
16.
SUMEJJA PEHLIVANOVIĆ
Olimpic Sarajevo
KAD-Ž-44
2
1
6
0
4
17.
HENA KUDRA
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-55
2
1
32
0
-1
18.
LAMIJA ZIMONJIC
Zeljeznicar
KAD-Ž-51
2
1
17
0
-2
19.
SARA DURAK
TIM BOSNA
KAD-Ž-41
2
1
14
0
-2
20.
AMINA HRVAT
TIM BOSNA
KAD-Ž+59
2
1
20
0
-5
21.
MATEA BOJIĆ
Olimpic Sarajevo
KAD-Ž-41
2
1
14
0
-6
22.
ESMIRA BRKIC
Iskra
KAD-Ž-41
2
1
14
0
-7
23.
ADNANA MUMINOVIĆ
Dragon
KAD-Ž-44
2
1
1
0
-8
24.
AMILA KURIĆ
TKD SARAJEVO
KAD-Ž-51
2
1
16
0
-11
25.
AJNA MULAHUSIĆ
BUGOJNO
KAD-Ž-55
2
1
30
0
-14
26.
IVONA JURIČ
ŠUJICA Tomislavgrad
KAD-Ž-37
2
1
18
0
-14
27.
LAMIJA AHMETLIĆ
Dragon
KAD-Ž-47
2
1
2
0
-17
28.
IMAN ĐALTUR
TKD SARAJEVO
KAD-Ž+59
1
0
0
0
0
29.
IMAN PLEHO
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-47
1
0
0
0
0
30.
ADNA BERBIĆ
NUR KAKANJ
KAD-Ž-41
1
0
2
0
-1
31.
LANA KNEŽEVIĆ
HTKD HVOJNICA
KAD-Ž-55
1
0
22
0
-2
32.
ANJA HRGIĆ
Novi Grad Sarajevo
KAD-Ž-47
1
0
14
0
-2
33.
LEJLA MUSTAFIC
Akademija Tešanj
KAD-Ž-44
1
0
1
0
-5
34.
IVA ŠUNJIĆ
Cro Star - Mostar
KAD-Ž-41
1
0
1
0
-6
35.
AJLIN DEMIROVIĆ
TKD SARAJEVO
KAD-Ž-37
1
0
11
0
-7
36.
SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ
Magone Livno
KAD-Ž-47
1
0
10
0
-7
37.
EMA CEBO
Zeljeznicar
KAD-Ž-51
1
0
4
0
-8
38.
LARA KRSMANOVIC
Goku Brcko distrikt
KAD-Ž+59
1
0
4
0
-9
39.
ADINA KOBILICA
AKADEMIJA JALE
KAD-Ž-33
1
0
11
0
-10
40.
DŽEJNA KUĆANOVIĆ
VICTORY VOGOŠĆA
KAD-Ž-55
1
0
2
0
-10
41.
ANASTASIJA PRŽULJ
TKD SARAJEVO
KAD-Ž-51
1
0
1
0
-11
42.
EMIRA BEGOVIĆ
Dragon
KAD-Ž-51
1
0
1
0
-11
43.
LEJLA VALJEVAC
AKADEMIJA JALE
KAD-Ž-37
1
0
12
0
-12
44.
IVANA MILOŠ
HTKD HVOJNICA
KAD-Ž-37
1
0
1
0
-13
45.
KATARINA RACKOVIĆ
tkd Tigar
KAD-Ž-51
1
0
1
0
-13
46.
MARIJA ORLOVIĆ
Magone Livno
KAD-Ž-47
1
0
1
0
-14
47.
AJLA LEMES
TIM BOSNA
KAD-Ž-47
1
0
7
0
-16
48.
IVANA ĆAVAR
ŠUJICA Tomislavgrad
KAD-Ž-44
1
0
11
0
-17
49.
NIKA ŠUNJIĆ
Cro Star - Mostar
KAD-Ž-55
1
0
2
0
-20
50.
