Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
RED POWER Kids League 2022. - 2. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Otroci (M)
Otroci (Ž)
Mlajši kadeti
Mlajše kadetinje
Kadeti B
Kadetinje B
Kick (M)
Kick (Ž)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (ženski) 1 - 2012, 2013
Kick (ženski) 2 - 2014, 2015
Kick (ženski) 3 - 2016, 2017
Kick (ženski) 1 - 2012, 2013
A014
33
0
IVANA TOMAŠ (SPARTA)
14
0
STEPANKA PECHOVA (LECAF)
194
NATALIJA KUZMANOVIĆ (ŠMARTNO)
A015
109
0
NIKOLINA SIRAR (DRGNSLO)
4
0
ELISKA SMRCKOVA (LECAF)
123
NIKA BABIĆ (ŠMARTNO)
A016
101
0
TAMARA RADILJ (DRGNSLO)
74
0
MICHAELA HAUSEROVA (LECAF)
124
TAJA BUČAR (ŠMARTNO)
A017
103
0
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
9
0
NIKOLA FALTUSOVA (LECAF)
128
ZALA GARANTINI (ŠMARTNO)
A018
14
0
STEPANKA PECHOVA (LECAF)
194
0
NATALIJA KUZMANOVIĆ (ŠMARTNO)
A019
4
0
ELISKA SMRCKOVA (LECAF)
123
0
NIKA BABIĆ (ŠMARTNO)
A020
101
0
TAMARA RADILJ (DRGNSLO)
124
0
TAJA BUČAR (ŠMARTNO)
A021
9
0
NIKOLA FALTUSOVA (LECAF)
128
0
ZALA GARANTINI (ŠMARTNO)
A022
14
0
STEPANKA PECHOVA (LECAF)
4
0
ELISKA SMRCKOVA (LECAF)
A023
101
0
TAMARA RADILJ (DRGNSLO)
9
0
NIKOLA FALTUSOVA (LECAF)
A024
4
0
ELISKA SMRCKOVA (LECAF)
101
0
TAMARA RADILJ (DRGNSLO)
Medalists
1. ELISKA SMRCKOVA, SK TKD LACEK
2. TAMARA RADILJ, DRAGON
3. STEPANKA PECHOVA, SK TKD LACEK
3. NIKOLA FALTUSOVA, SK TKD LACEK
Kick (ženski) 2 - 2014, 2015
A036
5
0
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
95
0
BRANKICA BJELOŠEVIĆ (RP TKD)
140
MAŠA IGNJIĆ (PANTAR)
49
LARA BORIŠEK (ZAGORJE)
195
MELINA ALIĆ (RP TKD)
A037
21
0
ELEN RAJCANOVA (LECAF)
188
0
NAJLA DELANOVIĆ (RP TKD)
113
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
152
TIA BIRTIČ (PANTAR)
97
ULA KREMŽAR (RP TKD)
A038
12
0
STELLA HERMANOVA (LECAF)
192
0
SARA OSMANOVIĆ (RP TKD)
116
AIŠA SAJE (ŠMARTNO)
151
LEA BIRTIČ (PANTAR)
94
ADNA ALIĆ (RP TKD)
50
KAROLINA PERANIČ (ZAGORJE)
57
SOFIJA ČORIĆ (RP TKD)
133
EVELIN SLUGA MATTIAS (PANTAR)
91
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
A039
5
0
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
140
0
MAŠA IGNJIĆ (PANTAR)
A040
49
0
LARA BORIŠEK (ZAGORJE)
195
0
MELINA ALIĆ (RP TKD)
A041
21
0
ELEN RAJCANOVA (LECAF)
113
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
A042
152
0
TIA BIRTIČ (PANTAR)
97
0
ULA KREMŽAR (RP TKD)
A043
12
0
STELLA HERMANOVA (LECAF)
116
0
AIŠA SAJE (ŠMARTNO)
A044
151
0
LEA BIRTIČ (PANTAR)
94
0
ADNA ALIĆ (RP TKD)
A045
50
0
KAROLINA PERANIČ (ZAGORJE)
57
0
SOFIJA ČORIĆ (RP TKD)
A046
133
0
EVELIN SLUGA MATTIAS (PANTAR)
91
0
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
A047
5
0
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
49
0
LARA BORIŠEK (ZAGORJE)
A048
113
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
97
0
ULA KREMŽAR (RP TKD)
A049
116
0
AIŠA SAJE (ŠMARTNO)
94
0
ADNA ALIĆ (RP TKD)
A050
50
0
KAROLINA PERANIČ (ZAGORJE)
91
0
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
A051
5
0
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
113
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
A052
94
0
ADNA ALIĆ (RP TKD)
91
0
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
A053
5
0
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
94
0
ADNA ALIĆ (RP TKD)
Medalists
1. KRISTYNA SLAVIKOVA, SK TKD LACEK
2. ADNA ALIĆ, TKD Red Power
3. LEONI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
3. MAYA ŠLOSER, TKD Red Power
Kick (ženski) 3 - 2016, 2017
A061
93
0
GAJA ŠAFNER (RP TKD)
81
0
JULIJA MAGERL (RP TKD)
89
ELI ADAMLJE (RP TKD)
A062
81
0
JULIJA MAGERL (RP TKD)
89
0
ELI ADAMLJE (RP TKD)
Medalists
1. ELI ADAMLJE, TKD Red Power
2. JULIJA MAGERL, TKD Red Power
3. GAJA ŠAFNER, TKD Red Power
3. ----