Mlađi kadeti -24
1. ISMAIL HERCEGOVAC, TIM BOSNA |
2. HAMZA HERCEGOVAC, TIM BOSNA |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti -27
1. EDAH DILAVER, START |
2. ELDAR KUBAT, RUDAR |
|
|
|
|
|
Mlađi kadeti -30
1. PETAR DOLIĆ, Magone Livno |
2. TIN ALIĆ, TKD SARAJEVO |
3. DENIS TERZIĆ, RUDAR |
3. SAMED BESIC, Akademija Tešanj |
|
|
|
Mlađi kadeti -33
1. RIAD JAHJEFENDIĆ, Magone Livno |
2. IMRAN VALJEVČIĆ, Akademija Zejd |
3. BAKIR NEIMARLIJA, NUR KAKANJ |
3. NEDIM ALIBALIC, Akademija Tešanj |
|
|
|
Mlađi kadeti -36
1. ŠIMUN TOPIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
2. DUJE ĐURAŠKOVIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
3. FARIS ČOVIĆ, Centar Hadzici |
3. ZEJD KLISURA, HTKD HVOJNICA |
|
|
|
Mlađi kadeti -39
1. TARIK SUTROVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. EMIR HONIĆ, Olimpic Sarajevo |
|
3. AHMED MAMELA, TIM BOSNA |
|
|
|
Mlađi kadeti -43
1. EMIN DEMIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. ELMEDIN TUCAKOVIC, Iskra |
3. NAIL ALIC, Akademija Tešanj |
3. FARIS ALAGIĆ, START |
|
|
|
Mlađi kadeti -47
1. IRVIN KORAJLIC, Akademija Tešanj |
2. EDIN BJELIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
3. ZEJD BUROVIC, Jastreb-Sarajevo |
|
|
|
|
Mlađi kadeti -51
1. ROKO BAKOVIĆ, Zrinjski Mostar |
2. SENAD HUSETOVIĆ, AKADEMIJA JALE |
3. EMAN KARZIĆ, "Čelik" |
3. NEDIM ALIHODZIC, Akademija Tešanj |
|
| | | |
Mlađe kadetkinje -27
1. HENA MELEZ, Novi Grad Sarajevo |
2. ESMA PERISIC, Novi Grad Sarajevo |
3. MERIMA ŠKULJ, NUR KAKANJ |
3. LEILA ŠUTROVIĆ, Tkd Orašje |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -30
1. IRMA KULAČIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
2. KRISTINA PRŽULJ, TKD SARAJEVO |
3. SAMRA HORMAN, Iskra |
3. AMANI ŠLJIVAR, tkd frenki |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -33
1. AMINA SELIMOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
2. SARA DŽAFIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. MAJA ZLATAREVIĆ, Tkd Orašje |
3. EMA NOVAKOVIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -36
1. AMINA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
2. LAMIJA KARASALIHOVIĆ, TIM BOSNA |
3. ERNA BEGOVIĆ, Dragon |
3. NEJRA IBRAHIMKADIC, Akademija Tešanj |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -39
1. ESMA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. MARTA GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. AIDA BOTONJIĆ, tkd frenki |
3. BERNARDICA MIOČEVIĆ, TKD "ČAPLJINA" |
|
|
|
Mlađe kadetkinje -47
1. FARAH ŽIGA, Iskra |
2. ZARIFA BUROVIC, Jastreb-Sarajevo |
|
|
|
|
|
Mlađe kadetkinje -51
1. AJSA TRNCIC, TIM BOSNA |
2. LEA LAKIĆ, TIM BOSNA |
3. HENA MERDŽANIĆ, Olimpic Sarajevo |
|
|
| | | |
Kadeti -33
1. OMER MEHMEDOVIC, Akademija Tešanj |
2. TIMUR SADIKOVIC, Olovo |
|
|
|
|
|
Kadeti -37
1. ISMIR KOVAČ, NUR KAKANJ |
2. RIAD KOZIC, Zeljeznicar |
3. ADRIJAN POZEK, Zeljeznicar |
3. HARUN KARZIĆ, NUR KAKANJ |
|
|
|
Kadeti -41
1. ESED AHMETHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo |
2. ADIN SAHIC, TIM BOSNA |
3. HAJRUDIN HABIBOVIC, TIM BOSNA |
3. ANES ČOSIĆ, RUDAR |
|
|
|
Kadeti -45
1. ABDULLAH BEJTIĆ, Olimpic Sarajevo |
2. TARIK OHRAN, TIM BOSNA |
3. MEHMED ČALUK, "Čelik" |
3. AHMED ČAVRK, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
Kadeti -49
1. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. MIHAEL KOVAČ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac |
3. HARUN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO |
3. HARUN KRUHO, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
Kadeti -53
1. FAHRUDIN ADILOVIC, TIM BOSNA |
2. ADVAN GACKIĆ, Zeljeznicar |
3. NINO ŠEREMET, Magone Livno |
3. DAVID GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
|
Kadeti -57
1. FARIS KORJENIC, Zeljeznicar |
2. ANUR KUJOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. MERIM BASIC, Akademija Tešanj |
|
|
|
|
Kadeti -61
1. SEMIR JUSIC, TIM BOSNA |
2. BAKIR MURAČEVIĆ, START |
3. NIKOLA KNEZOVIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. MUHAMED KOVAČEVIĆ, TIM BOSNA |
|
|
|
Kadeti -65
1. BENJAMIN IBRAHIMKADIC, Akademija Tešanj |
2. MUHAMED BUROVIC, Jastreb-Sarajevo |
|
|
|
|
|
Kadeti +65
1. DENIS BULJUBASIC, Iskra |
2. MATEJ VIDAČAK, Cro Star - Mostar |
3. FIKRET ISIĆ, Centar Hadzici |
|
|
| |
Kadetkinje -33
1. ADINA KOBILICA, AKADEMIJA JALE |
2. EJLA MAKAŠ, Novi Grad Sarajevo |
3. MERJEM AŠČERIĆ, tkd frenki |
3. IVONA JURIČ, ŠUJICA Tomislavgrad |
|
|
|
Kadetkinje -37
1. ADNA BERBIĆ, NUR KAKANJ |
2. MATEA BOJIĆ, Olimpic Sarajevo |
3. LEJLA VALJEVAC, AKADEMIJA JALE |
3. SNJEŽANA TUKA, HTKD HVOJNICA |
|
|
|
Kadetkinje -41
1. SUMEJJA PEHLIVANOVIĆ, Olimpic Sarajevo |
2. ESMIRA BRKIC, Iskra |
3. SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ, Magone Livno |
3. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA |
|
|
|
Kadetkinje -44
1. IVANA KRAIŠNIK, Novi Grad Sarajevo |
2. LUCIJA MILIČEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. DŽEJNA HAMZIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. LEJLA MUSTAFIC, Akademija Tešanj |
|
|
|
Kadetkinje -47
1. EMA KURIĆ, Zeljeznicar |
2. RAFAELA ČUTURA, POSKOK - POSUŠJE |
3. AMNA KULAČIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
3. AJLA LEMES, TIM BOSNA |
|
|
|
Kadetkinje -51
1. SARA PIDRO, BUGOJNO |
2. AMILA KURIĆ, TKD SARAJEVO |
3. FILIPA BAŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. DŽEJNA KUĆANOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
|
|
|
Kadetkinje -55
1. AMILA KARAGA, tkd frenki |
2. ANDREA KASALO, Magone Livno |
3. LANA KNEŽEVIĆ, HTKD HVOJNICA |
|
|
|
|
Kadetkinje -59
1. ANTEA KRALJEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
2. AMNA ŠEHIĆ, Centar Hadzici |
3. NIKA VUKOJA, POSKOK - KOČERIN |
3. SAJRA MAHMUTOVIĆ, Akademija Zejd |
|
|
|
Kadetkinje +59
1. AMINA HRVAT, TIM BOSNA |
2. LANA SABLJIĆ, POSKOK - KOČERIN |
3. EMINA VIŠNJIĆ, Olimpic Sarajevo |
3. ALMA TRAKIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
|
| | | |
Juniori -45
1. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
|
|
|
Juniori -51
1. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. AHMED ŠKULJ, RUDAR |
3. ANTE KOVAČ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac |
|
|
|
|
Juniori -55
1. ANES KOVAČ, NUR KAKANJ |
2. EMAN SARIC, Novi Grad Sarajevo |
3. RIJAD AHMIC, CRNI LABUDOVI |
3. GAO SAMED YUAN YANG, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
Juniori -59
1. MUHAMED ĐONKO, Novi Grad Sarajevo |
2. ABDULAH LJUBUNČIĆ, BUGOJNO |
3. EMSAL AGANSPAHIĆ, Akademija Zejd |
|
|
|
|
Juniori -63
1. AMIR ABAZ, NUR KAKANJ |
2. ILIJA JUKIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. IVICA MIHALJEVIĆ, Magone Livno |
3. DAVUD MESINOVIC, TIM BOSNA |
|
|
|
Juniori -68
1. IRFAN ČATOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. DIN MAHALBAŠIĆ, AKADEMIJA JALE |