ANJA KLASNJA
SOKOL
KAD-Ž-55
1
0
8
0
-21
51.
LAMIJA IKIC
JOPA
KAD-Ž-59
1
0
0
0
-21
52.
LANA CURCIC
Goku Brcko distrikt
KAD-Ž-47
1
0
0
0
-21
53.
ELMA MUMINOVIĆ
Dragon
KAD-Ž-44
1
0
0
0
-22
54.
ANDREA RADOJCIC
JOPA
KAD-Ž-47
1
0
6
0
-23
Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TIMUR SUBAŠIĆ
Novi Grad Sarajevo
JUN-M-78
3
3
48
0
39
2.
ANTO DŽEPIĆ
HTKD HVOJNICA
JUN-M+78
3
3
48
0
32
3.
AMAR HADŽAGIĆ
Novi Grad Sarajevo
JUN-M-73
3
3
38
0
31
4.
NJEGOS PANTIC
JOPA
JUN-M-51
3
3
38
0
25
5.
IVICA MIHALJEVIĆ
Magone Livno
JUN-M-63
2
2
56
0
38
6.
MUHAMED ĐONKO
Novi Grad Sarajevo
JUN-M-59
2
2
28
0
15
7.
HAMZA BAHTANOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
JUN-M-55
2
2
32
0
14
8.
SLAVISA SIMEUNOVIC
SOKOL
JUN-M+78
4
3
25
0
3
9.
EMIR RADELJAŠ
Novi Grad Sarajevo
JUN-M+78
2
1
35
0
19
10.
MALIK BEKTAŠ
Novi Grad Sarajevo
JUN-M-73
2
1
46
0
11
11.
ILIJA JUKIĆ
POSKOK - POSUŠJE
JUN-M-73
2
1
26
0
10
12.
NIKOLA ALEMPIC
JOPA
JUN-M-78
2
1
37
0
8
13.
ANDREJ VELIMIROVIC
SOKOL
JUN-M-51
2
1
19
0
2
14.
STEFAN JURISIC
SOKOL
JUN-M+78
2
1
15
0
-5
15.
AHMED SMAJOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
JUN-M+78
2
1
7
0
-6
16.
LAZAR MIOVČIĆ
tkd Tigar
JUN-M-73
2
1
20
0
-14
17.
TIN PERIĆ
KORYO-TG
JUN-M-63
2
1
11
0
-19
18.
MEHMED KUBAT
Novi Grad Sarajevo
JUN-M+78
1
0
0
0
0
19.
MATIJA KALINIĆ
tkd Tigar
JUN-M-63
1
0
7
0
-1
20.
SENAD KRANTIC
tkd frenki
JUN-M-51
1
0
7
0
-3
21.
DRAGAN TODOROVIC
SOKOL
JUN-M+78
1
0
4
0
-3
22.
FARUK ČALUK
RUDAR
JUN-M-78
1
0
0
0
-3
23.
EMAN SARIC
Novi Grad Sarajevo
JUN-M-59
1
0
13
0
-5
24.
MATEJ KRIŽANAC
KORYO-TG
JUN-M+78
1
0
6
0
-5
25.
GAO SAMED YUAN YANG
Olimpic Sarajevo
JUN-M-55
1
0
10
0
-7
26.
MATEJ BEŠLIĆ
POSKOK - POSUŠJE
JUN-M-73
1
0
10
0
-7
27.
STEFAN VUČINIĆ
tkd Tigar
JUN-M-55
1
0
8
0
-7
28.
FARIS JUSIĆ
BUGOJNO
JUN-M-73
1
0
4
0
-10
29.
LUKA VASIĆ
tkd Tigar
JUN-M-59
1
0
0
0
-10
30.
AMIR CILOVIĆ
Iskra
JUN-M-51
1
0
6
0
-12
31.
DRAGAN ZIVKOVIC
"ZVORNIK"
JUN-M-51
1
0
5
0
-12
32.
DRAGAN GRUJIĆ
KBS Rudar Stanari
JUN-M+78
1
0
2
0
-13
33.
AMIN MURIĆ
Centar Hadžići
JUN-M-63
1
0
15
0
-18
34.
MARKO JURIŠIĆ
POSKOK - POSUŠJE
JUN-M-73
1
0
9
0
-21
35.
AHMED AHMETOVIC
Iskra
JUN-M-78
1
0
7
0
-22
36.
IRHAD SIVAC
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
JUN-M+78
1
0
2
0
-22
37.
EDAH ČUSTO
BUGOJNO
JUN-M-78
1
0
1
0
-22
Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ZORANA SANDIC
"ZVORNIK"
JUN-Ž-68
3
3
71
0
69
2.
PETRA ŽDERO
Magone Livno
JUN-Ž-55
2
2
46
0
40
3.
TANJA KARAC
Goku Brcko distrikt
JUN-Ž-59
2
2
34
0
28
4.
ŠEJLA ĆATIĆ
Centar Hadžići
JUN-Ž+68
2
2
26
0
26
5.
DŽEJLA MAKAŠ
Novi Grad Sarajevo
JUN-Ž-52
2
2
34
0
21
6.
NADINA MEHMEDOVIĆ
Akademija Tešanj
JUN-Ž-63
1
1
38
0
33
7.
ADA AVDAGIĆ
TKD SARAJEVO
JUN-Ž-46
1
1
20
0
11
8.
DUA AHMAD
Olimpic Sarajevo
JUN-Ž-59
3
2
20
0
6
9.
SABINA BALIĆ
Akademija Tešanj
JUN-Ž-52
2
1
22
0
5
10.
TEODORA KOVAČEVIĆ
SOKOL
JUN-Ž-55
2
1
31
0
2
11.
ŠADIJA MAŠIĆ
BUGOJNO
JUN-Ž+68
2
1
3
0
-2
12.
EYLA HODŽIĆ
Zeljeznicar
JUN-Ž-68
2
1
11
0
-12
13.
KATARINA ĆORIĆ
Zrinjski Mostar
JUN-Ž-63
2
1
29
0
-15
14.
ELVA GADŽO
Novi Grad Sarajevo
JUN-Ž-59
1
0
1
0
-2
15.
EJLA GORO
Zeljeznicar
JUN-Ž+68
1
0
0
0
-3
16.
ARNA MEKIĆ
TKD SARAJEVO
JUN-Ž-52
1
0
6
0
-6
17.
MIRJANA VASIĆ
Brčko
JUN-Ž-59
1
0
5
0
-6
18.
AMINA PEHLIVANOVIĆ
Olimpic Sarajevo
JUN-Ž-68
1
0
3
0
-8
19.
SAJRA KAJEVIC
TIM BOSNA
JUN-Ž-46
1
0
9
0
-11
20.
ANA MARIJA KOVAČEVIĆ
KBS Rudar Stanari
JUN-Ž-63
1
0
6
0
-18
21.
NATASA NOVAK
SOKOL
JUN-Ž-52
1
0
3
0
-20
22.
IVANA KOVAČEVIĆ
KBS Rudar Stanari
JUN-Ž-55
1
0
6
0
-21
23.
SANJA GLIGOREVIĆ
SOKOL
JUN-Ž-55
1
0
2
0
-21
24.
LAMIJA HUSIĆ
Taekwondo klub ALFA
JUN-Ž+68
1
0
0
0
-21
25.
LUCIJA BRAJKO
ŠUJICA Tomislavgrad
JUN-Ž-68
1
0
0
0
-21
26.
IMAN TURKOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
JUN-Ž-59
1
0
0
0
-26
27.
ADNA BEGIC
Jastreb-Sarajevo
JUN-Ž-68
1
0
2
0
-28
Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ
Novi Grad Sarajevo
SEN-M-80
2
2
45
0
40
2.
EMIR KALJANAC
Novi Grad Sarajevo
SEN-M-63
2
2
30
0
22
3.