3. FARIS JUSIĆ, BUGOJNO |
3. TIN PERIĆ, KORYO-TG |
|
|
|
Juniori -73
1. TIMUR SUBAŠIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. MALIK BEKTAŠ, Novi Grad Sarajevo |
3. AMAR HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. MARKO JURIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
|
|
|
Juniori -78
1. DENI KNEZEVIC, TIM BOSNA |
2. AHMED AHMETOVIC, Iskra |
3. MATEJ KRIŽANAC, KORYO-TG |
|
|
|
|
Juniori +78
1. EMIR RADELJAŠ, Novi Grad Sarajevo |
2. AHMED SMAJOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
| | | |
Juniorke -44
1. LORENA DŽEPIĆ, HTKD HVOJNICA |
2. NADZA SMRIKO, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
|
|
|
|
|
Juniorke -49
1. DŽEJLA MAKAŠ, Novi Grad Sarajevo |
2. ADNA KODŽAGA, VICTORY VOGOŠĆA |
3. MERHUNISA SOFTIĆ, BUGOJNO |
|
|
|
|
Juniorke -52
1. KATARINA KRAIŠNIK, Novi Grad Sarajevo |
2. TAJRA TASIC, START |
3. LEJLA ALIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
3. ARNA MEKIĆ, TKD SARAJEVO |
|
|
|
Juniorke -55
1. PETRA ŽDERO, Magone Livno |
2. VERONIKA DOLIĆ, Magone Livno |
3. LAMIJA VRŠKIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
3. DŽANA ČOMOR, Centar Hadzici |
|
|
|
Juniorke -59
1. SARA TIČINOVIĆ, Magone Livno |
2. DUA AHMAD, Olimpic Sarajevo |
3. ELVA GADŽO, Novi Grad Sarajevo |
3. ALENA PAVIC, BUGOJNO |
|
|
|
Juniorke -63
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Akademija Tešanj |
2. ENA PALAVRA, START |
3. MAGDALENA KVESIĆ, POSKOK - KOČERIN |
3. KATARINA ĆORIĆ, Zrinjski Mostar |
|
|
|
Juniorke -68
1. AMINA PEHLIVANOVIĆ, Olimpic Sarajevo |
2. SARA GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
3. ŠEJLA ĆATIĆ, Centar Hadzici |
3. SIBEL ŠUPIĆ, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
Juniorke +68
1. MARTINA TOLO, Magone Livno |
2. SUMEJA HALILOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA |
3. NEJRA MUJČIĆ, Jastreb-Sarajevo |
3. ŠADIJA MAŠIĆ, BUGOJNO |
|
| |
Seniori -58
1. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo |
2. ELMIN SUVALIC, START |
|
|
|
|
|
Seniori -68
1. EMIR KALJANAC, Novi Grad Sarajevo |
2. SADMIR HABIBOVIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. ADNAN MAŠIĆ, RUDAR |
3. DAVID MARIJANOVIĆ, Zrinjski Mostar |
|
|
|
Seniori -74
1. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. DAVID MARUŠIĆ, Novi Grad Sarajevo |
3. EROL NUCI, Mladost |
3. ADIN MURATOVIĆ, Zeljeznicar |
|
|
|
Seniori -80
1. MAHMUD AHMAD, Olimpic Sarajevo |
2. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo |
|
|
|
|
|
Seniori -87
1. ALEN ČUKURIJA, Novi Grad Sarajevo |
2. HRVOJE MARINČIĆ, Taekwondo klub Student |
3. JAHJA ĆEMAN, Olimpic Sarajevo |
3. MUHAMED MRŠO, Olimpic Sarajevo |
|
|
|
Seniori +87
1. KRISTIAN MILIČEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE |
2. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Zrinjski Mostar |
3. DŽENAN KOZIĆ, Centar Hadzici |
|
|
| |
Seniorke -53
1. AJNA MAKAŠ, Novi Grad Sarajevo |
2. EMRA HELJA, NUR KAKANJ |
|
|
|
|
|
Seniorke -67
1. EDNA ABASPAHIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. MARIJA ĆAVAR, ŠUJICA Tomislavgrad |
3. DELILA LISIĆ, BUGOJNO |
|
|
|
|
Seniorke -73
1. DORA MARUSIC, Mladost |
2. MARTINA GRUBIŠIĆ, Taekwondo klub Student |
|
|
|
|
|
Seniorke +73
1. ADNA BORIĆ, Novi Grad Sarajevo |
2. MERJEMA FEJZIĆ, NUR KAKANJ |
3. ARNELA SUDAR, Taekwondo klub Student |
3. ADNA VELIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA" |
|
| |