KARLO GALIĆ
POSKOK - POSUŠJE
SEN-M-87
2
2
24
0
6
4.
HRVOJE KRIŠTIĆ
Taekwondo klub Student
SEN-M+87
1
1
18
0
17
5.
NEDŽAD HUSIĆ
Novi Grad Sarajevo
SEN-M-74
1
1
14
0
14
6.
SADMIR HABIBOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
SEN-M-68
1
1
16
0
9
7.
EVELIN PILJUG
NUR KAKANJ
SEN-M-87
3
2
37
0
13
8.
MATEJ ORLOVIĆ
Magone Livno
SEN-M-63
2
1
17
0
1
9.
ZIKO SIMEUNOVIĆ
SOKOL
SEN-M-87
2
1
16
0
1
10.
EROL NUCI
Mladost
SEN-M-80
2
1
22
0
-4
11.
DŽENAN KOZIĆ
Centar Hadžići
SEN-M+87
2
1
1
0
-17
12.
HRVOJE MARINČIĆ
Taekwondo klub Student
SEN-M-87
1
0
5
0
1
13.
SAMIR SELIMOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
SEN-M+87
1
0
0
0
0
14.
IBRAHIM ĐONKO
Novi Grad Sarajevo
SEN-M-63
1
0
7
0
-2
15.
ALEN ČUKURIJA
Novi Grad Sarajevo
SEN-M-87
1
0
5
0
-3
16.
ADNAN MAŠIĆ
RUDAR
SEN-M-68
1
0
7
0
-9
17.
DAVID MARUŠIĆ
Novi Grad Sarajevo
SEN-M-74
1
0
0
0
-14
18.
ARMAN DUBRAVAC
Novi Grad Sarajevo
SEN-M-80
1
0
5
0
-16
19.
MUHAMED MRŠO
Olimpic Sarajevo
SEN-M-87
1
0
5
0
-18
20.
MAHMUD AHMAD
Olimpic Sarajevo
SEN-M-80
1
0
4
0
-20
21.
MILENKO ĐOKIĆ
KBS Rudar Stanari
SEN-M-63
1
0
0
0
-21
Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATARINA KRAIŠNIK
Novi Grad Sarajevo
SEN-Ž-53
3
3
70
0
52
2.
DORA MARUSIC
Mladost
SEN-Ž-73
2
2
14
0
12
3.
JOVANA NOVAKOVIC
SOKOL
SEN-Ž+73
2
2
4
0
2
4.
EDNA ABASPAHIĆ
Novi Grad Sarajevo
SEN-Ž-62
1
1
16
0
16
5.
SARA GRUBIŠIĆ
POSKOK - POSUŠJE
SEN-Ž-67
1
1
2
0
0
6.
AJNA MAKAŠ
Novi Grad Sarajevo
SEN-Ž-53
2
1
26
0
8
7.
MARIJA ĆAVAR
ŠUJICA Tomislavgrad
SEN-Ž-67
2
1
11
0
4
8.
NEJRA MUJČIĆ
Jastreb-Sarajevo
SEN-Ž-73
1
0
0
0
0
9.
ARNELA SUDAR
Taekwondo klub Student
SEN-Ž+73
1
0
2
0
-1
10.
MERJEMA FEJZIĆ
NUR KAKANJ
SEN-Ž+73
1
0
0
0
-1
11.
IVANA ŠARENAC
Brčko
SEN-Ž-67
1
0
5
0
-4
12.
ADNA BORIĆ
Novi Grad Sarajevo
SEN-Ž-73
1
0
2
0
-12
13.
FATIMA ZAHIRAGIĆ
TKD SARAJEVO
SEN-Ž-62
1
0
0
0
-16
14.
ANDREA SIMIĆ
SOKOL
SEN-Ž-53
1
0
2
0
-17
15.
INDIRA FAZLIC
tkd frenki
SEN-Ž-53
1
0
6
0
-21
16.
EMRA HELJA
NUR KAKANJ
SEN-Ž-53
1
0
5
0
-22